1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Ripple (XRP) için önemli analiz

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Ripple (XRP) için önemli analiz

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Ripple (XRP) için önemli analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2022 yılındaki Bitcoin ve kripto çöküşünü doğru tahmin eden analist şimdi de Ripple (XRP) konusunda takipçilerini uyarıyor. Analistin XRP analizi ve değerlendirmesine bakalım. 


2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Ripple (XRP) için önemli değerlendirme

Bitcoin’in (BTC) bu yıl yaşadığı çöküşü doğru bir şekilde tahmin eden kripto analist ve trader, şimdi de Ripple (XRP) fiyatında yaşanacak önemli bir gelişmeye dikkat çekiyor. Analiste göre XRP fiyatı yüzde 50’den fazla düşebilir.

Kripto para sektörü ve topluluğunun Capo takma adıyla tanıdığı analist, Twitter’deki 541,600 takipçisi ile XRP fiyat analizini paylaştı. Analiste göre son rallilere rağmen Ripple coin fiyatı düşüş trendinde kalmaya devam ediyor.

Capo’nun paylaştığı grafiğe göre, XRP fiyatı yüksek zamanlı grafikte büyük bir düşüşe hazırlanıyor. Bu düşüşün hedefi ise buradaki 0.20 dolar desteği olabilir.

İlgili – Ethereum fiyatında 1,300 dolar oyunu: Güncel ETH teknik analizi

2022 Bitcoin çöküşünü bilen analistten Ripple (XRP) için önemli analiz

Kaynak: Capo/Twitter

Şu an XRP fiyatı 0.447 dolardan işlem görüyor ve bir günden yüzde 5 değer kaybetti. Piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para, 30 günlük dip seviyesi olan 0.32 dolardan yaklaşık yüzde 40 oranında yükseliş kaydetti. Ancak hala 3.40 dolardaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 86 oranında geride.

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden kritik 200 MA direnç çizgisinde: Güncel BTC teknik analizi

Ripple (XRP) fiyatı son iki yıldır Ripple – SEC davasının baskısı altında. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple ve üst düzey yöneticiler aleyhinde yasa dışı menkul kıymet satmakla ilgili Aralık 2020’de dava açmıştı. SEC’e göre XRP bir menkul kıymet. Yaklaşık iki yıldır devam eden bu dava henüz sonuçlanmadı.

Ripple, SEC’i bilerek dava sürecini uzatmakla suçluyor. Bu arada XRP fiyatı ise bu olumsuz gelişmesinin gölgesinde işlem görüyor.

İlgili – Ripple’dan SEC’e keskin itiraz: XRP davası çıkmaza mı girdi?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: