1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin 2022’de 100.000 dolar!

Bitcoin 2022’de 100.000 dolar!

Bitcoin 2022’de 100.000 dolar!
0
profitfarmers_koinmedya

Peter Brandt, kıdemli bir trader. Kripto alanında ise 2017 parabolik yükselişi sonrası zirveden Bitcoin’in düşüşünü doğru bildiğinde popüler olmuştu. Trader şimdi de BTC’nin yeni bir parabolik rallinin ortasında olduğunu söylüyor.


Bitcoin 2022’de 100.000 dolar!

Erken dönem Bitcoin madencisi ve Wildcatter analisti David Zeiler, Bitcoin’in 2022 gibi altı sıfırlı bir değere ulaşabileceğini söyledi.

Money Morning programına katılan Zeiler, Bitcoin’in 2021 yılında yükseliş trendini sürdüreceği görüşünde. Zeiler’e göre BTC fiyatı 2022 gibi 100.000 dolara ulaşabilir.

Analist, Mayıs 2020’de yaşanan Bitcoin halvinginin sonrasında gelen yükseliş trendi için bir katalizör görevi gördüğü görüşünde.

Zeiler şunları söyledi:

Hallving olayı kod içine yerleştirilmiştir ve yaklaşık dört yılda bir gerçekleşiyor. Ben, 2011’de madencilik yaparken, Bitcoin ödülü 50 BTC idi. Yani şu anda arzın, 10 yıl öncesine oranla ne denli az olduğunu görebilirsiniz.

David Zeiler, Bitcoin talebinin artık çok daha farklı kanallardan geldiğine vurgu yapıyor. Zeiler, Bitcoin yatırımcı portföyünün Square, Robinhood ve PayPal gibi uygulamalar neticesinde çok daha genişlediğine dikkat çekiyor.

Bitcoin Hits USD 16,400 as More PayPal Users Start Buying Crypto

Artık Square’in Cash Uygulaması, Robinhood ve hatta PayPal ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Bitcoin’i satın almak için atlamak zorunda kaldığınız hendekler nedeniyle piyasadan kaçan yatırımcılar şimdi bu yeni, daha kullanışlı servislerden yararlanıyor. Yalnızca PayPal aracılığıyla yapılan satın alma işlemi, yeni çıkarılan Bitcoin arzının% 100’ünden fazlasını tüketiyor.

Zeiler sözlerine, Bitcoin’in artık geleneksel finans medyasında çok daha fazla görünür hale geldiğini eklyeerek, Bitcoin’e olan ilginin arttığını vurguladı.

Kaynak

Bitcoin fiyat tahmini: Yeni hedef 45,000 dolar mı?

Brand, yeni bir videoda, BTC’nin yüzde 50’lik bir yükseliş potansiyelinden bahsediyor. Ona göre lider kripto para büyük bir boğa formasyonunu kırdı ve 30,000 dolar seviyesinden yüzde 50 yükselme potansiyeline sahip.

Brand şöyle açıklıyor:

“2020’nin başında açık bir şekilde görülüyordu. Bitcoin burada geniş bir simetrik üçgen formasyonu oluşturuyordu. Mart’ta yaşanan sahte kırılma beni bir miktar yanılttı. Ancak oradan hızla kurtulduk ve grafikte büyük bir simetrik üçgen oluşmaya devam etti.

Ağustos’ta bu üçgeni kırdık. Eylül’de yeniden testi yaşandı ve geri kalanı artık tarih oldu. Eğer bu formasyonun yüksekliğini ölçer ve bunu orta noktasında yukarı doğru yansıtırsak, Bitcoin için hedef yaklaşık olarak 45,000 dolar civarında görünür.”

Bitcoin parabol eğrisinde 325,000 dolara işaret

Brandt tahmini bir adım daha ileriye taşıyor. Uzman trader, BTC’nin şimdi bir parabolün içinde olduğunu gösteriyor. Bu BTC tarihinin üçüncü parabolü. Traderin belirttiği parabolik eğriye göre kripto para hızla yükselişle 325,000 doları da görebilir. Ancak bu ilerleme, zirve görülmeden önce sekteye uğrayabilir.

“Şimdi üçüncü parabolik yükselişi yaşıyoruz. Bu yükselişin eğrisi Bitcoin’in parabolü kırılmadan önce çok çok daha yüksek seviyelere ulaşabileceğini gösteriyor. Bence hedef yaklaşık olarak 100,000 dolar bölgesi civarında. Benim 2021’deki tartışma konum da bu.”

Kaynak

İşte 2021 için en mantıklı 6 Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin sevdasıyla kendinden geçmiş bir çok yorumcunun 2021 yılı Bitcoin fiyat tahminleri inanılmaz rakamlara çıkıyor. Peki ama hangileri mantıklı ve gerçekçi?


Bitcoin fiyat tahmini

2020 yılı hangi olayla anılacak derseniz hiç şüphesiz Covid-19 ve Bitcoin rallisi gelecek akla. Bu iki olay 2020 yılına damgasını vururken Covid-19’un Bitcoin fiyatını etkilediği de muhakkak.

2017 yılında yaşanan ralli bireysel yatırımcılardan ve FOMO gibi tutumlardan kaynaklanıyordu ve çok sağlam değildi. Soncunu da zaten gördük. 2020 yılı Bitcoin rallisi ise kurumsalların işin içine girmesiyle çok daha sağlam bir zeminde ilerliyor. Bu durumun 2021 yılına kadar da sürmesi bekleniyor.

Mevcut BTC fiyatları 27.000 doların üzerinde seyrederken, on yıl için en karlı yatırım ne olabilir?

bitcoin fiyat tahmini

DeVere Group Başkanı 2021 yılı fiyatlarının şu anki seviyeden %50 daha fazla olacağını söylüyor.

Lider finansal danışma firması DeVere Group kurucusu ve CEO’su Nigel Green, Bitcoin’in 2021 yılında bir 2018 olayını yaşatmayacağını savunuyor.  Ancak Green’e göre Bitcoin yıllık rekorunu kırdığı için bir miktar geri çekilme yaşayabilir. Ancak bu düzeltme lider kriptonun daha yukarılara doğru gitmesine engel olmayacak diyor Green.

Tabii ki aşağı yukarı hareketler olacak ama hiç şüphesiz uzun dönem de Bitcoin çok daha yukarılara ulaşacak.

Green gelecek yıl için %50 artışı çok normal görüyor.

Bitcoinin 2021 yılında yeni bir rekor kırması elbette çok yararlı olacak. Şu anda bulunduğu seviyeden iki kat yukarı çıkması beklenen bir gelişme. DeVere Group başkanının beklediği en olası fiyat 30,000-40,000 dolar aralığında.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

Bloomberg Analistinin 2021 yılı beklentisi 55,000 dolar.

Blooomberg bir süredir Bitcoini takibe almış durumda. Dev medya kuruluşunun analistleri periyodik olarak Bitcoin raporu hazırlıyorlar.

En son BTC raporlarında, 2021’de Bitcoin için çok daha güçlü ve yukarı doğru giden bir piyasa öngördüler. Peki bu öngörü ne kadar sağlam?

Rapora göre Bitcoin, 50.000 dolarlık hedef direncini destekleyen ve yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir piyasa değeri anlamına gelen makroekonomik, teknik ve arz-talep göstergeleri ile 2021 yılına kadar fiyatta ilerleme eğilimini sürdürecek.

Analistler, BTC’nin temel göstergelerinin bu yıl 2017’ye kıyasla çok daha güçlü olduğu konusunda hemfikirler. Bunun en temel nedeni esas olarak Bitcoin piyasasında katlanarak yükselen kurumsal zenginlik akışı, üç yıl önceyi düşünürsek bu çok zor bir olasılıktı.

Bloomberg’in Aralık ayı bitcoin raporuna göre, BTC’nin “temelleri 2017’den daha sağlam.”  Mike McGlone’un kendisinin yaptığı son yoruma göre ise 2021’e girerken Bitcoin için 20.000 dolar artık destek fiyatı olacak.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

BTC, 2021’de Ortalama 36.000 Dolarlık Bir Fiyata Sahip Olacak: Kraken Kripto Duyarlılık Anketi

Bu yıl, kripto para borsası Kraken iki piyasa duyarlılığı anketi gerçekleştirdi. Biri Mart, diğeri Kasım’da yapıldı. Yanıt verenlerin yüzde 72’sini (Kasım anketi için) tüccarlar ve yatırımcılar oluşturuyordu.

Yanıtların yüzde 18’i kurumlardan geldi (komisyoncu, emanetçi, aile ofisi, koruma fon, borç veren, piyasa yapıcı, özel sermaye şirketi, özel mülk ticaret şirketi veya risk sermayedarı). Ve geri kalan yüzde 4 – kripto servis sağlayıcıları (ATM, takas, borç veren, ödeme işlemcisi) ve madenciler

Hepsi bu yıl için biraz iyi BTC fiyat tahminlerinden bahsederken neredeyse herkes gelecek yıl ortalama 36.000 dolarlık bir bitcoin fiyat hedefi öngörüsünde bulunuyor. 

Ancak bazı tahminler var ki dudak uçuklatan cinsten. Araştırmaya katılanların % 8 kadarı 100.000 dolar ya da daha yüksek bir fiyat söylerken, yaklaşık % 20 si 50.000 dolar ve yukarısını öngörüyor.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

Halvinge dayalı tahminler

Anthony Pompliano 2021 aralığı için 100,000 dolar diyor. Pompliano’yu bu sektörde duymayan yok. Morgan Creek Capital kurucusu. Pompliano, katıldığı bir toplantıda, blockchain ve kripto piyasasında  2021 yılında yaşanması muhtemel bazı çeşitli gelişmelerden söz etti.

Bitcoin boğası Pompliano, BTC’nin benimsenmesini yöneten tek şeyin zaman olduğunu söylüyor. BTC’nin 2021 için fiyat tahmininde Pompliano, halvingin kripto para biriminin fiyat yörüngesinde büyük bir destek olacağını belirtiyor. Neden? Çünkü bitcoin kodunun matematiği oldukça basit ve geleneksel arz ve talep teorisini takip ediyor.

Temel ekonomik ilkelere göre, bir varlığa olan talep artar ya da aynı kalırsa  fiyatı değer kazanır. Bu ilke diğer kriterlerin yanı sıra, Pompliano’ya Aralık 2021’e kadar BTC için 100.000 dolarlık bir fiyat hedefi konusunda ilham kaynağı oldu. Ve yarılanma da Pompliano’nun tahminini yaparken dikkate aldığı en baskın faktör.

Blockstream STK’sı Samson Mow, en son tweet’lerinden birinde Pomp’ın Bitcoin fiyat tahminini yineledi. Ama aynı zamanda bundan daha yüksek bir değerin de mümkün olduğunu düşündüğünü belirtti.

Messari Araştırma Projelerine göre Bitcoin fiyatı Ekim 2021’de 276,000 dolar.

Birkaç ay önce, dijital varlık piyasası istihbarat firması Messari’de bir kripto araştırmacısı olan Jack Purdy, bir tweet’te, bitcoin fiyatının yarılanma yıllarındaki kar geri dönüş eğilimini mükemmel bir şekilde takip ettiğini söyledi

BTC’nin Ekim 2016’daki fiyatı 895 dolarken, bir yıl sonra 20 kat kazanç getirmeye devam etmişti. Bu yıl Ekim Bitcoin fiyatlarından yapılan benzer hesaplamalar da  2021’de 276.000 dolarlık bir fiyat öngörülüyor.

Ve İşte PlanB’nin söyledikleri

Hollandalı nicelik analisti PlanB, kripto para birimi topluluğunda ve hisse senedi akış (S2F) modeli için geleneksel finansal yatırım çevreleri arasında büyük üne sahip bir analist. BTC’nin son fiyat hareketi, PlanB’nin  modelini iyi takip ediyor gibi.

PlanB, S2F modelini ilk olarak Nisan 2019’da yayınladı. Bu modelde arz üretimi ile mevcut stok arasındaki ilişkiyi derinlemesine inceliyor ve esasen kıtlık yoluyla bitcoin’in değerini hesaplıyordu.

Model, şu anda üç halving olayını takiben Bitcoin’in fiyatını yüksek derecede isabet ettirerek başarıyla haritalandırdı. Bu yılki halving şimdiye kadarki 2012 ve 2016 halvingleri ile aynı şekilde gerçekleşti ve 2021 için de her halving sonrası yaşanan gibi büyük bir seviye bekleniyor.

Şimdi PlanB, 23.000 dolarlık bir BTC’nin’ güzel fiyatta ‘olmasına rağmen, yine de S&P 500 ile ilgisi olduğunu söylüyor. Bu da, 2021’de bitcoin için 60.000 dolarlık lık bir fiyat öngörmesini sağlıyor.

Hedef altı basamaklı!

Bitcoin yeni rekorunu 27,700 dolarda kırmış durumda.

Bu arada sitatistikçi uzman Willy Woo BTC için yeni bir öngörüde bulundu. Woo Bitcoinin 55,000 dolar hedefine ilerlediğini söylüyor.

BTC’ nin hedefinin yanında 100 K çok komik bir rakam olarak kalır.

Bitcoin meraklısı yatırımcılar ne zamandır heyecanla bekledikleri 20K seviyesinin  bu kadar kolaylıkla aşılması ve 27K’ya ulaşılması karşısında herhalde sevinçten havaya uçmuşlardır. Borsalardaki kırmızı renkli grafiklere bakarsanız 25.000 dolar üzerinde hiç yok denecek kadar az miktarda, yüklü satışların olduğu direnç noktaları görürsünüz. Bu görünüm Bitcoin’in yakın zamanda yükselmeye devam edeceğinin bir işareti. Piyasanın genel tutumunun bir sonucu olarak 100.000 dolar fiyat hedefinin çok gülünç bir miktar olduğunu söylüyor önde gelen uzman Willy Woo.

Ancak Bitcoin’in büyümesi konusunda herkes o kadar iyimser değil.

BTC eleştirmenleri ne diyor?.

Önde gelen ekonomistlerden David Rosenberg Bitcoin’in bu yukarı gidişatı konusunda şüpheleri olduğunu dile getiriyor. Rosenberg Bitcoinin bu gidişatını görmesine rağmen yakın zamanda Bloomberg’de yaptığı bir söyleşide Bitcoin için “çok kocaman bir balon” tabirini kullandı.

Rosenberg: Bitcoin için gelecek yok!

Bitcoin’in “gelecekteki arz eğrisi” nin bir kanıta dayanmadığını savunuyor  ve bunun ” duygusal bir kalabalık  ticaretten” başka bir şey olmadığını öne sürüyor. Altının ise belli bir gelecek arz eğrisine sahip olduğunu iddia ediyor.

Rosenberg’den başka eleştiri yağmuruna tutan bir başka isim de Claude Erb.  Erb Bitcoin eleştirmenleri arasında çizgiyi aşan bir başka gözlemci. Erb, enflasyondan korunma açısından  altının faydasını anlatan kapsamlı bir rapor yayınladıktan sonra ilgi odağı haline geldi.

“Bitcoinin Kesinlikle Altın Gibi olmadığı Durumlar” başlıklı son raporunda, Bitcoin’in enflasyona karşı korunma, bir değer deposu veya güvenli bir sığınak olarak kanıtlanmış bir geçmiş performansının olmadığını savunuyor. Ayrıca, Bitcoin’in ulaşabileceği en yüksek fiyatın 74.000  dolar olduğunu belirtiyor

Ancak tüm bu yüksek çıkan seslere rağmen, gelecek Bitcoin için parlak görünüyor. Kripto para birimi, kantitatif analist PlanB tarafından 17 Aralık’ta yayınlanan bir tweet’te belirtildiği gibi, popüler stok akış modelini titizlikle takip ediyor. S2F modeli, tarih kendini tekrar ederse Bitcoin’in fiyatında önemli ölçüde bir artış olabileceğini öngörüyor – bu da 2024’ün sonunda 100.000-576.000 dolarlık fiyat aralığı demek.

Bu demek oluyor ki, Bitcocin gelecek yıl da fiyatında artış yaşamaya devam edecek.

İşte ünlü firmanın çılgın Bitcoin tahmini

Dünyanın halka açık en büyük pazarlama ve yönetim firmasının CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in 100 kata kadar metorik bir yükseliş kaydedeceğini iddia ediyor. 

Program’da, Bitcoin’in artık, spekülatif bir varlık yerine güvenli bir liman ve bir değer deposu olarak görülmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca eskiden toplam sermayenin %1 veya %2’si Bitcoin’e ayrılırken; şimdi çok daha büyük fonların Bitcoin’e aktarıldığını ifade etti.”

bitcoin (btc) fiyat tahmini

Ünlü Bitcoin boğası, eğer bu gerçekleşirse paralarını Bitcoin’e aktarmaya başlayabilecek ve Bitcoin’in fiyatını ve piyasa değerini büyük ölçüde artırabilecek birkaç büyük piyasaya dikkat çekiyor:.Ve son olarak; büyük teknoloji yatırımcılarından oluşan bir havuzunuz var. Pek çok insanın Tesla, Apple, Amazon gibi büyük teknolojileri bir değer deposu olarak kullandığını iddia edebilirsiniz. Çünkü fiat para birimine olan güvenlerini kaybettiler. Negatif getirili tahvillere yatırım yapamayacaklarını da biliyorlar. Altın konusunda da pek emin değiller. “

Saylor, altının modasının geçtiğine ve Bitcoin için büyük bir rakip olmadığını iddia ediyor.

Winklevoss kardeşlerden altıncılara tokat gibi BTC tahmini!

Bitcoin altını sollayacak!

7 Aralık’ta Singapur Fintech Festivali 2020 sırasında konuşan Öncü Bitcoin yatırımcılarından Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler, Bitcoin’in (BTC) fiyatının sonunda 500.000 doları  aşacağı yönündeki önceki tahminlerini yeniden dile getirdiler.

Bitcoin piyasasında gelişmeler

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!
Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

“Apple, Silikon Vadisi’ndeki bir garajda başladı, galiba Facebook da bir yurt odasında başladı […] ek yükümlülüklerin pek çok insanın bu alanda yenilik yapamayacağı kadar büyük olmamasına dikkat etmek gerekiyor. “

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

Ekonomi üstadından en gerçekçi Bitcoin tahmini!

Eski Goldman Sachs fon yöneticisi ve şu anki Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin fiyatı konusunda en gerçekçi tahminlerden birisini yaptı. Raoul Pal Bitcoine eşi görülmemiş şekilde kurumsal paranın akışına şahit olduğunu söylüyor.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!
Raoul Pal Bitcoin Fiyat tahmini

Pal, mevcut Bitcoin döngüsü için tahminini güncelliyor ve150.000 doların alt sınır olabileceğini iddia ediyor, ancak PlanB’nin 250.000 dolar aralığındaki tartışmalı tahminlerinin çok tutucu olabileceğine de inanıyor.

Uzun süredir kripto para yatırımcısı olan Pal, Bitcoin’de büyük bir risk almayı göze alabileceğini ve şu anda likitidesinin net değerinin yaklaşık% 75’inin BTC’de olduğunu söylüyor.

Raoul Pal

“ Kısa dönemde 20,000 dolar bir direnç noktası olabilir. BTC tarihin en büyük boğa koşusunu gerçekleştiriyor. Bu yıl Bitcoin için en kritik nokta fiyatının beş haneli rakamlara çıkmış olması. Geçen yıl sonu 7,000 dolarda olduğunu bir düşünün. Bir sonraki yıl şu anki fiyatının sonuna bir sıfır daha ekleyip altı haneli rakamlara ulaşabilir.

 McGlone’nin tahminine göre Bitcoin 2021 sonunda on kat değer kazanmış olacak, bu fiyatta yaklaşık 180,000 dolar.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

“ Bitcoin dijital altın olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, buna kimse karşı çıkamaz. Bu yıl gerçekleşen çok önemli bir olay var, o da Bitcoinin volatilitesinin azalması.Öyle ki altın bile Bitcoin karşısında daha volatil. 180 günlük Bitcoin volatilitesi Nasdaq’ın volatilitesinden de düşük. Bu ne demek, diğer riskli varlıkların volatilitesi artarken Bitcoinin düşüyor. Bitcoin yükselmeye devam ediyor.”

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!
bitcoin fiyat tahmini

Bu grafikte yatırım aşamasındaki Bitcoin’in gördüğü talebin altına nispetle nasıl yükselmeye başladığını görebilirsiniz. İki değerli metanın oluşturduğu bu zıtlık, aile ofisleri gibi daha önce altın ve ETF’lere yatırım yapan bazı yatırımcıların altına alternatif olarak Bitcoin’i görebilecekleri fikrini de ortaya koyuyor. JPMorgan’ın daha önce vurguladığı gibi, Bitcoin “alternatif” bir para birimi olarak altınla daha yoğun bir şekilde rekabet ederse, potansiyel uzun vadeli sekiz katına kadar bir yükseliş görebiliriz. Bitcoin’in piyasa değeri (340 milyar dolar) göz önüne alındığında bu çok ciddi dikkate değer bir rakam. Bitcoin altının aldığı yolu takip ediyor ve büyük ihtimalle altını yakalayıp epey de gerilerde bırakacak.

bitcoin fiyat tahmini Bitcoin 2022'de 100.000 dolar!

İlgili – Bitcoin nedir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl kazanılır?

2020 yıl sonu Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Bir çok ülke Amerika, Japonya ve Güney Kore kendi mali sistemlerine Bitcoini entegre etme konusunda büyük bir çaba içindeler. Dünyanın kripto paralara doğru gittiğinin açık bir kanıtı bu. 2020 yılı sonunda fiyatın 23,499 dolara çıkması olmayacak bir beklenti değil.

Bitcoin BTC fiyat tahmini için etkili olan halving ve jeopolitik etkenler  Bitcoin’e 2020 yılı bitmeden yeni bir ATH getirebilir. Kripto girişim şirketi Celsius CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin yarılanma olayının hafife alındığını ve bu etkinliğin BTC fiyatını 30.000 dolara çıkarabileceğini düşünüyor.

2020 yıl sonu Bitcoin (BTC) fiyat tahmini?

Max Keiser’e göre Bitcoin BTC fiyatı bu yılı 28,000 dolarda kapatacak.
PlanB’ye göre 2020 yıl sonunda Bitcoin fiyatı 55,000 dolara ulaşacak

2021-2025 Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

2021 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

PlanB ve Anthony Pompliano’ya göre 2021 yılında Bitcoin BTC 100K seviyesine çıkacak.
Citibank’a göre 318K gibi bir fiyata çıkacak.

2022 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre 23,107.30 dolar,
LongForecast’a göre 26,520 dolar
Digitalcoin’e göre 60,947.24 dolar
Tim Draper 2022 gelmeden fiyatın 250K olacağını tahmin ediyor.
Pantera Capital CEO’su 2022 yılı için Bitcoin fiyatını 356K olarak öngörüyor.
Adam Back’e göre Bitcoin iki yıl içinde 1 trilyon dolar olacak

2023 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a 25,088.80 dolar
LongForecast’a göre 24,535    dolar
Digitalcoin’e göre 59,671.40 dolar

2024 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre  27,064.20 dolar
LongForecast’a göre 67,193 dolar
Digitalcoin’e göre 33,935.94

2025 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre  28,351.10 dolar
Digitalcoin’e göre 41,704.25 

Sonuç

.Bitcoinin sürekli bir ilerleme gösterdiği bir gerçek ancak Bitcoin fiyat tahminleri uzun vadede ciddi kazançlar vaat etse de, her yatırımcı mutlaka kendi öz araştırmasını yapmakla sorumludur.