1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Avalanche için daha fazla ralli bekleyen analistten, Litecoin ve ZIL değerlendirmesi

Avalanche için daha fazla ralli bekleyen analistten, Litecoin ve ZIL değerlendirmesi

Avalanche için daha fazla ralli bekleyen analistten, Litecoin ve ZIL değerlendirmesi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geniş bir takipçi grubu olan ünlü bir analist, Avalanche (AVAX) fiyatının daha fazla yükseliş hazırlığında olduğunu söylüyor. Analist bir de Litecoin ile bir altcoin için de güncel değerlendirmelerini paylaşıyor. Analizlerinin ayrıntılarına bakalım.


Avalanche için daha fazla ralli tahmini yapan analistten, Litecoin ve bir altcoin değerlendirmesi

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) rakibi Avalanche’ın (AVAX) yeni bir ralliye hazırlandığını düşünüyor.

Van de Poppe, Twitter’de 660.000 takipçisine yaptığı açıklamada, kısa süreliğine 14 dolar direncinin üzerine salınım yapan AVAX fiyatının boğa göründüğünü söylüyor. Ona göre AVAX fiyatı bir dinlenme sürecinden geçecek. Ardından ise yeni bir yükseliş gelecek. Şöyle diyor:

“Burada iyi bir hareketlilik var. Önceki zirvelerin üzerine çıktı. Tüm yerel zirveleri kırdı. Bundan dolayı burada muhtemelen bir konsolidasyon süreci olacak. Bu bağlamda 12,70 dolar – 12,95 dolar potansiyel alım seviyeleri olabilir. Ardından ise 16 dolara doğru yeni bir yükseliş gelir.”

Avalanche için daha fazla ralli bekleyen analistten, Litecoin ve bir altcoin değerlendirmesi

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

AVAX şu an 13,33 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Avalanche fiyat tahmini 2023 – 2025 ve AVAX coin gelecek beklentileri

Analist daha sonra kurumsal düzeyli çözümler için geliştirilmiş blockchain Zilliqa (ZIL) fiyatına bakıyor. Van de Poppe, ZIL fiyatının yaklaşık bir ay içinde yüzde 60 ralli yaptığını ve bundan dolayı 0,018 dolar bölgesine doğru geri çekilme durumu olabileceğini ifade ediyor.

ZIL fiyatı şu an 0,019 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe bir de Litecoin (LTC) grafiğine bakıyor. Ona göre bu altcoinin bir sonraki halvingden önce yeni bir yükseliş potansiyeli olabilmesi için 200 haftalık üstel hareketli ortalama (EMA) çizgisinin üzerinde kalması gerekiyor. LTC için bir sonraki halvingin Ağustos ayında olması bekleniyor.

LTC şu an 93,86 dolardan işlem görüyor. 95,50 dolar civarında olan 200 haftalık EMA’nın altında.

İlgili – Güncel Litecoin fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Kaynak