1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Michael Saylor, Bitcoin’de %900 ralliye yol açacak olayı açıkladı

Michael Saylor, Bitcoin’de %900 ralliye yol açacak olayı açıkladı

Michael Saylor, Bitcoin’de %900 ralliye yol açacak olayı açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor, bir katalizörün Bitcoin fiyatında %900’luk bir patlamaya yol açabileceğini açıklıyor. Açıklamasının ayrıntıları ve BTC konusunda neden boğa olduğuna bakalım. İşte, ayrıntılar.


Michael Saylor, Bitcoin’de %900 ralliye yol açacak olayı açıkladı

MicroStrategy kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) attığı son adımlardan sonra Bitcoin (BTC) fiyatı için boğa olduğunu söylüyor. Kripto para sektörünün iki dev borsası Binance ve Coinbase’e dava açan SEC, bir dizi büyük kripto paranın menkul kıymet olduğunu iddia ediyor.

Saylor, Bloomberg’e verdiği yeni röportajında, Bitcoin fiyatında yeni bir yükseliş öngördüğünü söylüyor. Çünkü SEC’in açtığı dava sonucu daha geniş bir kitle BTC’nin özel bir varlık olduğunun daha fazla farkına varmaya başlayacak.

İlgili – Bitcoin fiyatı düşünce balinalar her gün BTC biriktirdi: İşte, fiyata beklenen etkisi

Saylor’a göre bireysel yatırımcılar artık hiçbir şeyin BTC’nin yerini alamayacağının farkına varmaya başladı. Şöyle açıklıyor:

“Bence piyasada çok fazla kafa karışıklığı var. 25.000 kripto para var ve her biri piyasaya çıkarken Bitcoin olacağını ya da daha iyi bir Bitcoin olacağını iddia ederek çıkıyor.

Bence halk da artık bir sonraki Bitcoin’in zaten Bitcoin’in kendisi olduğunu anlamaya başladı. Bundan dolayı buradaki en mantılı adım, Bitcoin’in 10x değer kazanması ve ardından yeni bir 10x yükselmesi.

Bence sonuç olarak kripto para borsaları da Bitcoin’in sektörün en dominant varlığı olduğunu kavramaya başlayacak.”

bitcoin

Bitcoin şu an 25.000 doların altında işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında 25.000 doların altına yeni keskin düşüş: Güncel BTC teknik analizi

Uzun yıllardır Bitcoin’e olan desteği ile bilinen Michael Saylor, altcoinler ve stabil coinler ile ilgili belirsizliklerin bitmesiyle Bitcoin’e özellikle kurumsal sermaye akışı olacağını da ifade ediyor. Şöyle diyor:

“Sanırım hatırlamanız gereken şey, devasa kurumsal paranın alana akışının olmamasının nedeni kafa karışıklığı ve endişeye yol açan bir ortamın olması.

Bunlar ortadan kalktığında, alana devasa miktarda para akışını göreceksiniz.”

Kaynak

Etiketler: