BTC : 64649 ₺ ETH : 1507 ₺ XRP : 1.357 ₺ LTC : 304.5 ₺ USDT : 6.785 ₺ XLM : 0.4681 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin 2019’un en iyi kripto borsa tokenleri hangileri?

2019’un en iyi kripto borsa tokenleri hangileri?

2019’un en iyi kripto borsa tokenleri hangileri?
0
huobi_koinmedya

 Bir süredir piyasada varlık gösteren ancak 2019 yılında popülerliğini arttıran en iyi kripto borsa tokenleri hangileri? 2019 yılının en iyi kripto borsa tokenleri için yazımızı okumanızı öneriyoruz.


En iyi kripto borsa tokenleri

2019 yılında daha çok ön plana çıkmaya başlayan kripto borsa tokenlerinde, yeni platformlarla birlikte artış göreceğimiz muhakkak. Bu tokenlerin en kullanışlı yanı işlem ücretlerinin ödenmesinde sağladığı kolaylık ve indirim ile borsada elde edilen karların paylaşımında token sahiplerinin pay elde etmesi. Ayrıca likidite arttırımı için de ideal bir yöntem.

Borsalar tokenlerinin kullanımını arttırmak için çeşitli yöntemler ortaya koyuyorlar. Bu uygulamalarda en başarılı borsa tokeni Binance token. Binance tokenden başlayarak en iyi kripto borsa tokenlerini bir kaç cümle ile siz okuyucularımıza tanıtacağız.

No 1: BNB

Binance Coin (BNB)  en iyi kripto borsa tokenleri içinde en popüler ve en başarılı olanı. Binance borsasının kendi tokeni BNB, Ethereum Blockchaininde ERC2o standardında çalışıyor. Binance hepimizin de bildiği gibi lider kripto para borsası, sağlam bir kullanıcı tabanı ile çok heyecan verici ürünlere sahip bir borsa.

koinmedya_brave

Binance ve Binance destekli borsalar üzerinde BNB ile her türlü kripto para işlemi yapabiliyorsunuz. Binance üzerinde BNB ile işlem yapan kullanıcılar indirimden yararlanıyor. Ayrıca tokenle borsa ücretlerini, listeleme ücretlerini ve diğer ücretleri ödeyebiliyorsunuz.

Binance launchpad’inde çok başarılı token satışları da gerçekleşti. BitTorrent, Fetch.AI ve Celer Network bunlara örnek. Binance ayrıca bir sonraki IEO launchpad’ine katılabilmek için çekiliş de başlattı.

Borsa dünya çapında kuruluşlarla ortaklık da yapmaya başladı. Bu ortaklıklardan en dikkat çekeni Asya’nın canlı video kanalı Uplive ile yapılan ortaklık oldu. Uplive 20 milyon kullanıcısına sanal hediye olarak BNB satıyor.

BNB’nin ilk lansmanı sırasında Binance, BNB tokenlerini geri satın alabilmek için, kârının% 20’sini kullanacağı ve maksimum % 50 veya 100 milyon BNB tokenini geri alınana kadar yakıp yok edeceği bir geri alım planı belirlemişti. Temmuz 2010’da Binance, ekibi 23,8 milyon dolarlık BNB tokenlerini imha etti.

koinmedya_brave

Yazımızı hazırladığımız sırada BNB $27,95‘dan işlem görüyor ve $4.347.282.946’ lık bir piyasa değeri ile sekizinci sırada.

Bknz: Gerçek merkezsiz kripto borsacılığının 5 temsilcisi

Kripto borsa tokeni KCS

KuCoin Shares (KCS) KuCoin işlem platformunun yerel para birimi. KuCoin, borsanın başarısına bağlı olarak kullanıcıları ödüllendirmek için KCS kullanıyor. Token, ERC20 standardında Ethereum blockchain üzerine kurulmuş.

Temettü ödemesi kişinin elinde bulunan KCS sayısı ile doğru orantılı. KuCoin hisseleri olan kullanıcılar yatırım danışmanlığı, kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri, indirimler ve diğer avantajlar gibi özel hizmetlerden faydalanıyorlar.

Kısa süre önce KuCoin, KCS’nin fon toplama işine katılmayı planlayan yatırımcılar tarafından kullanılacağı IEO platformlarını duyurdu. KuCoin işlem ücretlerinin% 50’sini günlük KuCoin Bonusu şeklinde KCS sahiplerine dağıtıyor. İşlem ücretinden % 1 i ndirim almak için elinizde 1000 KCS olması gerekiyor.

İşlem ücretinde KCS sahibinin alabileceği azami indirim % 30. Bu makaleyi yazarken, KuCoin Shares 1,82 dolardan işlem görüyor. KCS $162.004.095 dolarlık piyasa değeri ile 44. sırada yer alıyor.

KuCoin borsasında çeşitli varlıklar ile KCS ticareti yapabiliyorsunuz. Popüler işlem çiftleri KCS / BTC, KCS / ETH ve KCS / NEO. KuCoin borsasının kullanıcı tabanı gittikçe büyüyor, yeni kripto paralar düzenli olarak ekleniyor. Bu büyüme KuCoin hisselerini daha yükseklere götürüyor.

KCS aslında iyi bir yatırım planı çünkü KuCoin’deki işlem hacmi günlük işlem hacmi gibi büyüyecek. Dolayısıyla, işlem ücreti tahsilatı büyüyecek ve böylelikle temettü ödemesinin büyüklüğü de artacak. En iyi kripto borsa tokenlerinden KCS’yi izlemeye devam edelim.

Kripto borsa tokeni BTMX 

Bitmax Token (BTMX), Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimi. En iyi kripto borsa tokenlerinden BTMX, BitMax kripto borsasının kendi ürünü. Bitmax, bir Yenilikçi Global Dijital Varlık Ticaret Platformu. Bu küresel borsa hem perakende hem de kurumsal müşterilere hizmet veriyor.

BTMX tokeni, BitMax’taki katılımcılar arasında bir değişim birimi olarak işlev gören, iade edilmeyen çok kullanışlı bir utility tokeni. Genel olarak, BTMX, BitMax’taki katılımcılar arasında kolay ve güvenli bir ödeme hizmeti sunuyor. BitMax’a göre, BTMX BitMax vakfında herhangi bir ortaklık, katılım, hak, unvan ya da faizi temsil etmiyor. White paper’ında belirtildiği gibi, BTMX’i düzenleyen ve satan distribütör borsanın bir üyesi olmak durumunda.

BTMX’in toplam 10 milyar BTMX kaynağı var ve dolaşımda toplam 272, 011, 968 BTMX bulunuyor. Yazımızın hazırlandığı sırada BTMX 0,114321 dolardan işlem görüyor.

BitMax token white paper’ına göre, toplam verimin% 49’u dağıtım öncesi için. Öte yandan,% 51’i işlem madenciliğine katılmak için kullanıcıları günlük olarak teşvik etmek dağıtılacak.

Yatırımcılar BTMX’i “ticari madencilik” modeli yoluyla elde edebilirler. Kullanıcılar, kullanıcı hesaplarının işlem hacmine bağlı olarak BTMX teşvikleri almaya hak kazanıyorlar. Yatırımcılar ayrıca BTMX / BTC, BTMX / ETH gibi çeşitli işlem çiftleri altında borsada BTMX satın alabiliyorlar. 

Kripto borsa tokeni HT

Huobi Token, Huobi kripto para borsası tarafından piyasaya sürülen bir token. Huobi, geniş bir kullanıcı tabanına sahip lider bir dijital ticaret platformu. HT, işlem ücreti indirimleri için aylık VIP statüsü satın alıyorsunuz. Böylelikle işlem ücretlerinde indirim, borsa kararlarında oy hakkına sahip olmak, özel Huobi etkinliklerine herkesten önce erişme olanağı, kripto ödülleri almak ve Huobi borsasında listelenmiş diğer kriptolarla işlem yapabilmek gibi ayrıcalıklara sahip oluyorsunuz.

Huobi, Çin hükümetinin sıkı düzenlemelerine karşı tokeni piyasaya sürmüştü. Bu şekilde Çin’in sıkı kurallarından kullanıcılarını kurtarmayı planladı borsa ve ciddi şekilde kripto para ticaretini etkilemiş oldu.

Son zamanlarda, Huobi, şirketin pazar koşullarını ve satış büyümesini iyileştirmek için diye belirttiği şekilde 14 milyon HT yaktı. Hareketin amacı, para biriminin fiyatını dengelemenin yanı sıra, kullanıcıların enflasyonu düşürerek token kullanmaları için bir teşvik oluşturmaktı.

Yazımızı yazdığımız sırada HT, $235.971.765 dolarlık piyasa değeri ile 4.72 dolardan işlem görüyor. HT Kripto para birimleri arasında 37. sırada bulunuyor. An itibariyle HT’nin toplam arzının% 60’ı halka açık.

Token lansmanının ardından, toplam miktarın% 40’ı olan 200 milyon HT bir kenara ayrılmıştı.% 20’si kullanıcı ödüllendirilmesine ayrılmış durumda. Diğer% 20 ise takım ödülü için.

Token LBank ve Gate.io’da listelenmiş durumda. Huobi, Tether, Ethereum ve Bitcoin için işlem çiftlerini de destekliyor.

Bknz: İşte dünya çapında en güvenli kripto borsaları! Türkiye’den hangi borsa listede?

Sonuç 

En iyi kripto borsa tokenlerini sizin için hazırladık. Kripto para sektörü büyümeye devam ettikçe, işlem platformlarının sayısı da artacak. BNB başarısının ardından pek çok borsa kendi parasını çıkarmayı isteyecektir. Yeni bir fenomen olarak borsa tokenlerinde bir patlama yaşarsak hiç şaşırmayalım.

Kaynak