fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Avalanche AVAX yeni rekora imza attı! İşte bir sonraki hedef
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Avalanche AVAX yeni rekora imza attı! İşte bir sonraki hedef

Avalanche AVAX yeni rekora imza attı! İşte bir sonraki hedef
0

Avalanche (AVAX), yükselişine devam ederek yatırımcılarını memnun etmeye devam ediyor. AVAX’a ilişkin detaylı veriler ve fiyat tahminlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Avalanche AVAX fiyatı ne olur?

AVAX, kripto piyasasının hareketli başladığı hafta sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. 119 dolarlık fiyat etiketiyle yeni bir ATH’ye dokunan Avalanche, kripto ekosistemine sundukları ile gelecek vadeden kripto paralar arasında gösteriliyor.

Proje ekibinde türk akademisyen Prof. Dr. Emin gün Sirer’inde bulunduğu AVAX’ta teknik göstergeler bir sonraki hedefin 130 dolar olduğunu gösteriyor. AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 118,30 dolardan işlem görürken piyasa değeri 26,2 milyar dolara yükseldi. Son 24 saat içerisinde %16 değer kazananan Avalanche, son 7 gün içerisinde ise %35’lik bir değer artışı ile yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

AVAX

 

AVAX, 130 dolar hedefine doğru yükselebilir. AVAX şu ana kadar bu yolun bir kısmını almış gibi görünüyor ancak daha gidecek yolu var. 

İlgili: Coinbase’de listelenmeye başlayan Avalanche (AVAX) nedir? Gelecek vadediyor mu?

AVAX’ın DeFi’de kilitli toplam değeri yeni zirveler yaparken Binance.US’ın kripto parayı listeleyebileceği haberleri AVAX’ın fiyatının hareketlenmesini sağladı. 2020 aralık ayında kripto piyasasının 46. sırasında olan Avalanche, bir yıl içerisinde ekosistemin en değerli 12. varlığı olmayı başardı. Bu yükseliş AVAX’tan beklenenleri de ortaya koyuyor.

İlgili: Avalanche kesenin ağzını açtı AVAX %37 yükseldi

Avalanche (AVAX) fiyat tahmini 2021-2030

2021 yılının son çeyreğinde gösterdiği büyük artışla dikkatleri üzerine çeken Avalanche AVAX’ın gelecekteki fiyatı üzerine yapılan tahminleri sizler için derledik. Çeşitli analiz firmaları AVAX için birbirine yakın tahminlerde bulunuyor. Tahminlerin ortak özelliği ise AVAX’ın yükselişe devam edeceği. İşte gözde kripto para için yapılan tahminler:

Kısa vadeli teknik AVAX fiyat analizi, CoinCodex verilerine dayanarak fiyatının 83 dolar civarında olmasıyla birlikte duyarlılığın yükselişte olduğunu gösterdi. Bu da AVAX’ın yükselişinin devam edeceğinin bir işareti olarak değerlendiriliyor.

Algoritma tabanlı tahmin sitesi Wallet Investor’dan gelen Avalanche fiyat tahmini, fiyatın 2021 sonunda ortalama 140 dolara yükseleceğini, 2022’nin sonunda 214 dolara ve 2025’in sonunda 285  dolara ulaşacağını gösteriyor.

avax Avalanche AVAX yeni rekora imza attı! İşte bir sonraki hedef

İlgili:Avalanche nedir?  AVAX nedir? AVAX nasılalınır?

Wallet Investor, kripto paranın fiyatının Mart 2026’da 200 dolara ulaşacağını ve bu seviyenin üzerinde kalacağını tahmin ediyor.

Bir başka analiz kuruluşu Economy Forecast Agency, Avalanche’ın yılı 83,40 dolardan kapatacağını, 2022’nin sonunda 132 dolara yükseleceğini ve Ekim 2025’e kadar 173,70 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

avax Avalanche AVAX yeni rekora imza attı! İşte bir sonraki hedef

Price Prediction, uzun vadede fiyatın 2021’de 116  dolar ve 2022’de  214 dolar 2025’te ortalama 286,28 dolar olacağını tahmin ediyor. Fiyatın 2026’da ortalama 411,98 dolar olmasını ve 2030 yılına kadar 1.783,64 dolara yükselmesini bekliyor.

Kripto para piyasalarının son derece volatil olduğunu ve bu durumun bir coin fiyatının birkaç saat içinde ne olacağını doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını ve uzun vadeli tahminler vermeyi daha da zorlaştırdığını akılda tutmak önemlidir. Bu nedenle yatırım yaparken bu gerekçelerinde dikkate alınması önem arz etmektedir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.