1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 3,5 milyar dolarlık kripto fonu, Bitcoin’in ne zaman büyük bir ralli yapacağını açıkladı

3,5 milyar dolarlık kripto fonu, Bitcoin’in ne zaman büyük bir ralli yapacağını açıkladı

3,5 milyar dolarlık kripto fonu, Bitcoin’in ne zaman büyük bir ralli yapacağını açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yönetimi altında 3.500.000.000 dolarlık kripto para olan şirket, Bitcoin fiyatında büyük bir yükseliş tahminini paylaşıyor. Bu öngörüsü geçmiş veriler ve beklediği önemli olaylara dayanıyor. Yapılan açıklamanın ayrıntıları ve beklediği BTC rallisinin ne zaman olacağına bakalım.

3,5 milyar dolarlık kripto fonu, Bitcoin’in ne zaman büyük bir ralli yapacağını açıkladı

Pantera Capital, yönetimi altında 3,5 milyar dolarlık kripto para bulunan bir şirket. Bu fonun uzmanları, Bitcoin (BTC) fiyatının altı haneli bir değere ulaşacağını öngörüyor.

Pantera Capital’ın kurucusu ve diğer üst düzey yöneticilerinin ortak kaleme aldığı bir rapora göre, kripto para odaklı bu şirket, Bitcoin’in mevcut seviyeden yüze 32 civarında bir ralli yapacağını tahmin ediyor. Bu rallinin ise bir sonraki halving olayından önce olması bekleniyor.

İlgili – Ünlü analistten yeni Bitcoin dip uyarısı! İşte, BTC için hedefi

Pantera Capital uzmanlarına göre, Bitcoin fiyatı halvingden sonra ise bir sonraki boğa döngüsünün zirvesine kadar yüzde 450’lik bir ralli yapacak. Raporda şöyle deniliyor:

“Bir sonraki halvingin 20 Nisan 2024 tarihinde olması bekleniyor. Bitcoin’lerin çoğu şu an dolaşımda. Bundan sonraki her halving, yeni arzı yüzde 50 daha azaltacak. Eğer tarih tekrar ederse, bir sonraki halvinge kadar Bitcoin’in 35.000 dolara kadar yükselmesini göreceğiz. Ardından ise 148.000 dolara.”

3,5 milyar dolarlık kripto fonu, Bitcoin’in ne zaman büyük bir ralli yapacağını açıkladı

Kaynak: Pantera Capital

Bitcoin şu an 26.000 dolar civarında işlem görüyor. Kısa süre önce 28.00 dolar – 30.000 dolar aralığında keskin bir düşüş yaşadı.

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden 26.000 dolar desteğine döndü: Güncel BTC teknik analizi

Tabii Pantera Capital’in beklediği tek olay halving değil. Buna ek olarak Bitcoin fiyatına pozitif etki yapacak başka olayları da bekliyor. Bunlar da bir sonraki Bitcoin boğa rallisinde etkili olacak.

Bunların başında XRP ise ilgili mahkemeden gelecek karar ve BlackRock’in attığı kripto para adımları var. Böylece Nisan 2024’teki halving olayına kadar ve sonrasında Bitcoin’e güçlü bir ralli yaptıracak bir dizi önemli olay bekleniyor.

İlgili – Düşüşe rağmen ünlü analistten Bitcoin için ‘dev boğa piyasasına doğru’ açıklaması

Kaynak

Etiketler: