BTC : 62809 ₺ ETH : 1560 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 284.1 ₺ USDT : 6.898 ₺ XLM : 0.4597 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Reddit kripto para projelerinde meyve vermeye yakın

Reddit kripto para projelerinde meyve vermeye yakın

Reddit kripto para projelerinde meyve vermeye yakın
0
huobi_koinmedya

Reddit kripto para projelerinde meyve vermeye artık çok yakın. 2020, kripto endüstrisi için ilginç bir yıl oldu. Bitcoin’in fiyat hareketi büyük ölçüde geleneksel pazarlarda görülen volatiliteden kaynaklanıyor.


Lider kripto para biriminin geleceği, alıcıları ve satıcıları bir çıkmaz içerisinde belirsiz kalsa da, Reddit kurucu ortağı, bir “kripto kaynağının” meyve vermeye yakın olduğunu gösteren çok sayıda faktör olduğuna inanıyor.

Diğer şeylerin yanı sıra, sektördeki yeteneğe ve Wall Street “OG’lerinin” pazara girmesine işaret ediyor.

Reddit kurucu ortağı piyasanın ilkbahara girdiğine inanıyor: Reddit kripto para projelerinde meyve verecek

Kripto para piyasası son birkaç yıldır kasvetli bir kış manzarasıyla karşı karşıya. Bitcoin’in 2017 yılındaki 20.000 $ ‘lık seviyeden başlayan düşüşü yaklaşık üç yıl boyunca düşük fiyat hareketine yol açmakta.

koinmedya_brave

Bununla birlikte, bir değişim değişmeye başlıyor gibi görünüyor, çünkü Bitcoin bir miktar ivme kazanırken, aynı zamanda küresel sahnede “güvenli bir liman” varlığı olarak konumunu belirliyor.

İlgili yazı için bakınız: Para için güvenli liman BTC savı güçleniyor – ABD 3 Trilyon dolar borçlanıyor

Reddit ve Initialized Capital’in kurucu ortağı Alexis Ohanian geçtiğimiz günlerde Yahoo Finance ile bir sonraki kripto para yayının hızla yaklaşmakta olduğuna inandığını belirterek, bir sonraki kripto piyasasının trendini nerede gördüğü hakkında konuştu.

“Söyleyebileceğim, şu anda en üst düzey mühendisler, ürün geliştiricileri, tasarımcılar, blok zincirinin üstünde gerçek çözümler oluşturmak açısından gerçekten bir kripto yayı görüyoruz. Ve bu benim için en ilginç kısım… Altyapı üzerinde gerçekten en üst düzey yeteneklerin inşa edildiğini görüyoruz. ”

koinmedya_brave

Ohanian, kripto para borsası Coinbase’e ve uzun süredir kripto savunucusuna erken yatırımcı.

Artık Reddit yönetiminde olmasa da, dijital varlıklara olan ilgisinin şirketin Ethereum tabanlı “Topluluk Puanları” nı serbest bırakma kararını etkilemesi mümkündür.

Ohanian: Wall Street yatırımcılarının girişi kripto para alanının geliştiğini gösteriyor

Ayrıca, Wall Street “OG’lerinin baskısının nispeten genç piyasanın gelişmekte olduğunu gösterdiğini açıkladı.

“Wall Street OG’lerinin şimdi kriptoya girdiğini ve bitcoin aldığını görmek ilginç. Giderek burada kalmak için kripto para alanında olduklarını gösteriyor.”

İlgili yazı için bakınız: Bitcoin güvenli liman unvanını taşıyabilecek mi?

Ohanian, servetinin önemli bir kısmını kriptoda tuttuğunu iddia ediyor ve hızla küresel ekonomik türbülansa karşı bir liman haline gelmesi nedeniyle kendisini “bu konuda oldukça iyi” hissettiğini belirtiyor.

Lider kripto para birimi, son zamanlarda geleneksel piyasalardan büyük ölçüde pozitif olarak ayrıştı. Bitcoin’in fiyat hareketi altınla daha yakından ilişkili.

Kaynak