PundiX (NPXS) aldı başını gidiyor

Pundi X Geleneksel POS Cihazları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

NPXS platformunun kripto parası PundiX’de Bitcoin ve Ethereum’u kıskandıran değer artışı yaşanıyor. PundiX (NPXS) ile ilgili haber, gündem ve son dakika gelişmeleri bu sayfada.

PundiX (NPXS) aldı başını gidiyor

Kripto paralarının reel ekonomide kullanımını kolaylaştırmak için geliştirilmiş NPXS projesinin kripto parası PundiX, son günlerde ciddi değer kazanıyor. PundiX’in sergilediği performansa geçmeden önce NPXS projesini yakından tanıyalım.

NPXS, blockchain tabanlı bir ağ üzerinde çalışan POS cihazları geliştirmeyi hedefliyor. Bu sayede kripto para yatırımcıları, sanal varlıklarını reel ekonomide kolayca harcayabilirler. Kripto para tabanlı geliştirilmiş para ya da kredi kartları, NPXS’in POS cihazları üzerinden rahatlıkla kullanılabiliyor.

Son günlerde kripto paralar kartları bazı ülkelerde ciddi biçimde kullanılmaya ve talep edilmeye başlandı. Bu yönde artan talep, NPXS ürünlerine yönelik talepleri de arttırıyor.

Lütfen Bkz: Altcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

PundiX yazının kaleme alındığı saatte 0.0075 dolar bandında hareket ediyor. 1.79 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile PundiX, CoinMarkerCap sıralamasında 55’inci sırada yer alıyor. Aşağıdaki grafikte PundiX fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Venezuela'da PundiX PundiX (NPXS) aldı başını gidiyor

PundiX, 17 Haziran 2018’de 0.015 doları görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu tarihten sonra PundiX en yüksek değerini bugün (20.03.2021) 0.0096 dolara çıkarak gördü. Son 3 günde PundiX fiyatlarında olağan üstü değer artışı gözleniyor.

Şimdilik 1 cent’lik direnç seviyesinde ret yiyen PundiX, kısa süre sonra tekrardan 1 cent’lik direnci tekrardan test edebilir.

Eğer 1 cent’lik direnç aşılırsa PundiX’ten tüm zamanların rekoru (ATH) beklenebilir.

Bu arada NPXS projesinin son günlerde oldukça popüler olan DeFi (merkezsiz finans) endüstrisine girmeye hazırlandığını açıklamakta yarar var.

Kaynak

Venezuela’da PundiX devrede

Kripto ödeme sistemleri sunan PundiX Venezuela’da en büyük perakende zinciri Traki ile anlaşmaya vardı. Yıl sonuna kadar 49 noktada kripto ödeme sistemi kurulacak.

Kripto para ödeme sistemi şirketi PundiX, Latin Amerika’daki alanını genişletiyor. Şirketin XPOS satış noktasını Panama’ya getiren stratejik ortaklıktan sonra, PundiX’in Venezuela yöneticisi Gabriel Falcone şirketin bu kadarla yetinmeyeceğini duyurdu.

Gabriel Falcone, İspanyolca kripto yayın yapan DiarioBitcoin’e açıklamalarda bulundu:

‘Yıl sonuna kadar PundiX, 49 farklı noktada Traki perakende zincirinde kripto ödeme noktaları oluşturacak. Başlangıçta 4 Traki mağazasına bu ödeme sistemleri yerleştirilecek, daha sonra ise iki hafta içinde ülkenin başkenti Caracas tamamıyla bu sistemlerle donatılacak.’

PundiX’in kendi NPXS tokeni de dahil olmak üzere Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralarla saniyeler içinde Venezuela’da alışveriş yapılabilecek. Bu PundiX’in kripto cüzdanıyla veya fiziki olarak PundiX kartıyla mümkün olacak.

Asya kökenli PundiX, kendi kıtasında XPOS platformuyla başarıya ulaştı. Geçen yıl Brezilya Sau PAulo’da ofis açmasıyla Latin Amerika macerası başladı. Şimdi görünen o ki PundiX Venezuela’da  kendine yeni hedefler belirlemiş.

Falcone, DiarioBitcoin’e yaptığı açıklamaları şöyle bitirdi:

‘Venezuela’daki ekonomik sıkıntılar bizim için yeni fırsatlar doğurdu. Develüasyonla günden güne eriyen Bolivars’a ihtiyaç duymadan satış noktası sistemleriyle kripto para alışverişlerini rahat ve kullanışlı hale getirdik.’

Diğer altcoin haberleri için tıklayınız

Kaynak

PundiX (NPXS) nedir?

NPXS, blockchain tabanlı bir ağ üzerinde çalışan POS cihazları geliştirmeyi hedefliyor. PundiX ise NPXS platformunun ürettiği yönetim token’ıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
PundiX (NPXS) aldı başını gidiyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.