okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.82%
Bitcoin
67.837,62 USDT
eth
ETH
-0.71%
Ethereum
3.817,63 USDT
bch
BCH
-0.41%
Bitcoin Cash
468,48 USDT
xrp
XRP
0.29%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.3%
Litecoin
83,69 USDT
bnb
BNB
-0.32%
Binance Coin
599,78 USDT
sol
SOL
0.44%
Solana
169,43 USDT
avax
AVAX
0.01%
Avalanche
37,02 USDT
ada
ADA
1.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.24%
Poladot
7,46 USDT
doge
DOGE
0.18%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
2.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Efsanevi trader Peter Brandt’tan şok BTC-XRP yorumu

Bitcoin ve XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yılların kıdemli traderi Peter Brandt’ın XRP/BTC yorumu ve tahmini kripto topluluğunda merak uyandırdı. Brandt’ın ilgili açıklaması ve yorumunun ayrıntılarına bakalım.

Efsanevi trader Peter Brandt’tan şok BTC-XRP yorumu

Efsanevi trader ve analist Peter Brandt, XRP ve BTC grafiğine ilişkin yaptığı şaşırtıcı yorumla kripto para topluluğunda çok sayıda spekülasyona yol açtı. Şaşırtıcı ve şifreli bir tahminde bulunan Brandt, XRP/BTC grafiğinin “Antarktika’ya yöneldiğini” belirterek yatırımcıları ve analistleri açıklamasının sonuçları konusunda şaşkınlığa uğrattı.

“Antarktika’ya yöneldi” ifadesi birkaç şekilde yorumlanabilir. Bir yandan, XRP’ye karşı BTC grafiği için olumsuz, düşüş eğilimli bir görünüm anlamına gelebilir. Yani fiyatların, dünyanın en güney kıtasının keskin soğun suları gibi yeni düşük seviyelere düşebileceğini öne sürmüş olabilir. Öte yandan bu yorumu, daha önce kripto piyasası tarafından görülmemiş derinlikleri keşfederek keşfedilmemiş bölgeye bir yolculuğu sembolize edebilir.

İkinci senaryo, Brand’in soru soran bir X kullanıcısına verdiği yanıt göz önüne alındığında olası görünüyor. Kullanıcı Brand’a şöyle sordu: “Ya da yeniden ifade etmek gerekirse. XRP’nin BTC’yi tarihsel olarak geride bırakmaya başladığı bir seviyeye kadar.”

Brandt bu soruya olumlu yanıt vererek, “Ya da başka bir deyişle, tek bir alıcının bile kâr edemeyeceği bir seviyeye” dedi.

İlgili – Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) çöküyor: Boğa rallisi bitti mi?

Kripto piyasası kan gölüne döndü

Brandt’ın analizinin zamanlaması, kripto piyasasının genel olarak önemli kayıplarla dalgalanma yaşadığı bir dönenem denk gelmesi açısından önemlidir.

Geleneksel piyasalardaki riskten kaçış durumunun kripto paralara yayılmasıyla kripto para fiyatları Cuma günü düşüşe geçti. Bitcoin (BTC) Cuma günkü işlem seansında 65.110 doların altına düştükten sonra hafif bir toparlanmayla 67.000 doların üzerine çıktı. Şu anda son 24 saat içinde %5 düşüş gösterdi.

XRP, Cuma günkü işlem seansında 0,616 dolarlık zirve seviyelerden 0,507 dolarlık dip seviyelere ulaşarak keskin bir düşüş yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saatte %11,56 düşüşle 0,54 dolar gerilemiş olsa da önceki günkü en düşük seviyelerinden daha yüksek seyretmeye devam ediyor.

XRP ve BTC grafiği, XRP’nin Bitcoin karşısında neredeyse yedi yılın en düşük seviyesine ulaşmasıyla birlikte, kripto para topluluğu içinde uzun süredir inceleme ve spekülasyon konusu olmuştu.

İlgili – SEC’ten Ripple davasını ve XRP fiyatını etkileyebilecek kritik adımlar

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.