Civic CVC coin nedir? CVC/USD yorum, geleceği ve haberler

Güncel CIVIC (CVC) token rehberi: CVC token nedir? Kapsamlı temel analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Civic (CVC) coin nedir? CVC coin yorumları nasıl? CVC coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? CVC coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Civic CVC coin yorum

 

CVC/USD – 1 CVC kaç dolar? Canlı CVC coin fiyatı

Civic (CVC) coin yorumları ve geleceği ile ilgili öngörülere geçmeden önce bu kripto para projesinin ne olduğuna bakalım.

Civic (CVC) coin nedir?

Civic (CVC), kimlik doğrulama alanında kullanılan bir kripto para ve Civic protokolünü yerel tokeni. CVC coin Ethereum üzerinde çalışıyor. Bilgilerini Civic aracılığıyla doğrulayan kullanıcılar, bilgilerini ve doğrulamayı hizmet sağlayıcılarıyla güvenli bir şekilde paylaşabilir.

Civic, blockchain teknolojisini kullanarak dijital kimliklerin yönetilmesini ve paylaşılmasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir proje olarak çıkıyor karşımıza. Civic platformu, kullanıcıların kimlik bilgilerini doğrulatmasına ve bu doğrulanmış bilgileri hizmet sağlayıcılarla güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanır.

Civic coin ya da kısaca CVC coin, Civic platformunda gerçekleştirilen işlemler için kullanılır. Örneğin, kullanıcılar CVC coin kullanarak kimlik bilgilerini doğrulattırabilir veya hizmet sağlayıcılara kimlik bilgilerini paylaşabilirler. CVC coin ayrıca, Civic ağında doğrulayıcı olarak hizmet veren kişilere ödeme yapmak için de kullanılır.

Civic (CVC) coin, 2015 yılında Vinny Lingham ve Jonathan Smith tarafından kurulmuştu. Civic projesi, 2017 yılında gerçekleştirdiği ilk coin arzında (ICO) 30 milyon dolar toplamıştı. Civic (CVC) coin, şu anda birçok kripto para borsasında işlem görmektedir.

Civic (CVC) coin’in kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

  • Kimlik doğrulaması: Kullanıcılar, Civic platformunu kullanarak kimlik bilgilerini doğrulatabilirler.
  • Kimlik paylaşımı: Kullanıcılar, Civic platformunu kullanarak doğrulanmış kimlik bilgilerini hizmet sağlayıcılarla güvenli bir şekilde paylaşabilirler.
  • Doğrulayıcı ödemeleri: Civic ağında doğrulayıcı olarak hizmet veren kişilere CVC token ile ödeme yapılır.
  • Platform üyeliği: Kullanıcılar, Civic platformunda çeşitli hizmetlere erişmek için CVC token kullanabilirler.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Civic CVC coin yorum ve fiyat grafiği

Civic CVC coin grafiği ve fiyat verileri bu kripto para ile ilgili bize daha fazla bilgi sağlayacak. CoinMarketCap verilerine göre, CVC coin en yüksek seviyesini 2017 yılında görmüştü. 2021 yılındaki boğa döngüsünde ralli yapsa da birçok kripto paradan farklı olarak yeni bir ATH zirvesi kaydedemedi. CVC coinin zirve ve dip seviyeleri şöyle:

  • Civic CVC coin zirve fiyatı: 1.66 dolar (25 Aralık 2017)
  • Civic CVC coin zirve fiyatı: 0.01081 dolar (13 Mart 2020)

CVC Civic CVC coin nedir? CVC/USD yorum, geleceği ve haberler

Civic CVC coin grafiği ve fiyatı Kaynak: TradingView

CVC, 2021 boğa koşusunun düzeltmesini bitirmişe benziyor. Son birkaç haftada yukarı yönlü adımlar attı. 0.07 dolar bölgesinden yükselişe geçen CVC coin şimdi 0.14 dolar civarındaki direnci deniyor. Bu seviyede en son 2022 sonunda işlem görmüştü.

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

CVC coin geleceği ve fiyat tahminleri

CVC coinin geleceği, Civic protokolü ve projesinin başarısı, kullanım alanı ve kullanıcılar tarafından benimsenmesine bağlı olarak şekillenecek. Civic (CVC) coin, blockchain tabanlı kimlik yönetimi alanında çalışan önemli projelerden biri. Civic projesi, birçok farklı sektörde hizmet veren kurumlarla iş birliği yapıyor. Civic (CVC) coin, gelecekte dijital kimlik yönetimi alanında daha yaygın bir şekilde kullanılma potansiyeline sahip.

Civic (CVC) coin fiyatı 2025 yılında 0.40 dolara kadar yükselebilir. 2030 yılında ise 1 doların üzerinde işlem görmesi bekleniyor.

İşte, CVC coinde gelecekte görülebilecek muhtemel seviyeler:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.24 $0.27 $0.29
2025 $0.33 $0.40 $0.41
2026 $0.43 $0.51 $0.51
2027 $0.43 $0.51 $0.51
2028 $0.53 $0.61 $0.62
2029 $0.76 $0.82 $0.84
2030 $1.10 $1.13 $1.16
2031 $1.55 $1.60 $1.62
2032 $2.11 $2.18 $2.19

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Civic CVC coin nedir? CVC/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.