BTC : 82890 ₺ ETH : 2850 ₺ XRP : 1.882 ₺ LTC : 358.3 ₺ USDT : 7.635 ₺ XLM : 0.5856 ₺
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Fairplay.io prestij ödüllerini belirleyerek oyuncuların büyük kazançları ile birlikte açıkladı

Fairplay.io prestij ödüllerini belirleyerek oyuncuların büyük kazançları ile birlikte açıkladı

Fairplay.io prestij ödüllerini belirleyerek oyuncuların büyük kazançları ile birlikte açıkladı
0

Dünyanın 1 numaralı online oyun platformu Fairplay.io “Rising Star” kategorisine 2019 EGR Operatörü Ödülü’ne aday gösterildi.


Genç bir online blockchain oyun platformu olan Fairplay dürüstlük kontrollü blockchain destekli platformu ile benzer platformlardan ayrılıyor. Oyun platformunun tüm işlemleri kullanıcıların takip edebileceği şekilde blockchain ağında saklanıyor ve bu aynı zamanda güvenliğin de  üst düzeye çıkmasını sağlıyor. Fairplay’ın oyun istatistikleri aynı zamanda platformun websitesinde yayınlanıyo.

Şimdiye kadar Fairplay çok bilinen slot makinaları ve rulet oyununu blockchain ile birleştirmeyi başaran tek platform oldu. Tüm oyunlar, kazanç yada kayıplar akıllı kontrat ile hem yayınlanıyor hem de depolanıyor. Tüm işlemlerin her biri güvenli bir şekilde imzalanarak Fairplay tarafından ödeme işlemleri tamamlanıyor ve açık bir şekilde oyuncularla paylaşılıyor.

koinmedya_brave

Diğer platformlardan farklı olarak herkes blockchain tarayıcısı ile büyük ikramiyeleri takip edebiliyor. Yakın zamanda Türkiye’den bir oyuncu 49,699 TPLAY (49.699 ETH veya 9.000 USD) değerinde ödülü tek bir bahiste “300 shields” oyununda kazandı. Oyun sonrasında kazanan oyuncu 45.000 TPLAY’in hesabından çekti. Bu çekim işlemi  de aynı şekilde Etherscan‘de takip edilebiliyo.

Platform yayına girdiğinden bu yana yaklaşık bir yıldır Fairplay kullanıcılar yaklaşık 26.000 ETH (bugünkü değerle yaklaşık 5,1 Milyon Dolar) kazandı. Ve bu işlemlerin tamamı şu anda blockchain ağında görülebilir ve takip edilebilir durumda. Platform son olarak en sadık oyuncular için VIP klübünü yayına aldı ve bu kullanıcılarında ekstra bonuslar ve özel teklifler sundu. VIP oyuncular her bir para yatırma işleminde ek bonuslar ve çok daha fazla cashback iadeler alıyorlar.

Son olarak platform Rising Star kategorisinde 2019 EGR Operatörleri Ödülü’ne aday gösterildi. EGR Operatör Ödülleri 24 Ekim 2019 tarihinde Londra’da yapılacak ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Bu yıl Affliate, Yılın Operatörü, Yılın Oyunu, Sosyal Sorumluluk gibi kategoriler dahil 30 kategoride 100’den fazla firma yarışacak. İlki 2004 yılında yapılan yarışma bugün eOyunculuk dünyasında B2C operatörleri için standartları belirleyen bir organizasyon olarak kabul ediliyor.

Fairplay şu anda oyuncularına belirledikleri cüzdanlarından farklı kripto paraları transfer etme imkanı sunuyor. Bu işlem de bir kaç dakikada transfer işleminin yapılmasına olanak sağlıyor. Fairplay.io’da kabul edilen kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Etehreum Classic, Litecoin, Tether USDT, Cardano, Tron, Dash, Zcash, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV var. Görüldüğü gibi platform hemen hemen bütün popüler kripto paraların kullanılmasına imkan sunuyor.

Oyuncular kripto paralarla yatırma ve çekim işlemi yapabiliyorlar fakat platformda platformun kendi tokenı olan TPLAY tokenları kullanılıyor. ERC-20 standardına göre TruePlay platformu tarafından yayınlanan TPLAY tokenları oyun işlemleri için özel olarak üretildi ve tüm işlemler blockchainde tutularak takip edilebiliyor.

Bir oyuncu her hangi bir kripto parayı transfer ettiği anda kripto para platformda otomaik olarak TPLAY’e dönüşüyor. 1 ETH 1000 TPLAY tokena eşit olacak şekilde dönüşüm işlemi yapılıyor. Çekim işlemi için ise oyuncunun talebi iletildiği anda TPLAY tokenlar tekrar aynı oranda olacak şekilde oyunucun talep ettiği kripto paraya dönüşerek cüzdanına geçiyor.


 

Etiketler: