1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Risk Yönetiminde Yeni Bir Soluk: CoinTR Pro, Vadeli İşlemler İçin Hedge Modu’nu Tanıttı!

Risk Yönetiminde Yeni Bir Soluk: CoinTR Pro, Vadeli İşlemler İçin Hedge Modu’nu Tanıttı!

Risk Yönetiminde Yeni Bir Soluk: CoinTR Pro, Vadeli İşlemler İçin Hedge Modu’nu Tanıttı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Kripto para borsası dünyasının öncü isimlerinden CoinTR Pro, vadeli işlemler için devrim niteliğinde bir özellik sunuyor: Hedge Modu. Bu yeni özellik, yatırımcılara aynı anda hem uzun hem de kısa pozisyonlar açma imkanı vererek piyasa dalgalanmalarının getirdiği riskleri etkin bir şekilde yönetme fırsatı sunuyor. Bitcoin fiyatları yükselirken kısa pozisyonlar, uzun pozisyonlardan doğan kayıpları dengeleme yeteneği ile Hedge Modu, yatırımcılara piyasa koşullarına karşı bir kalkan oluşturuyor.
CoinTR Pro Risk Yönetiminde Yeni Bir Soluk: CoinTR Pro, Vadeli İşlemler İçin Hedge Modu'nu Tanıttı!
CoinTR Pro‘nun Hedge Modu’nu tanıtması, kullanıcıların artan risk yönetimi ve kar elde etme taleplerine yanıt olarak daha çeşitli ve esnek bir işlem deneyimi sunma taahhüdünün bir parçası olarak sunuldu. Bu özellik, yatırımcılara piyasanın yönüne bakılmaksızın kar elde etme fırsatı sunuyor.
Örneğin, Bitcoin’in fiyatı $29.500 ile $31.500 arasında dalgalanmaya devam ederken Hedge Modu’ndan faydalanarak $30.500 civarında uzun veya kısa pozisyon alabilir ve $1000 dolarlık dalgalanma aralığından kâr elde edebilirsiniz. Hedge modu, piyasa belirsizliğinin yüksek olduğu dönemlerde bile yatırımcıların risklerini azaltma ve varlık değerlerini koruma imkânı sunan ileri düzey bir işlem özelliğidir.
CoinTR Pro Risk Yönetiminde Yeni Bir Soluk: CoinTR Pro, Vadeli İşlemler İçin Hedge Modu'nu Tanıttı!
Hedge Modu, farklı piyasa koşullarına hızlı ve esnek bir şekilde uyum sağlama yeteneği ile yatırımcılara istikrarlı ve güvenilir bir işlem deneyimi vaat ediyor. Kullanıcıların çeşitli işlem ihtiyaçlarını karşılayarak kapsamlı bir işlem deneyimi sağlayan CoinTR Pro‘da Hedge Modu, belirli işlem risklerini azaltma imkanı oluştursa da yatırımların risklerini sıfırlamamaktadır. Bu yeni özelliği kullanmadan önce, ilgili kurallar ve stratejiler hakkında bilgi sahibi olduğunuzdan ve sorumlu bir şekilde işlem yaptığınızdan emin olun.
CoinTR Pro Hakkında
Dünyanın önde gelen blok zinciri şirketlerinden gelen 100’den fazla ürün ve finans uzmanına sahip küresel borsa CoinTR Pro, kullanıcılara en güvenli ve istikrarlı işlem deneyimini sunmaya odaklanmaktadır. Spot işlem, vadeli işlem, copy trading ve earn gibi çeşitli işlem araçlarının yanı sıra, lokal pazarlaarın büyümelerini destekleyerek küresel bilinirliğini ve hizmert alanını genişletmektedir. CoinTR Pro, CoinMarketCap ve CoinGecko’da 30. sırada yer almaktadır. CoinTR Pro hakkında daha fazla bilgi için: www.cointr.pro
Etiketler: