BTC : 82596 ₺ ETH : 2925 ₺ XRP : 1.911 ₺ LTC : 369.1 ₺ USDT : 7.576 ₺ XLM : 0.607 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Email ile kripto para gönderebilirsiniz: Sizce hangisi?

Email ile kripto para gönderebilirsiniz: Sizce hangisi?

Email ile kripto para gönderebilirsiniz: Sizce hangisi?
0

Bitcoin.com yeni bir özelliğini tanıttı ve bu özellik sayesinde email ile kripto para gönderebiliyorsunuz. Bu şanslı kripto para CoinMarketCap’te ilk 5’te işlem görüyor.


Email ile kripto para gönderimi

Email ile para gönderme ilk olarak PayPal tarafından geliştirildi. PayPal’da hesap numarası ya da müşteri numarası yerine email adresinizi kullanabiliyorsunuz. Ödeme mi yapmanız lazım ya da para mı göndermeniz lazım 16 hanelik IBAN numarası yerine email adresini vermeniz yeterli oluyor.

Bitcoin.com’daki yeni bir özellik sayesinde sadece email ile Bitcoin Cash gönderebiliyorsunuz.

Bitcoin.com’dan Roger Ver, bu yeni özelliği tanıtırken ilerleyen zaman dilimlerinde yeni kripto paraların da sisteme dahil edileceğini açıkladı.

koinmedya_brave

Email ile kripto para gönderimi bir hediye kartı mantığı ile işliyor. Bir nevi sevdiklerinizde hediye olarak kripto para gönderebilirsiniz.

Aşağıda ilgili özelliğin ekran görüntüsünü görüyoruz.

email ile kripto para Email ile kripto para gönderebilirsiniz: Sizce hangisi?Destination email adress, bölümüne kripto para hediye kartını göndermek istediğiniz kişinin email adresini yazıyorsunuz. Paranın alınmaması durumunda geri ödeme hesabını da belirtiyorsunuz. Ayrıca paranın alınması için zaman kısıdı da belirleyebiliyorsunuz.

Benzer gelişmeler ve uygulamalar kripto paraların yaygınlaşmasına ve talebinin artmasına yardım ediyor.

PayPal’ın da Bitcoin alış ve satışlarına imkan tanıyan bir özellikle karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Şimdilik konuyla alakalı PayPal’dan resmi bir açıklama gelmedi. Ama PayPal’ın blockchain mühendislerini işe aldığı ileri sürülüyor.

Bu arada Bitcoin Cash yazının kaleme alındığı saatte 223 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Total
0