Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler

Virtua (TVK) coin yorum: TVK coin nedir ve geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Virtua (TVK) coin nedir? TVK coin yorumları nasıl? TVK coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? TVK coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Virtua (TVK) coin yorum

 

TVK/USD – 1 TVK kaç dolar? Canlı TVK coin fiyatı

TVK coin yorumları ve geleceği ile ilgili öngörülere geçmeden önce Virtua (TVK) nedir sorusuna cevap vermeye çalışalım.

Virtua (TVK) coin nedir?

Virtua, 2017 yılında bir proje olarak başlayan, ancak kullanım tokeni TVK’nın yalnızca 16 Aralık 2021’de piyasaya sürülen, oyun ve finansın (gamefi) bir arada olduğu bir metaverse olarak tanımlanabilir. Virtua, sosyal, Web3 oyun, dijital koleksiyon ve etkileşimli deneyimler sunar. Bunlar, özenle seçilmiş bir pazar yeri, etkileşimli sanal ortamlar ve efsanevi eğlence şirketleri, Paramount Pictures, Dynamite Comics ve Williams Racing gibi özel marka ortaklıkları aracılığıyla sağlanır.

Bu platform, kullanıcılarına gerçek dünyada olmayan sanal deneyimler sunarak eğlence ve etkileşimde yeni bir boyut ekler. Virtua’nın amacı, farklı dünyaları bir araya getirerek kullanıcılarına eğlenceli ve yenilikçi bir deneyim sunmak. TVK coini ise bu metaverse içinde çeşitli işlemler için kullanılan dijital bir varlık olarak görev yapar ve kullanıcıların Virtua ekosistemine katılımını sağlar.

TVK coin, platformda işlem yapmak için kullanılabilen bir ödeme aracıdır. Kullanıcılar, TVK coin kullanarak NFT satın alabilir, satabilir veya takas edebilirler. Ayrıca, platformdaki çeşitli hizmetler için TVK coin ödemesi yapılabilir.

Virtua’nın (TVK) kurucuları kimdir?

Virtua’nın Başkanı Gary Bracey. NFT platformunu kurmadan önce, 35 yıldan fazla bir süre boyunca video oyunları endüstrisinde çalıştı ve Ocean Software’den Digimask’a kadar çeşitli şirketlerde görev aldı. Bracey, video oyunlarının yaratılmasının her yönünde deneyime sahip ve hem Batı hem de Asya pazarları için video oyunlarında çalışmıştı.

Jawad Ashra, Virtua’nın kurucularından biri ve CEO’su. Platforma katılmadan önce, sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulamalar endüstrilerinde çalıştı.

Terra Virtua Kolect (TVK) – Virtua TVK oldu

Terra Virtua Kolect (TVK) coinin ismi, Ağustos 2023 tarihinde Virtua TVK coin olarak değiştirildi. Bu değişiklik, Terra blockchain ağının çöküşünden sonra yapıldı. Terra’nın çöküşü, Terra Virtua’nın ana para birimi olan Terra (LUNA)’nın değerini önemli ölçüde düşürdü. Bu durum, Terra Virtua’nın gelişimini ve büyümesini engelleyebileceğinden, şirket blockchain değişikliğine karar verdi. TVK coin şimdi Polygon ağında çalışıyor.

 

Virtua (TVK) coin fiyat yorumu ve grafiği

TVK coin fiyatı 2021 yılında 1.35 dolara tırmanarak yaşadığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra yüzde 98’i aşan bir düşüş yaşadı. 2023 yılında ise yeni bir tüm zamanların en dip seviyesini gördü.

  • TVK coin tüm zamanların zirvesi: 1.22 dolar (15 Mart 2021)
  • TVK coin tüm zamanların en düşük seviyesi: 0.01761 dolar (13 Eylül 2023)

TVK Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler

22 Kasım tarihli analizimizde “TVK coin, 3. minor dalgasını tamamladı ve şu an düzeltme dalgası olan 4. dalgayı yapıyor. 4-a dalgası bitiş aşamasında. Fiyat, 4-b dalgası için tekrar yükselecek ve 4-c dalgası için tekrar değer kaybedecek” yorumu yapmıştık.

TVK Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler

Güncel TVK coin grafiğine baktığımızda, kripto paranın 4-a ve 4-b dalgalarını bitirdiğini ve 4-c dalgası için tekrar düşüşe geçeceğini görüyoruz.

TVK Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler

TVK, coin 4. dalgasını yapıyor. Eğer fiyat b seviyesini aşarsa, fiyat 5. dalgasına doğru yol alıyor demektir.

 

TVK Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler

4 Aralık tarihli TVK coin grafiğini incelediğimizde, var olan analizin geçerliliğini koruduğunu belirtiriz.

TVK coin geleceği ve fiyat tahmini

TVK coin, NFT ekosisteminin büyümesine paralel olarak değer kazanması beklenen bir kripto para birimi. NFT pazarının büyümesi ile birlikte TVK coinin popülaritesinin de artması öngörülüyor.

TVK coin, uzun vadede yatırım potansiyeli olan bir kripto para birimi. Ancak kripto para piyasasında devam eden düşüş trendinden dolayı belirsiz bir görünüme sahip. NFT pazarının büyümesi ile birlikte TVK coinin değeri de artabilir. Ancak, her yatırımda olduğu gibi TVK coine yatırım yapmadan önce riskleri de göz önünde bulundurmak önemli.

İşte, gelecek yıllarda TVK coinde beklenen seviyeler:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.10 $0.12 $0.12
2025 $0.14 $0.17 $0.17
2026 $0.19 $0.21 $0.22
2027 $0.19 $0.21 $0.22
2028 $0.23 $0.25 $0.26
2029 $0.33 $0.36 $0.36
2030 $0.47 $0.49 $0.50
2031 $0.66 $0.68 $0.69
2032 $0.90 $0.93 $0.94

Virtua TVK coin haberleri

Virtua TVK, X üzerinden yaptığı duyuruda, VANAR’ı tanıttı. Yeni katman 1 chain. Bu ağın özellikleri şöyle sıralandı:

  • Düşük maliyet
  • %100 Karbon-nötr
  • Hızlı
  • Eğlence ve ana akım için tasarlandı
  • Milyonlarca tüketicisi olan global ortaklar

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Virtua TVK coin nedir? TVK/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.