fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. OKB fiyat tahmini: 2021-2025

OKB fiyat tahmini: 2021-2025

OKB fiyat tahmini: 2021-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OKB fiyat tahmini yatırımcıların yüzünü güldürebilecek veriler gösteriyor mu? Eğer elinizde OKB var ise bu yazıyı mutlaka okuyun.

OKB fiyat tahmini: 2021-2025

OKB coin, piyasada yaşanan geri çekilmede Bitcoin ve Ethereum’a kıyasla küçük kayıplar yaşadı. Bununla birlikte, esas olarak Blockchain için popüler olan OKB, gündemdeki yerini korudu. OKB’nin mevcut fiyatı 23.49 dolar. 1.385.462.828 dolar piyasa değeri, toplam 300.000.000 OKB arzı ve 693.189.066,92 dolar işlem hacmi var.

OKB fiyat tahmini

Önümüzdeki beş yıllık kripto para biriminin gelecekteki fiyat tahminlerine göre, OKB tokeni, net kazançlar kaydedecek olan bir kripto para gibi görünüyor. Bu coin ile ilgili yapılan tahminler OKB biriktirmeyi tetikleyebilir, yatırım yapmak istiyorsak uygun fiyatı ile kazanç getirecek bir coin olabilir. Ancak okuyucularımız kendi kararlarından sorumludur. Bizim yazdıklarımız fikir vermek içindir bir yatırım tavsiyesi değildir.

OKB Fiyat Tahmini 2021

Pandemi nedeniyle dünya ekonomileri büyük ölçüde sıkıntıya girdi. Kripto para birimlerinde de durum aynıydı. Bununla birlikte, 2020, kripto para token ivmesini yukarı doğru tuttuğu için OKB için de çok şey getirdi. 2020-2021 yılı, OKB tokenlerinin 10 ila 20 dolar arasında gezindiğini gördüğü bir zaman dilimi oldu. Coinin tarihsel verilerine göre 5 doların altında başlayan OKB 22 dolarla sona erdi. O zamandan beri, OKB fiyat tahminleri daha çok olumlu olmaya başladı ve bu da OKB’yi mevcut fiyat seviyelerinde yatırım yapmak için iyi bir seçenek haline getiriyor gibi.

Alım satım yapanlar ve yatırımcılar, Bitcoin, Ethereum, Binance Coin vb. gibi büyük paralar yerine OKB token hareketi için uzun vadeli yatırım yapmaya başladılar. Bu nedenle, bu yıl için OKB fiyat tahmini oldukça olumlu ve fiyatın yükselebileceği ihtimali yüksek. Kasım ayında minimum fiyat olarak yaklaşık 30 dolar ve Aralık ayında, maksimum fiyat olarak doğrudan 35 dolara gidebilir.

OKB Fiyat Tahmini 2022

Aynı yükseliş eğilimine ayak uydurarak, OKB’nin önümüzdeki yıl, yani 2022’de bile bir yükselişe hazır olduğuna dair tahminler var. Trend modelini takip ederek, özellikle fiyat Çizelgeüzerinde simetrik bir üçgenin sınırları içinde işlem yapma şekline bakarak OKB tokeninin de aynı yükseliş trend çizgilerinde paralel olarak çalışacağı açıkca görülüyor. OKB’nin zirveden çıkıp çıkmayacağını tahmin etmek için henüz çok erken olsa da, tünelin sonunda ışık olduğu kesin. Sıralı inişler ve çıkışlar serisini perspektifte tutarsak, OKB fiyatı, tahminlerimize göre 48 dolara dokunan gerileyen Pandemi senaryosu arasında yalnızca olumlu bir eğilime işaret ediyor.

OKB Fiyat Tahmini 2023

Daha kısa ve daha uzun fiyat trendlerini inceleyerek OKB, genellikle birkaç yılda bir yolundan uzaklaşıyor. Bu nedenle, ileriye dönük olarak, 2022’nin sonu veya 2023 yılının, özellikle de rekabeti yakalamaya çalışan rakipler veya pazarlar nedeniyle, OKB’nin tırmanışı için o kadar da iyi olmayabilir. OKB’nin bir süre zarara uğraması, tekrar 40 dolara düşmesi tahmin ediliyor. Ancak bu karamsar bir senaryoya katılmayan uzmanlar da var.

OKB Fiyat Tahmini 2024

Beklenmedik bir ihtimalin bulunmadığını ve kripto piyasasına boğaların hakim olacağını belirterek OKB’nin, 60 dolarda sabitlenmiş bir fiyat performansıyla devam etmesi bekleniyor. Bu, OKB’nin olumsuz koşullarda bile stikrarlı bir şekilde büyümek için tam potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

OKB Fiyat Tahmini 2025

Bu yıl, OKB fiyatının OKB tahminlerine göre 65 doları kesinlikle geçebileceği için referans yıl olarak belirlenebilir. Esas olarak bu yıl, Pandemi veya durgunluk gibi önemli faktörlerin dünya ekonomilerinin köklerini sarsması beklenmiyor. Tüm dünya ekonomilerinde verilen hasarın çoğunun onarım çalışmaları yolunda olması bekleniyor. Kitlesel benimsenme ile OKB’nin 2025 yılına kadar 70 dolara ulaşacağı ve daha önce hiç olmadığı kadar bir artış olacağı tahmin ediliyor.

2025’ten Sonra OKB Tahmini

Pandemi, yatırımcılara OKB gibi bir teknolojik devrimi kazandırdı. OKB, kurumlardan güç alıp daha iyi hizmet verme fırsatını gördü ve halk da karşılık verdi. Gelişmiş bir merkezi olmayan anlaşma ve güçlendirilmiş ağ ile desteklenen OKB, ödül mekanizmasının dağıtımı yoluyla kullanıcılarına köklü bir avantaj sunmayı hedefliyor. Vizyon, daha az enerji tüketen ve daha fazla güvenilirlik sunan OKB’de uygulanacak Merkezi Olmayan Uygulamalara yardımcı olmak.  OKB, önümüzdeki yıllarda fiyatı 100 dolar ve daha fazlasına götürebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.