fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Synthetix (SNX) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumları
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Synthetix (SNX) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumları

Synthetix (SNX) coin geleceği,  fiyat tahmini ve güncel yorumları
0

Synthetix (SNX) coin ile ilgili uzman görüşlerine 2021-2025 yılları için fiyat tahminlerine ve teknik verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Synthetix (SNX) coin geleceği, fiyat tahmini ve güncel yorumları

Synthetix ağının kurumsal misyonu, yalnızca büyüme yolunda liderlik etmek değil. Şirket, çeşitli ortaklıklar ve iş birliklerine girişerek gelecek için büyük planlar yapıyor. oinbase ve Binance gibi seçkin kripto para borsalarında listelenmiş olan SNX, tüccarlarına güvenli ve güvenilir bir platform sunmayı amaçladığını belirtiyor.

İlgili: Synthetix nedir? Geleceği var mı?

Gelecekteki en doğru SNX fiyat tahminini yapmak için en önemli adımlardan biri geçmiş performansını analiz etmektir. 2020 yılındaki Synthetix fiyat trendine bakarsak, haziran ortasına kadar neredeyse yatay bir görünüm izledi. Bu atrihten sonra yükselişe geçen SNX için 2021-2025 yılı arası fiyat tahminlerini Koinmedya.com olarak okuyucularımız için derledik.

https://www.youtube.com/watch?v=ZebUggLSYg4

Synthetix’in yazım anındaki fiyatı 7,72 dolar civarında işlem görüyor ve piyasa değeri 886 milyon dolar ve 24 saatlik hacmi 100 milyon dolar.  İşte ünlü analiz firmalarının SNX coin için projeksiyonları ve teknik detayları

2021 yılı fiyat tahmini

Geçtiğimiz yıl 1 doların altında başlayan fiyat 8 dolara kadar yükselerek harika bir yükseliş gösterdi. Bu nedenle, piyasa duyarlılığı olgusunu büyük ölçüde artırdı. Synthetix (SNX) tahminleri o zamandan beri karamsarlıktan ziyade iyimserliğe doğru kaymaya başladı. Bu yıl için token için gelecekteki fiyat tahminleri oldukça cesaret verici olmaya devam ediyor ve Synthetix’in fiyatının 2021’in sonuna kadar yaklaşık 28 dolara sıçrayabileceğini belirtiyor.

2022 yılı fiyat tahmini

Aynı yükseliş fiyatı eğilimine ayak uydurarak, bu kripto fiyatının önümüzdeki yıl yükselişe devam edeceği değerlendiriliyor. Wallet Investor’un 2022 fiyat tahmini 36 dolar.

2023 yılı fiyat tahmini

SNX fiyatının 2023 yılı için yatay bir seyir izlemesi bekleniyor. 2023 yılı fiyat tahmini 35 dolar.

2024 yılı fiyat tahmini

Kripto piyasasındaki yükseliş ivmesi dikkate alınarak SNX’in 2024 yılında 45 dolara kadar yükselmesi öngörülüyor.

2025 yılı fiyat tahmini

55 doların üzerine çıkacağı tahmin edilen SNX coinin 2025 yılı sonunda kitlesel benimseme ile 60 dolar seviyesine yükseleceği öngörülüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: