BTC : 62924 ₺ ETH : 1568 ₺ XRP : 1.221 ₺ LTC : 286 ₺ USDT : 6.893 ₺ XLM : 0.4648 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinEOS Haberleri
  3. EOS coinden müthiş çıkış!

EOS coinden müthiş çıkış!

EOS coinden müthiş çıkış!
0
huobi_koinmedya

EOS coinden bu hafta müthiş bir çıkış geldi! 3,47 milyar dolarlık piyasa değeriyle, kripto para kapitilizasyonunda şu anda 7. sırada yer alan EOS, hem dolar hem de BTC bazında önemli miktarda değer kazandı.


EOS coinden iyi bir başlangıç!

EOS fiyatı 6 Eylül’de, 3,17 dolar seviyesinde işlem görüyordu ve gün içinde fiyat, muhteşem bir çıkış yapmak üzere harekete geçti. Ancak en yüksek 3,34 doları gördükten sonra, günlük kapanışı 3,23 seviyesinde yaptı.

Bununla birlikte fiyat, ertesi gün üç buçuk dolara yükseldi. EOS fiyatındaki yükseliş hareketi, 3.5 dolar ile yaklaşık dört dolar (3.9$) arasında gerçekleşti ancak, fiyat bir türlü 4 dolara ulaşamadı.

 

koinmedya_brave

eos-coinden-muthis-cikis

EOS fiyat grafiği / Kaynak:Trading View

9 Eylül’de 3.945$’lık fiyat ile 4 cente çok yaklaşan parite, şu anda yazımız yayına hazırlanırken 3.73$’ın altında işlem görüyor. Son yedi günlük genel fiyat hareketi, EOS’a %12’nin üzerinde bir artış (12.09) kazandırdı.

Böylece EOS son günlerde, pozitif bölgede performans gösteren birkaç kripto paradan biri oldu. Aslında EOS’dan BTC bazında da bir atak geldi. EOS fiyat analizi, kripto para biriminin, aynı zamanda Bitcoin (BTC) karşısında da büyük bir gelişme kaydettiğini gösteriyor.

koinmedya_brave

Fiyat hareketi, son rallinin ardından açık bir şekilde kırılan aşağı yönlü bir kamada ilerliyordu ve bu yükseliş hareketiyle birlikte EOS, yönünü yukarı çevirdi. Tabi en azından şimdilik!

eos-coinden-muthis-cikis

EOS fiyat grafiği / Kaynak: Trading View 

Ancak, EOS’un BTC bazında değer kazanması salt kendi başarısı değil. Bu yükseliş sadece EOS coinden kaynaklanmıyordu. Geçen hafta gerçekleşen EOS rallisi ve fiyat artışı sadece etken bir faktördü.

Son zamanlarda Bitcoin fiyatı da değer kaybetti ve kaybetmeye de devam ediyor. Bu da sadece EOS’a değil diğer kripto para birimlerinin çoğunun başarısına katkı sağlayan bir başka faktör olarak karşımıza çıkıyor. 

EOS fiyatı, 0,0003300 BTC’den, yazımızın yayına hazırlandığı şu dakikalarda 0,0003600 BTC’ye yükseldi. Ayrıca bu hafta içinde en yüksek fiyat olarak, EOS, 9 Eylül’de 0,0003800 BTC’yi gördü.

Kripto para kapitilizasyonunda 3,47 milyar dolarlık piyasa değeriyle EOS, şu anda 7. sırada yer alıyor ve 3,72 dolar seviyesinde yatay hareketler sergiliyor. Bitcoin ise 10,122 dolar civarında konsolide olmaya devam ediyor.

Kaynak

Etiketler: