Loading...
btc
BTC
-1.17%
Bitcoin
65.717,56 USDT
eth
ETH
-1.91%
Ethereum
3.444,14 USDT
bch
BCH
-5.79%
Bitcoin Cash
395,42 USDT
xrp
XRP
-0.36%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-4.17%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
-2.05%
Binance Coin
591,93 USDT
sol
SOL
-3.44%
Solana
138,34 USDT
avax
AVAX
-6.62%
Avalanche
26,58 USDT
ada
ADA
-5.21%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-2.09%
Poladot
5,94 USDT
doge
DOGE
-4.77%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-5.81%
Shiba Inu
0,00 USDT

BLUM coin nedir? BLUM/USD yorum, geleceği ve haberler

BLUM coin nedir? BLUM/USD yorum, geleceği ve haberler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BLUM coin nedir? BLUM coin yorumları nasıl? BLUM coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? BLUM coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

BLUM coin yorumları

 

BLUM coin nedir?

BLUM coin yeni bir kripto para projesi. Blum Coin’in arkasındaki ekip, daha önce Binance’in üst düzey yöneticileri olan Gleb Kostarev ve Vladimir Smerkis’ten oluşuyor​ .Son günlerde BLUM airdrop ile ilgili piyasada bir heyecan var. Peki, BLUM coin nedir?

Blum bir hibrit borsa olarak tanıtılıyor. Kullanıcılara zinciler arasında gaz ücreti ödemeden token swap ve ticaret olanak tanımak amacıyla geliştiriliyor. Bu yeni proje, kripto para listeleme sürecini kolaylaştırmak için geliştirilmiş otomatik yazılımlar kullanarak projelerin teknoloji, likidite ve kullanıcı tabanını değerlendiriyor.

X hesabından 2,1 milyon takipçisi bulunuyor.

Resmi sitesi: https://www.blum.io/
Resmi X hesabı: @blumcrypto

Blum Points (BP) ödülleri nedir?

BLUM’un X hesbından yapılan duyuruda, 1 milyon BP ödülü dağıtılacağı bildiriliyor. Peki, bu BP nedir?

 

Blum projesinin verdiği Blum Points (BP), Blum ekosistemi içinde kullanılabilen bir tür oyun içi para birimidir. BP, şu anda Blum Telegram mini uygulaması aracılığıyla çeşitli yollarla kazanılabilir.

Blum Points şu anda Blum Telegram mini uygulamasında güçlendirmeler ve diğer özel öğeler satın almak için kullanılabilir. Gelecekte ise Blum Points’in resmi BLUM tokene dönüştürülebilme ihtimali var. Ayrıca Blum Points’in diğer kripto para platformlarında veya hizmetlerde kullanılabilmesi mümkün olabilir. Blum Points’in değeri ve işlevleri, Blum projesinin gelişmesine bağlı olarak değişebilir.

 

BLUM coinin X (eski Twitter) üzerinde 2 milyonu aşan takipçisi kitlesi var. Burada yaptığı duyuruda 10 milyon kullanıcı sayısını aştıklarını duyurdu:

 

BLUM coin ne zaman listelenecek?

Blum coinin ($BLUM) hangi borsalarda ve ne zaman listeleneceğine dair resmi bir bilgi bulunmuyor. Blum’un resmi web sitesi veya sosyal medya hesapları bu konuda herhangi bir tarih veya borsa ismi vermemiştir.

Bazı kaynaklarda coinin listelenebileceğine dair spekülasyonlar olsa da, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmemek önemlidir. Özellikle yüksek getiri veya kolay para vaadi içeren bilgilere karşı dikkatli olunmalıdır.

 

BLUM coin airdrop dolandırıclık mı?

BLUM coin airdrop şu en en çok merak edilen konu. Bazı kaynaklarda BLUM coin airdrop olayının Binance tarafından desteklediği bilgileri yer alıyor. Ancak bu bilgileri doğrulayabilecek resmi bir Binance duyurusu yok. Blum resmi web sitesi ve X hesabı da bu konuda bir paylaşım yapmadı. Bundan dolayı BLUM coin airdrop yapacağını söyleyen siteler, X paylaşımları ya da kişilerin dolandırıcı olma ihtimali yüksektir.

Son birkaç gündür BLUM coin ile ilgili bir airdrop söylentileri dolaşmaya devam ediyor. Bu söylentilerin kaynağı doğrulanmadı ve resmi bir açıklama yapılmadı. Herhangi bir airdropa katılmadan önce araştırmanızı yapmanız ve dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmanız önemlidir.

Projenin resmi sitesinde yol haritsı sitesinde şöyle açıklanıyor. Burada da herhangi bir airdrop olayı yer almıyor.

BLUM coin nedir? BLUM/USD yorum, geleceği ve haberler

İlgili – GameStop GME coin nedir? GME/USD yorum, geleceği ve haberler

BLUM coin yorum ve grafiği

Blum coin yeni bir proje ve proje geliştirme aşamasında. Şu an herhangi bir yerde işlem görmüyor ve bundan dolayı henüz üzerinde yorum yapacak bir fiyatı ve grafiği yok. KoinMedya olarak BLUM coinle ilgili gelişmeleri takip ederek paylaşmaya devam edeceğiz.

 

BLUM coin geleceği ve fiyat tahmini

Blum Coin’in gelecekteki potansiyeli oldukça umut verici görünüyor. Projenin amacı, kripto para projeleri için listeleme sürecini basitleştirerek daha fazla projenin piyasaya girmesine olanak tanımaktır. Ayrıca, Blum Coin’in yüksek teknolojik standartları ve güçlü likidite yönetimi, onu yatırımcılar için çekici bir seçenek haline getiriyor. Proje, kullanıcılarına dijital varlık yönetimi konusunda güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmayı vaat ediyor.

BLUM coin yeni bir coindir ve yüksek risk taşıyor. Herhangi bir yatırım yapmadan önce kendi finansal durumunuzu değerlendirmeniz önemlidir. Şu an ön satış ve geliştirme aşamasında.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
7
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
4
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.