Bitcoin 30,000 dolara yükselecek mi?

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası için uzun zamandır görmediğimiz hareketli bir haftanın içerisindeyiz? Bitcoin 30,000 dolara yükselecek mi? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bitcoin 30,000 dolara yükselecek mi?

Bitcoin, son bir ayın en yüksek seviyelerine yükseldi. Lider kripto para birimi son 7 günde gösterdiği performans ile yatırımcıları umutlandıran bir hareket yaptı. Eski günlerinden çok uzak olsa da yatırımcıların gözü ilk olarak 30,000 dolarlık seviyenin aşılmasında.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

BTC, 30,000 dolara yükselecek mi? Bu sorunun cevabını arayan ünlü analist Inmortal, sosyal paylaşım platformu Twitter’da BTC’nin 30,000 dolara yükselebileceğini ancak bunun iki şarta bağlı olduğunu dile getirdi.

İlgili: Piyasa hareketlendi! Bu iki altcoin ralli yapabilir

Analist, 173.800 Twitter takipçisine, BTC’nin 22.000 doların üzerindeki son hareketinin gerçek bir çıkış mı yoksa başka bir boğa tuzağı mı olduğunu belirleyebileceği için bunun Bitcoin için büyük bir hafta olduğunu söyledi.

İilgili: Bitcoin fiyat tahmini

BTC’nin 30,000 dolara giden yolda yukarı yönlü önemli bir ralli için BTC boğalarının Bitcoin’i 23,000 doların üzerinde tutması gerektiğini söylüyor.


Bitcoin

“30.000 dolarlık bölgeye bir ralli mümkün, ancak 23.000 doların üzerinde bir kabul görmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, bu çirkin bir sapma/dönüş hatası modeliyle sonuçlanabilir. Direnişteyiz.”

Inmortal’a göre ikinci koşul, Bitcoin’in egemenliği Ethereum’dan ve kripto piyasalarını daha sürdürülebilir yükseliş dalgası yönlendirmesi.

“Bu gerçek bir ralli ise:  BTC, piyasaya öncülük eder ve ETH hareketini kopyalar.”

Ethereum, son haftada %50’ye yakın değer kazandı. Bitcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 23,437 dolardan işlem görüyor. BTC’nin son 7 gündeki değer artışı ise %17. Lider kripto para birimi 447 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer Bitcoin’i %42,3’lük bir dominasyon oranına götürüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin 30,000 dolara yükselecek mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.