BTC : 1.793 ₺ ETH : 6.78E-6 ₺ XRP : 68 ₺ LTC : 0.0008476 ₺ USDT : 342 ₺ XLM : 526.6 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Bitcoin long emirleri son 9 ayın zirvesinde! – Pump gelebilir!!!

Bitcoin long emirleri son 9 ayın zirvesinde! – Pump gelebilir!!!

Bitcoin long emirleri son 9 ayın zirvesinde! – Pump gelebilir!!!
0

Bitcoin long emirleri son 9 ayın zirvesinde! Pump gelebilir! Son günlerde oldukça volatil hareketler sergileyen BTC, yeni bir serüvene mi hazırlanıyor?


Bitcoin long emirleri son 9 ayın tepesinde! – Yükseliş gelebilir!

 

Son zamanların revaçta ama bir o kadarda tehlikeli ticareti olan Marj ticaretleri çoğu emtia piyasasında olduğu gibi kripto para piyasalarında da önemli bir konuma geldi. Özellikle Binance gibi dev hacimli borsaların müşterilerine marj ticaret olanağı vermesi, bu ticaret şeklinin bir bakıma kripto para fiyatlarına yön vermesine de imkan sağladı.

Quantum Economics kurucusu ve Lisanslı bir portföy yöneticisi olan Mati Greenspan twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, son marj ticaret verilerine dikkat çekti. Greenspan paylaşımında, Bitfinex Bitcoin long emirlerinin son 9 ayın zirvesine çıktığını belirterek piyasa hissiyatının BTC’nin yükselişe geçeceği şeklinde olduğunu vurguladı.

koinmedya_brave

”Piyasanın bu son satış hareketi hakkında ne düşündüğü çok açık.

Bitcoin alım emirleri (mavi çizgi) Şubat ayından beri en yüksek seviyesinde iken, Bitcoin satış pozisyonları (turuncu çizgi) ise neredeyse şimdiye kadar ki en düşük seviyesinde.”

Bitcoin long emirleri

Hatırlayacak olursanız Bitcoin pazar günü başlayan düşüş trendiyle beraber 6.600 dolara kadar gerilemişti. Ancak buna hemen reaksiyon gösteren BTC Boğaları fiyatı ivedi bir şekilde tekrardan 7.200 dolar seviyesine yükseltmeyi başarmıştı. Bu geri dönüş hareketinin ardından Bitcoin Long emirlerinin son 9 ayın zirvesine çıkması, analizciler tarafından daha büyük bir pump dalgasının işareti olarak lanse edildi.

Bakalım girilen bu long emirleri sanıldığı gibi BTC’yi tekrardan boğa trendine mi sokacak, yoksa BTC 5.000 dolara doğru dip hareketine devam mı edecek hep beraber göreceğiz.

İlgili haber: Peter Brandt’tan Bitcoin için korkutan senaryo

Kripto para piyasalarından son dakika haberler ve yapıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: