1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist bu altcoinler için tahminini güncelledi! Ralli başlıyor mu?

Ünlü analist bu altcoinler için tahminini güncelledi! Ralli başlıyor mu?

Ünlü analist bu altcoinler için tahminini güncelledi! Ralli başlıyor mu?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Cred, kripto para piyasasının hareketi arasında Solana ve AVAX için tahminlerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinler için tahminini güncelledi! Ralli başlıyor mu?

Kripto para piyasasında Ethereum’un öncülük ettiği bir yükseliş hareketi başlıyor. Ether, son yedi günde %50’ye yakın değer kazandı. Altcoinlerin lideri, 1,531 dolara yükseldi. 1,000 doların altından yükselen ETH, son 1 ayın en yüksek seviyelerini kaydetti.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’daki hareketlilik en önemli rakiplerini de hareketlendirdi. AVAX, son yedi günde %40 değer kazanırken Solana’da (SOL) aynı süre içerisinde %30 değer kazandı.

Ünlü kripto analisti Cred, bu iki kripto para için yeni tahminlerini açıkladı. Analist, iki rakibine geçmeden önce kısa bir Ethereum değerlendirmesi yaptı. Ethereum için bir yükseliş tezini destekleyen Cred, ETH’nin Bitcoin çiftinin (ETH/BTC), piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto varlığı için iyiye işaret edebilecek bir “yükseliş fiyat yapısına” sahip olduğunu söyledi.

İlgili: Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor

Ethereum rakibi Solana’da ihtiyatlı davraılması gerektiğini savunan Cred, geri çekilmenin büyüklüğünü beklemenin doğru olacağını savundu. Solana, son gün yatay bir hareket gösterdi ve 44,21 dolardan fiyatlanıyor.

altcoin

 

İlgili: Solana fiyat tahmini

Cred’e göre, Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) da bir direnç duvarı ile karşı karşıya. Analist, AVAX konusunda daha iyimser olmadan önce 25 dolar seviyesinin ikna edici bir şekilde geri alınmasını beklemeyi tercih edeceğini belirtti.

“Buradaki mantık Solana ile ilgili bölüme çok benziyor: yeni direnç testi, uzun konumlandırma için zayıf bağlamsal alan ve muhtemelen bir geri kazanma kurulumunun oluşması veya direnişin işini yapması için bir hafta (en fazla) beklemeye değer.”

AVAX ise yazım anında 24,95 dolardan fiyatlanıyor. Son 24 saat içerisinde %6 değer kazanan kripto paranın piyasa değeri 7 milyar dolara yükseldi.

Ünlü analist bu altcoinler için tahminini güncelledi! Ralli başlıyor mu?

 

İlgili:AVAX fiyat tahmini

Cred, nihayetinde Bitcoin (BTC) için 30.000 dolar seviyesine bir kırılmanın altcoin piyasaları için önemli bir katalizör olacağını söylüyor.

Kaynak

 

 

Etiketler: