Home Altcoin Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini aldı – sıradaki Kobe Bryant mı?

Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini aldı – sıradaki Kobe Bryant mı?

Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini aldı – sıradaki Kobe Bryant mı?

0
“sportsbet”

Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini alan son kişi oldu. Meşale ona, TrustWallet kurucusu Viktor Radchenko tarafından geçti.


Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini taşıyor

Viktor Radchenko da Binance kurucusu CZ’den meşaleyi almıştı. Şu an insanlar meşaleyi taşıyacak bir sonraki kişinin kim olacağını düşünüyor.

Bakınız: Bittorrent Airdrop tamamlandı, BTT yüzde 10 yükseldi, Tron düştü

Lightning Network Trust Chain, bilindiği kadarıyla Twitter kullanıcısı @hodlonaut tarafından başlatıldı. Bu kullanıcı, Lightning Network’u kullanarak BTC micro ödeme cüzdanı tippin.me aracılığıyla bir başka kullanıcıya küçük miktarda kripto para gönderdi.

Aslında eğlence amaçlı ortaya çıkan bu deney, kripto topluluğu arasında trend oldu ve LN teknolojisinin gücünü göstermek adına güçlü bir teste dönüştü.

Bakınız: Bitcoin Lightning Network sayesinde 10.000 dolara kadar işlemler bedava!

Başladığından üç hafta sonra #LNTrustChain henüz durmadı ve meşale yüksek profil sahibi bireyler arasında el değiştiriyor. Bir ara Twitter CEO’su Jack Dorsey’e geçmişti ve ondan yaklaşık 22 saat önce Binance CEO’su CZ’ye geçti.

-LN meşalesini taşıyor olmaktan oldukça eğlenceliydi ve şimdi ben de Justin Sun’ı meşaleyi alması için çağırıyorum.

Şimdi Justin Sun meşaleyi taşıyor ve bunun parçası olmaktan gurur duyuyor. Justin Sun, her zaman olduğu gibi bunu avantaja çevirmeyi ihmal etmedi ve özgürlük heykelinde fotoshop yaparak Twitter’dan meşaleyi taşıdığını duyurdu..

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0