Loading...
btc
BTC
0.02%
Bitcoin
67.156,24 USDT
eth
ETH
0.08%
Ethereum
3.520,77 USDT
bch
BCH
-0.01%
Bitcoin Cash
395,42 USDT
xrp
XRP
0.13%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.28%
Litecoin
73,24 USDT
bnb
BNB
0.42%
Binance Coin
595,57 USDT
sol
SOL
-0.07%
Solana
173,49 USDT
avax
AVAX
-0.02%
Avalanche
29,10 USDT
ada
ADA
0.18%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.43%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.1%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.27%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin kripto para dünyasının kralı ama tek hakimi değil. Altcoinler piyasada büyümeye çalışıyor. Altcoin dünyası fırsatlarla dolu. İşte dönemin öne çıkan güncel altcoin yorumları, fırsat ve trendler...

Altcoin yorum: Yükseliş yapacak 6 coin!

Sağlam altcoin tahminleriyle tanınan bir kripto analisti, patlamaya hazır kripto paraların yer aldığı bir liste yayınladı. 6 altcoinde oluşan bu listeyi dün Twitter’da takipçileriyle paylaştı.

Kaleo olarak bilinen popüler trader ve analist, ilk olarak Binance borsasının hizmet tokeni olan Binance Coin (BNB)’de long pozisyon açtığını söylüyor. Çünkü Kaleo, yükseliş hareketinin üçüncü en büyük kriptoyu 800 dolara çıkarabileceğine inanıyor. Bu da 272 dolarlık mevcut fiyattan yaklaşık %200’lük bir kar anlamına geliyor.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

Kaleo’nun radarına aldığı bir diğer kripto para, 21,41$’lık tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) hedefleyen PancakeSwap (CAKE).

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

“Pastayı severim, bu yüzden CAKE satın aldım… CAKE neredeyse eski ATH’sine geri döndü.”

Sırada, traderin kısa vadede 0,003$’lık mevcut fiyatından %230’un üzerinde değer kazanabileceğini söylediği bir kripto para var: P2P dosya aktarım tokeni BitTorrent (BTT).

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

Dördüncü sıradaki coin ise bir süredir etkileyici bir performans gösteremeyen akıllı sözleşme platformu EOS.

Kaleo’nun grafiğine göre, EOS yerel bir dip oluşturdu ve bundan sonra büyük bir artışa hazırlanıyor olabilir.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

Traderin listesindeki beşinci token, merkezsiz depolama için bir çözüm sağlamayı amaçlayan blockchain tabanlı bir bulut platformu olan Sia’nın yerel tokeni Siacoin. Kaleo, bu altcoinin, Bitcoin (SC/BTC) karşısnda büyük kazançlar elde edeceğini düşünüyor.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

“SCBTC’de long açtım. Çok ilginç, fiyat görünümü şu an, aslında 4 yıl önce Mart 2017’de patlamadan önce olduğu gibi.”

Analist, portföyün küçük bir kısmı için alım yapılabileceğini ve uçuşa kadar unutulması gerektiğini söylüyor.

Son kripto para, Ethereum tabanlı Dent coin (DENT/USD). Trader,  bu kriptonun patlama yapmasının an meselesi olduğunu belirtiyor.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!

Kaynak

Altcoin yorum: İşte mart ayında Bitcoin’e toz yutturan 3 altcoin! (26 Mart 2021)

Bu üç altcoin mart ayında Bitcoin’den daha iyi performans gösterirken, teknik veriler daha da yükselmeye devam edeceklerine dair işaretler veriyor.

altcoin yorum

Bitcoin fiyatı 2021 yılında müthiş bir performans gösterdi. 24.000 dolar seviyelerinen 61.683 dolarlık ATH seviyesine kadar yükseldi. Ancak bu yükseliş Chiliz, Verasity ve Kelver gibi altcoinlerin yılbaşından bugüne kadar elde ettiği kazanımların yanında çok küçük kaldı.

Dahası bu kripto para birimleri sırasıyla %2,260, %2,880 ve %877 artmasına rağmen, grafikler parabolik koşularının yakında devam edeceğini gösteriyor.

  • Chiliz grafiği kısa vadede düşüşe işaret ediyor, ancak 0.46$ veya 0.37$’da yer alan kritik seviyelerden gerçekleşecek bir sıçrama yeni bir boğa koşusu başlatabilir.
  • Verasity fiyatı, bir boğa bayrağı formasyonuyla birlikte konsolide oluyor. Yakın vadede %75’lik bir yükseliş hareketi başlayabilir.
  • Kelver fiyatı ise, yükselen flama formasyonunda konsolide oluyor ve bu da boğa koşusunun devam ettiğini gösteriyor.

​​Chiliz fiyatı tekrar yükselebilir!

Chiliz fiyatı, düşüş eğilimine işaret eden bir teknik formasyon olan alçalan üçgen içinde konsolide oluyor. Bu oluşuma göre, iki önemli destek kırılırsa %47’lik bir düşüş başlayabilir.

Chiliz’in devasa boğa koşusunu canlandırabilecek ilk destek, 0.46$’da bulunan %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesidir. Bu seviye kırılırsa, 0.26$’daki %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesi, alıcılara güç vermek ve CHZ fiyatını yeni bir boğa koşusuna hazırlamak için yeterli zaman sağlayabilir.

Bu düşüş senaryosunun geçersiz olması için Chiliz fiyatının 0,58 doların üzerinde kapanış yapması gerekiyor.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!
6 saatlik CHZUSDT grafik

Bununla birlikte ayılar hakimiyeti ele geçirirse, hedef 0,26 dolar olacak. Bu seviyenin de kırılması, 6 saatlik grafikte 0.21$’da yer alan 200 Basit Hareketli Ortalamaya (SMA) doğru %20 oranında bir geri çekilmeyi tetikleyebilir.

Verasity fiyatı, %77 artış sinyali veriyor!

Verasity fiyatı, 12 Mart’tan itibaren dört gün içinde yaklaşık %340 artarak bir bayrak direği oluşturdu. 0,02 dolarda yerel bir zirve yaptıktan kısa bir süre sonra, bayrak forasyonuyla birlikte konsolidasyona girdi. Bu aşamada, VRA fiyatı, bir düşen paralel kanal içinde bir dizi lower highs and lower lows oluşturdu. Yani parite, bir önceki zirvenin altında (lower highs) ve bir önceki dibin üzerinde (higher lows) değerler oluşturarak, düşüş eğiliminden kurtulamadı.

Bu oluşum bir devam patternidir ve bayrak direğinin yüksekliğinin 0.019$’daki kırılma noktasına eklenmesiyle %77’lik bir artış öngörülebilir. Bu hedef, VRA’yı 0,034 dolara çıkarabilir.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!
4 saatlik VRAUSDT grafiği

Satış baskısının, 0,01$’ın altında kesin bir kapanışa yol açarak artması durumunda, yükseliş görünümü geçersiz olacak ve Verasity’de düşüş başlayacak. Böyle bir durumda, VRA %35 düşerek 0,008’ı görebilir.

Kelver fiyatı yükselişe hazırlanıyor!

Kelver fiyatı, boğa flaması olarak bilinen bir devam patternini ortaya çıkardı. KLV, 5 Mart – 11 Mart arasında %620 artarak bayrak direği oluşturdu. Daha sonra, kripto para birimi flama içinde konsolide oldu ve burada bir dizi lower highs and higher lows oluştu.

Bu formasyon genelde direk boyu kadar yukarı kırar. Yani kırılma gerçekleştikten sonra fiyatın, bayrak direği kadar hareket etmesi beklenir. Böylelikle kırılmanın ardından yükselişin ne kadar olacağı tahmin edilir.

Burada da bayrak direğinin yüksekliği, 0,13$’lık kırılma noktasına eklendiğinde %86’lık bir artış ortaya çıkıyor. Bu hedef KLV’yi 0,25 dolara taşıyabilir.

altcoin yorum İşte popüler analistten patlamaya hazır altcoin listesi!
4 saatlik KLVUSDT grafiği

Kelver fiyatının 0,10$’da yer alan flamanın alt trend çizgisinin altına düşmesi, yukarı yönlü ivmeyi tehlikeye atabilir. Burada, düşüş baskısının artması, dört saatlik grafikte 200 periyotluk Basit Hareketli Ortalama (SMA)’ya denk gelen 0.06 dolara doğru %37’lik bir bir düşüşü tetikleyebilir.

Kaynak

Altcoin boğası geliyor, işte alınacak 3 DeFi coini!!! (24 Mart 2021)

Popüler kripto para trader ve analisti Nicholas Merten 3 DeFi coinine dikkat çekiyor.

Youtuber Nicholas Merten yatırım yaptığı DeFi coinleri hakkında 407 bin takipçisini bilgilendirdi.

Merten 18 Mart’ta yayınladığı videoda, yeni bir altcoin boğa piyasasının yolda olduğu mesajını veriyor.

Takipçilerine hitaben konuşan Merten, Bitcoin’den çıkan likiditenin, yakında, diğer kripto paralara akmaya başlayacağı ve bundan da en çok DeFi ve NFT tokenlerinin istifade edeceği görüşünde.

Merten şöyle söylüyor:

Burada pozitif bir hava var; sadece bazı büyük hacimli oyuncuların devreye gireceği zamanı bekliyor.

Nicholas Merten’in ilk bahsettiği DeFi coini, UNI. Merten, Uniswap aldığını söylüyor. Merten’e göre, proje özellikle Uniswap V3 sürümünden pozitif yararlanacak.

Merten’in altını çizdiği bir diğer coin Stacks (STX) coin. Bitcoin’in L2 üzerine, akıllı sözleşme vari uygulamalar geliştirmeye odaklanmış olan proje büyümeye oldukça müsait. Merten, projenin yalnız ödemeler değil aynı zamanda uygulama geliştirme platformu olmaya da odaklanmasını önemsiyor.

Ünlü traderin son bahsettiği coin, Benchmark Protokol (MARK). Merten projeyi, volatiliteyi ölçmek için kullanılabilecek bir piyasaya endeksi olarak görüyor.

Kaynak

Kripto para borsasına nasıl üye olabilirim, nasıl kripto para alabilirim? Sizin için, resimlerle adım adım anlattık.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınır?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.