BTC : 82799 ₺ ETH : 2803 ₺ XRP : 1.865 ₺ LTC : 355.5 ₺ USDT : 7.64 ₺ XLM : 0.5783 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron ve VeChain Ne Zaman Yükselecek?

Tron ve VeChain Ne Zaman Yükselecek?

Tron ve VeChain Ne Zaman Yükselecek?
0

Tron ve VeChain ne zaman yükselecek? bu soru Türk yatırımcıları için çok önemli, zira bu iki kripto para yatırımcısı oldukça fazla.


Tron ve VeChain Ne Zaman Yükselecek?

Inverstor Insight göre; Tron ve VeChain 2018’in son çeyreğinde yükselecek beklentisi hakim.

Tron ve VeChain Ne Zaman Yükselecek? grafik

 

koinmedya_brave

Bitcoin yeni bir ekonomik varlık olarak ortaya çıktığı günden beri, parayı, yatırım araçlarını, ve küreselleşmeyi nasıl etikileyeceği tartışıldı. Ancak yatırımcılar için asıl merak konusu, doğal olarak kripto paraların geleceği ve değerlenmesi oldu.

Türkiyede kripto paraya ilgi oldukça yüksek seviyede ve her geçen günde bu ilgi artıyor. Kripto para yatırımcılarının en çok merak ettiği kriptolar Bitcoin, Ripple, Tron, VeChain. Bu makalede, Tron ve VeChain ne zaman yükselecek sorusunun cevabını aralamaya çalışacağız.

Tron (TRX) Ne Zaman Yükselecek?

Tron, dünyadaki en büyük blockchain projelerinden birine dönüştü kendi ağına geçerek. P2P hizmetleri sağlaya BitTorrent’i satın aldı.

Tron’un blockchain altyapısı işlem kapasitesi (TPS), yüksek düzeydeki ölçeklenebilirlik ve akıllı sözleşmeler ile gelişmiş br platform. Tron Sanal Makinesi’nin  (TVM) ortaya çıkması ile kendi başarı çıtasını oldukça yükseltti.

Tron şu anda  0.021 dolardan işlem görüyor. Finder.com’a göre TRX 1 Ekim 2018’de %333’lük bir artış görecek. Aralık 2018’de ise 0.07  dolar seviyelerinde olacak

VeChain (VET) Ne Zaman Yükselecek?

VeChain projesi şu anda blockchain teknolojisini hayatın her alanına dahil etmek için çalışıyor. VeChain yeni bir marka çalışması ile VeChain’in VEN tokenleri VET coine dönüştü ve Ethereum ağından kendi ağına geçti.

Yakın bir tarihte VET 126 milyar dolar değerindeki en büyük sigorta şirketlerinden biri olan People’s Insurance Company of China (PICC) ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, şirketin veri toplama, politika, prim tahmini ve talep toplama sistemlerinin kullanımını kolaylaştıracaktır.

VET Coin Analizi

VET, şu anda kripto piyasasında 18. sırada yer alıyor ve tahmini piyasa değeri 871 milyon dolar. Finder.com analistleri, VET’in katlanarak yükseleceğini ve 2018 yılı sonuna kadar 1.26 Dolar olarak tahmin ediyor.

Etiketler: