BTC : 63431 ₺ ETH : 1575 ₺ XRP : 1.211 ₺ LTC : 286.3 ₺ USDT : 6.879 ₺ XLM : 0.4756 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Enjin Ethereum mainnetinde: Yüzde 25’lik pump

Enjin Ethereum mainnetinde: Yüzde 25’lik pump

Enjin Ethereum mainnetinde: Yüzde 25’lik pump
0
huobi_koinmedya

2 yıllık uzun çalışma sonuçlarını verdi. Yapılan açıklamada Enjin Ethereum mainnetinde. Enjin projesi için yeni bir sayfa açılıyor ve bu sürecin ENJ token fiyatlarının olumlu etkilemesi bekleniyor.


Enjin Ethereum ağında

CoinMarketCap sıralamasında ilk 100’de listelenen Enjin Coin, yazının kaleme alındığı saatte en fazla değer kazanan kripto para. Enjin Coin bugün yüzde 25’in üzerinde değer kazanarak fiyatlarını 11 cent’ten 14,2 cent’e taşıdı. ENJ’deki fiyat artışında Enjin Core’un Ethereum main-net’ine taşınması etkili oldu.

Lütfen Bkz: Ethereum tekrardan yükseliş trendini yakalayabilir mi?

Aşağıdaki grafikte Enjin Coin’deki bugünlük değişimi görüyoruz.

koinmedya_brave

enjin ethereumLütfen Bkz: IOTA güvenlik sorununu giderdi mi?

Enjin geliştiricileri, Non Fungible Token (NFT) üzerinde çalışan öncü geliştiriciler arasında. Blockchain geliştiricileri artık Ethereum ağı üzerinden ERC 1155 standartları ile Non Fungible Token (NFT) üretebilecekler.

Non Fungible Token (NFT); ender ve arz kısıdı olan ve kopyalanamayan objeler. Kişiye özel çıkarılmış, benzer objelerle direk takas edilemeyen varlıklar olarak biliniyor.

Ethereum platformu, geliştiricilere kompleks yazılım kodlarının aksine basitleştirilmiş kalıplar üzerinden uygulamalar ve oyunlar geliştirmelerine imkan tanıyor. Enjin’in Ethereum’a transferi Ethereum fiyatları üzerinde de olumlu etki oluşturmuşa benziyor. 2 gün üst üste ciddi düzeltme yaşayan Ethereum, 290 dolar seviyesinden 245 dolar seviyesine kadar gerilemişti. Enjin haberinin ardından Ethereum fiyatları tekrardan değerlenmeye başladı. Yazının kaleme alındığı saatte Ethereum, 270 doları test ediyor.

koinmedya_brave

enjin ethereum Enjin Ethereum mainnetinde: Yüzde 25’lik pump

Kaynak

Etiketler: