Loading...
btc
BTC
0.34%
Bitcoin
66.267,35 USDT
eth
ETH
2.43%
Ethereum
3.566,28 USDT
bch
BCH
2.19%
Bitcoin Cash
432,13 USDT
xrp
XRP
2.51%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.43%
Litecoin
78,72 USDT
bnb
BNB
0.61%
Binance Coin
606,98 USDT
sol
SOL
1.66%
Solana
145,43 USDT
avax
AVAX
-0.4%
Avalanche
30,17 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.91%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.27%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.8%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analistten Bitcoin uyarısı! 2022 yılı benzerliğine dikkat çekti

Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin fiyatının derin bir düzeltme yapabileceği konusunda uyarıda bulundu. Ayrıca 2022 ayı piyasasına benzer sinyallere dikkat çekiyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Ünlü analistten Bitcoin uyarısı! 2022 yılı benzerliğine dikkat çekti

Bu yılın başındaki yükselişler sırasında doğru tahminler ile önemli ölçüde kazanç sağlayan ünlü bir analist, mevcut Bitcoin (BTC) fiyat hareketlerinin geçen seneki zorlu düşüş trendi ile benzerliklere sahip olduğunu söylüyor.

DonAlt adını kullanan analist, Youtube’da 52.600 abonesi ile yeni bir analiz videosu paylaştı. Burada yaptığı açıklamada, Bitcoin ayılarının piyasada tam kontrole sahip olduğu görünümü verdiklerini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Burada bir zayıflık var. Ne zaman bir boğa hareketlilik olursa hemen ardından daha büyük bir düşüş mumu geliyor. Böylece kazançlardan fazlasını alıp götürüyor. Bu aralığa girdiğimizden bu yana olay böyle devam ediyor. İyi bir haber gelir, fiyat yükselişe geçer ve ardından daha büyük bir mumlar tüm kazançlar yok olur.”

İlgili – Bitcoin fiyatında keskin düşüş ve geldiği kritik destek bölgesi: Güncel BTC teknik analizi

Güncel Bitcoin teknik analizi, BTC dolar fiyat grafiği: Bitcoin ne kadar olur?DonAlt, Bitcoin fiyat hareketlerini hisse senetleri piyasası ile kıyasladığını söylüyor. Analist, hisse senetleri ralli yaparken Bitcoin’in düşük performansla geride kaldığını ifade ediyor. Bu durumun da kendisine geçen seneki ayı piyasasını hatırlattığını kaydediyor. Şöyle devam ediyor:

“Şu an fiyat hareketleri boğadan çok ayı baskın. Her seferinde S&P (500) düştüğünde kripto fiyatları daha sert bir düşüş yaşıyor. S&P yükseldiğinde ise Bitcoin hiçbir şey yapmıyor. Bunu daha önce de gördük. Esasından 60.000 dolardan 15.000 dolar kadar. Bu düşüş sırasında bu ikisi arasında böyle bir ilişki oldu. S&P yükseldiğinde BTC duruyor, düştüğünde ise çöküş yaşıyor.”

DonAlt, Bitcoin fiyatının birden fazla zayıflık sinyali verdiğini söylüyor. Ancak buna rağmen BTC fiyatının bir miktar momentum kazanabileceğini de ifade ediyor. Bunun için belirli seviyelerin üzerine çıkması gerekiyor. Bahsettiği bu seviye 30.700 dolar.

İlgili – Balinalar borsalara yüklü Bitcoin ve altcoin gönderdi: Piyasayı ne bekliyor?

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.