Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
65.086,48 USDT
eth
ETH
-0.86%
Ethereum
3.529,92 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
392,39 USDT
xrp
XRP
-0.31%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.22%
Litecoin
74,67 USDT
bnb
BNB
-0.82%
Binance Coin
594,41 USDT
sol
SOL
-0.68%
Solana
134,70 USDT
avax
AVAX
2.94%
Avalanche
27,73 USDT
ada
ADA
0.77%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.57%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.79%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

OKB coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

OKB coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OKB coinin dünyaca ünlü OKEx borsasının yerel tokeni olduğunu söyleyerek yazımıza başlayalım. OKEx’in yerel hizmet tokeni OKB’ye bir göz atalım. Şirket geniş ticaret ortakları havuzunu genişletmeye devam ederken, varlığın kripto para piyasasındaki özelliklerini, arzını ve fiyat performansını inceleyelim.

OKB coin nedir? Güncel OKB coin haber ve gelişmeleri

OKB coin Google aramalarında ön sıralarda olan bir coin. OKB coin yukarıda yazdığımız gibi dünyaca ünlü bir borsanın yerel tokeni. İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, OKB coin karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Eğer uzun vadeli düşünen bir yatırımcı iseniz , uzun vadede parabolik bir yükseliş yapması beklenen bir coin OKB.

OKB coin fiyatı: Anlık OKB fiyatı için tıklayınız.
Toplam OKB coin arzı: 300.000.000 OKB
Piyasada işlem gören OKB arzı: Dolaşımdaki güncel OKB arzı için tıklayınız.
OKB işlem hacmi. 24 saatlik OKB işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi: $44.17 ( 3 Mayıs 2021)
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi: $1.25 (17 Mayıs 2019)
Toplam OKB yatırım dönüşü (ROI) için tıklayınız.
OKB coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

 OKB coin, kendi borsası OKEX işlem ücretlerinde indirim sağlıyor. Gelecekte, OKChain blok zincirinde ve merkezi olmayan borsa OKDEX’te işlem ücretlerini ödemek için de kullanılacak.

OKB coin, OK Blockchain vakfı tarafından verilen küresel bir yardımcı program tokeni. Aynı zamanda blockchain teknolojisine dayalı birinci sınıf geliştirme ekibi tarafından tasarlanan ve başlatılan bir token ekonomi sistemi.

OKB, OKEx’in yerel tokeni ve OKEx’in mimarisinin ve geliştirmesinin hayati bir parçası aynı zamanda. Yüksek düzeyde tamamlayıcılık ilişkisi sayesinde OKB, yalnızca OKEx platformunda değil, aynı zamanda yatırım yapılan diğer ilgili projelerde de kullanılabiliyor.

OKB, Ocak 2019’da piyasaya sürüldü. Kaynak kodlarını hiçbir zaman yayınlamadı. Bu da onu, ürünlerinin çalıştığına veya geliştirildiğine dair hiçbir garanti olmaksızın, şeffaf olmayan gizli bir proje haline getiriyor.

 

İlgili!

Canlı OKB coin fiyat grafiği

 

 

OKB coin tarihi

OKEx, 2017’de başlatılan ve Mart 2018’de yerel OKB tokenlerini piyasaya süren Malta merkezli bir kripto borsasıdır.

OKEx, OKB’yi geri almak ve yakmak için spot piyasadan işlem ücretlerinin %30’unu kullanıyor. Kullanıcının elindeki OKB’ye ve 30 günlük işlem hacmine dayalı olarak spot ve vadeli işlem ücretinde indirimler sunuyor.

Token listeleme oyları uygulaması ile OKB, sahiplerine 1 OKB = 1 oy olduğu eşitlemesiyle token listelemelerinde oy hakkı veriyor. Kazanan adayın, 12 ay boyunca aylık olarak iade edilecek 200k – 300k arasında bir güvenlik teminatı ödemesi gerekiyor.

“Mutlu Cumalar” dağıtımı adlı uygulaması ile OKEx, işlem ücretlerinin yarısının token sahiplerine dağıtıldığı haftalık bir bonus kampanyası yürütüyor. Ödüller bitcoin cinsinden ve dağıtılan miktar, kullanıcının elindeki OKB sayısına bağlı olarak değişiyor.

OKB coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

OKB nasıl çalışır?

Organizasyon açısından, OKB’nin geliştirilmesi merkezidir ve halka açık olmayan bir kişinin liderliğinde geliştirilmektedir. OKB ağının çalıştırıldığı konsensüsün adı Not Mineable, (Kazılamaz) temel algoritma ise NONE (YOK) olarak adlandırılır.

OKB açık kaynak kodlu değildir ve bu nedenle analiz edilemez.

OKB şu anda bir ERC-20 tokenidir. Bu, Binance Coin’e (BNB) çok benzeyen bir yardımcı program tokeni olduğu anlamına geliyor. Ancak OKB, OK Blockchain Foundation tarafından piyasaya çıkarılmış ve OKEx tarafından benimsenmiştir.

OKB; ödemeler, piyasa verileri, cüzdan, borç verme ve varlık yönetimi, siber güvenlik, seyahat, yaşam tarzı ve eğlence uygulamalarını kapsayan ve sahiplerinin OKB ile ürün veya hizmet satın almasına olanak tanıyan dahili ve harici 52 uygulama senaryosu geliştirdi.

Günlük olarak yaklaşık 100 milyon dolar değerinde OKB alınıp satılmaktadır. Başlıca ticaret pariteleri USDT, BTC ve ETH’dir. OKB’nin büyük çoğunluğu OKEx’te işlem görürken, BKEx, Coinall, DragonEX ve BitMax dahil olmak üzere 141 ülke ve bölgeyi kapsayan 40’tan fazla eşler arası, spot ve merkezi olmayan borsada da mevcuttur.

OKEx’de OKB’yi muhafaza etmek için özel cüzdan vardır. Ancak OKB, MyEtherWallet, Trust Wallet ve Ledger, Trezor ve Archos’un donanım cüzdanları dahil olmak üzere kendi zincirine geçene kadar herhangi bir ERC20 uyumlu kripto para cüzdanında da saklanabilir.

OKB coin iyi bir yatırım mı?

İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, OKB coin karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Eğer uzun vade gözden çıkaracaksanız 5 yıllık bir yatırımla gelirin %+412,25 civarında olması beklenen bir coin OKB.

OKB coin nasıl alabilirim?

Kripto borsa hesabınıza para yatırırsınız. Bankadan transfer, ya da kredi kartı olabilir. OKB satın alın. Satış tamamlandıktan sonra en iyi cüzdanda saklayın. Deposit funds into your account. Fund your account with a bank transfer, pay with a credit or debit card or deposit cryptocurrency from a crypto wallet to buy OKB. Buy OKB. Complete your OKB purchase and then find the best wallet to store OKB

OKB coin kime ait?

OKB coin OKEX borsasının ait olduğu OK vakfına aiat ancak sahibi bilinmiyor. CEO’su ise Jay Hao

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.