BTC : 65550 ₺ ETH : 1646 ₺ XRP : 1.39 ₺ LTC : 319.1 ₺ USDT : 6.795 ₺ XLM : 0.5471 ₺
Anasayfa İnceleme Mobil’den otomatik kripto trade ile her an her yerde kazan

Mobil’den otomatik kripto trade ile her an her yerde kazan

Mobil’den otomatik kripto trade ile her an her yerde kazan
0
huobi_koinmedya

Crypto işlem botlarını cebinize getirerek otomatize kripto alım satımında mobil uygulama avantajı TradeSanta ile cebinizde. Evet artık şimdi kripto trading botları akıllı telefonunuzla oluşturabilir ve her nerede olursanız olun oradan yönetebilirsiniz.


Konrol cebinizde

Alım satım stilinize göre emirlerinizi girin ve belirlediğiniz zaman ayarlarına göre kar ve bakiyeleriniz dahil tüm metriklerinizi ekrandan takip edin. Hareket halindeyken işlem geçmişinizi, gerçekleşen karınızı, toplam gerçekleşen işlem sayısını, toplam karlılık göstergesini ve işlem grafiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Eğer otomatize işlem ile rahat değilseniz fakat neden olmasın bir deneyeyim diyorsanız uygulamanın işlem akışı sizin için bir başlangıç rehberi olabilir. Evet şimdi akıllı telefonunuzla cepten TradeSanta hesabı açmak, tercih ettiğiniz borsanıza bağlamak ve işlemlerin bir kaç dakika içinde başlatmak çok kolay.

TradeSanta ile 7/24 kazanç

TradeSanta botları kripto para piyasasının iniş çıkışları sırasında yatırımcının lehine 7/24 gözlem yapar ve kendiliğinden yüzlerce işlem girerek size kazanç sağlar. İnsanların en zayıf yanı olan duyguları olmayan botlar sayesinde algoritma sizin lehinize diğer pazar oyuncuların üstünde emirler girer.

koinmedya_brave

Dilediğiniz işlem ikilisini seçebilir ve botlarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve bu ayarlara göre Bittrex, Bitfinex, HitBTC, Huobi, Binance ve UPbit’de işlem yapabilirsiniz.

Otomatize Kripto İşlemleri Artık Mobil'de 13

Ücretsiz başla kazandıkça yükselt

İşlemlere başlamak için sadece bir üyelik planı seçmeniz yeterli. Minimim ücretsiz paketile 2 bot kulllanabilir ve 3.000 Dolara kadar işlem yapabilirsiniz. Diğer planlarda ise bu rakamlar değişmekte ve yıllık plan almanız durumunda daha az bir ödeme ile avantaja sahip olabilirsiniz. Temel (Basic) planı aylık 14 USD’ye alabilir ve 49 bota kadar bot kullanabilir sınırsız işlem hacminde ve ikilisinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. HitBTC promosyonu ile 21 Dolar aylık ödeme karşılığında ise 49 bot ile 70 USD değerindeki Maxiumum planın sınırsız bot kullanımı hakkından faydalanabilirsiniz.

Siz de hemen uygulamaları indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

koinmedya_brave

tradesanta Mobil'den otomatik kripto trade ile her an her yerde kazan tradesanta Mobil'den otomatik kripto trade ile her an her yerde kazan