BTC : 82929 ₺ ETH : 2827 ₺ XRP : 1.877 ₺ LTC : 357.3 ₺ USDT : 7.652 ₺ XLM : 0.5829 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2020’nin en iyi 10 kripto referans programı

2020’nin en iyi 10 kripto referans programı

2020’nin en iyi 10 kripto referans programı
0

Nasıl ki kredi kartlarınızla yaptığınız harcamalardan elde ettiğiniz bonus puanları harcayabiliyorsunuz. Bazı platformlardan kazandığınız puanlarla da kripto para alabilirsiniz. 2020’nin en iyi 10 kripto referans programları için haberimize göz atabilirsiniz.

En iyi 10 kripto referans programı

Bitzlato Referans Programı

Bu platform, kullanıcı sayısını arttırmak için platformuna yeni üye kazandıran eski üyelerine kripto para ödüllü veriyor. Eski üyeler, yeni üyelerin yaptıkları işlem hacmi ile orantılı biçimde ödül alabiliyor. Bazılarına bu tip ödül sistemi ponzi tipi yapılanmalara benzetilebilir.

Nominex Referans Programı

koinmedya_brave

Bu kripto para ödül programı da Bitzlato gibi eski üyelerini yeni üye bulmak için teşvik ediyor. Eski üyelerini ise kademelendirerek daha yüksek bonuslarla ödüllendiriyor.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Rakuten Sadakat Programı

Japon devi Rakuten, sadece Japonyalı kullanıcılarına çeşitli ödül programları sunuyor. Japonyalı vatandaşlar, 2020 yılından beri Rakuten alış verişlerinden biriken bonuslarını kripto paralara çevirebiliyor.

Fold Bitcoin Ödül Programı

Fold banka kartı ile alış-veriş yapan kullanıcılar, biriktirdikleri puanlarını kripto paralara dönüştürebiliyor. Fold, Visa ve MasterCard’a alternatif bir blockchain tabanlı bir ödemeleri sistemi geliştiriyor.

Coinbase Mobile Ödül Programı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, mobil uygulamasını teşvik adına kripto para bonusu dağıtıyor. Ayrıca Tezos başta olmak üzere bazı kripto para hodler’ları da ödül alabiliyor.

Bitfinex Staking Ödülleri

Büyük kripto para platformu Bitfinex’e staking yapanlar %10 ve üzeri prim alabiliyor. Bitfinex geniş bir kripto para listesine staking olanağı sağlıyor.

Blockcard Müşteri Sadakat Ödülü

Bir kripto para banka kartı olan BlockCard, geçtiğimiz Nisan ayında kullanıcılarına %6’nın üzerinde bonus dağıttı.

Lütfen Bkz: Haftanın önemli Ethereum haberleri: Ethereum tahminleri ve Ethereum haber sayfası

Uka$ii

Bu platform da müşteri sadakatini arttırmak için hatırı sayılır ödül tokenları dağıtıyor.

BANKEX

Kripto para cüzdanı ve birçok finansal hizmeti sunan BanKex, müşterilerine ödül dağıtarak müşteri sadakatini arttırıyor.

Kaynak