1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!

ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!

ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!
0
koinmedya_telegram

Enjin iki yeni uygulama ile geliyor.

ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!

ERC-1155 token standartının ortak geliştiricisi Enjin, iki yeni ölçeklendirme çözümü başlattığını duyurdu. Enjin ölçeklendirme çözümleri, blockchainlerden gaz çıkarılması ve hem fungible hem de non-fungible (NFT) token desteklenmesi üzerine yoğunlaşıyor.

Enjin’in ölçeklendirme çözümü, JumpNet, 6 Nisan’da, Efinity ise 2021’in ilerleyen dönemlerde piyasaya sürülecek.

Enjin JumpNet, Proof-ofAuthority (PoA), konsensüsü kullanarak Ethereum’a ücretsiz ölçeklendirme getirmek amacıyla geliştirildi. Ölçeklendirme çözümü, ağın yüksek gaz ücretleri ile kullanılamaz hale geldiğinde devreye giriyor.

Enjin’in diğer yeniliği Efinity, her hangi bir blockchain üzerinde bulunan tokenleri ve NFT’leri desteklemek üzerine kurgulanmış durumda.

“daisyturkiye”

Efinity, bütün blockchainleri benimsemek ve işlemleri ölçeklenebilir bir şekilde yönetmek için herhangi bir cüzdanın, veya borsanın kullanabileceği açık bir platform olacak şekilde tasarlandı.

Enjin CTO’su Witek Radomski, konuyla ilgili şunları söylüyor:

JumpNet, geliştiricilerin, binclerce NFT’yi toplu halde ve ücretsiz olarak dağıtmalarına olanak tanıyan yüksek hızlı köprü ağımızdır. JumpNet üzerinde bulunan tokenler, Ethereum ağı ya da, bu yılın sonunda lansmanı yapıldığında Efinity (gelmekte olan NFT yolumuz) üzerine geçebilirler. Bu teknolojiler, geliştiricilerin ana akım genel kullanıcılara ulaşmasını ve gaz ücretlerinin neden olduğu öngörülemeyen iş yükü konusunda endişelenmeden modern deneyimler elde etmelerini sağlayacak.

“daisyturkiye”

Enjin

Enjin platformu, 8,700’den fazla geliştirici tarafından, benimsenmiş durumda. Bu geliştiriciler pek yakında, çok zincirli tokenler geliştirip, Efinity ile düşük gaz ücreti ödeyip, uygun olan blockchainlere gönderebilecekler.

Microsoft, Atari gibi şirketler, müşterilerine yeni nesil deneyimler ve sonuçlar sunmak için Enjin Platformunu şimdiden kullanmaya başladı. Enjin’in JumpNet’i 6 Nisan’dan itibaren bu kuruluşların sıfır gaz ve işlem ücretleriyle çok çeşitli eylemleri tamamlamasına olanak tanıyacak. Bunlar neler mi?

Enjin Cüzdanı aracılığıyla Enjin Coin (ENJ) ve ERC-1155 tokenlerini göndermek ve almak.
Enjin Platformunda ERC-1155 token geliştirmek.
Enjin Pazaryeri’nde ERC-1155 token ticareti yapmak.
ENJ ve ERC-1155 tokenlerini QR kodlarıyla dağıtmak.
ERC-1155 tokenlerini, Enjin ile entegre uygulama ve oyunlardan otomatik olarak dağıtmak.

Kaynak

Oyna oyunu kazan kriptoyu!

Sadece internete girerek, oyun oynayarak veya arama motorunda arama yaparak para kazanabilirsiniz. Kripto para piyasaları bu konuda oldukça elverişli bir ortam sunuyor.

Sadece arama yap ve para kazan!

Presearch ve Brave tarayıcısı gibi blockchain tabanlı arama motorları üzerinde arama yaparak kripto para kazanabilirsiniz. Bu arama motorları, Google gibi merkezi arama motorlarından farklı olarak reklam kazanımlarını kullanıcıları ile paylaşıyor.

Örneğin Presearch arama motoru her aramanıza karşılık hesabınıza 0.25 adet Pre token yatırıyor. Bu arama motorunda günlük 32 adet arama yaparak 8 adet Pre token kazanabilirsiniz. Toplam bakiyeniz 1,000’i bulduğunda bu kripto paraları çekebiliyorsunuz. 1,000 Pre token yazının kaleme alındığı saatte yaklaşık 80 dolara denk geliyor.

Referral link oluşturarak arkadaşlarını Presearch’e davet ettiğinizde ise 25 Pre Token hediyesi alabilirsiniz. Aşağıda kendi referral linkimizi paylaşıyoruz. Bu link üzerinden Presearch sistemine kaydolabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Presearch kayıt linki

Oyun oyna ve para kazan!

Diğer kripto para kazanma yolu ise blockchain uyumlu bilgisayar oyunları. Dünya geneli milyonlarca takipçisi olan MineCraft oyununu oynayarak kripto para kazanabilirsiniz.

Microsoft, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Minecraft oyuncularını ödüllendirmek için tarayıcı oyunu başlattı. Oyuncular oyun oynarken NFT (değiştirilemez token) ile ödüllendiriliyor.

Lütfen Bkz: Kripto para haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü anısına bilime yön veren bayanları temsilen sanal kahramanlar yaratıldı. Bu kahramanlar ile oyuna karılan oyuncular, NTF token kazanabiliyor.

Kullanıcılar daha sonra EnjinCraft eklentisi aracılığıyla Microsoft Azure kahramanlarını popüler oyuna ekleyebilir.

Oyunda başarı elde ettikçe NFT’ler kullanıcının Enjin cüzdanına düşüyor.

Enjin coin yazının kaleme alındığı saatte 0.55 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’te 88’inci sırada işlem gören Enjin, oyun endüstrisinde blockchain tabanlı dönüşüme destek oluyor. Aşağıdaki grafikte Enjin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

enjin coin ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!

Kaynak

Enjin coin (ENJ)’den dikkat çeken çıkış!

Enjin Coin (ENJ),  Japonya’nın menkul kıymet düzenleyicisi olan Financial Services Agency (FSA)’den onay aldıktan sonra,pump yaptı. Son 24 saat için varlığın fiyatı %50 oranında değer kazandı.

Enjin coin

Bu yükseliş üzerinde etkili olan bir diğer gelişme ise, ENJ coinin Coincheck tarafından listelenmesiydi. Japonya’nın popüler borsası Coincheck, düzenleyici kurumun onayından sonra Enjin Coin’i listeledi

Enjin coin nedir?

Ethereum ekosistemi üzerinde oluşturulan Enjin Coin (ENJ), sanal oyun pazarına odaklanan, web sitelerinde ve çevrimiçi oyun platformlarında kullanılan bir dijital paradır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Enjin nasıl çalışıyor?

Enjin ekosistemi, Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olan ve Enjin destekli blockchain varlıklarının değerini doğrudan desteklemek için kullanılan Enjin Coin (ENJ) ile çalışıyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

enjin coin

Sanal oyun pazarına odaklanan bir proje olan Enjin, ekosistem katılımcılarının blockchain varlıklarını yönetmesini, keşfetmesini, dağıtmasını ve entegre etmesini sağlıyor.

Enjin platformundaki araçlar ve hizmetler, blockchain ürünleri oluşturmak veya tokenize edilmiş dijital varlıkları kullanmak isteyen sektördeki büyük veya küçük ölçekli şirketler tarafından da kullanılabilir.

Enjin platformunda, dijital oyun kullanıcıları para da kazanabiliyor. Enjin blockchain ağı dijital oyunların ötesinde finansal çözümler de sunuyor. Aynı zamanda para ve veri transferlerinde hızlı ve güvenli bir altyapı hizmeti sağlıyor.

Japonya’da kripto paralarla ilgili düzenlemeler, Japon Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) tarafından tanınan bir düzenleyici kuruluş olan Japon Sanal Para Borsası Birliği (JVCEA) tarafından denetleniyor. Ve Japonya merkezli borsalarda listelenmek isteyen projeler,oldukça ayrıntılı bir inceleme sürecinden geçmesi gerekiyor.

Enjin coin (ENJ) Coincheck’te listeleniyor!

Japonya merkezli popüler Bitcoin ve kripto para borsası Coincheck, bugün Enjin Coin’i (ENJ) listeleyeceğini duyurdu. ENJ tokeni, 26 Ocak Salı günü Coincheck borsasında listelenecek.

enjin coin ENJ büyük sürprizi duyurdu, fiyat uçtu!

Coincheck’te listelenen 15. kripto para birimi ENJ oldu. ENJ, işlem hacmi bakımından en büyük Japon borsalarından birinde ilk kez listeleniyor. 

“Enjin, 2019’da Japon pazarına girerken, cesur bir taahhütte bulundu. Piyasa koşullarından bağımsız olarak, işlerini bu alanda büyütmeye kararlı bir proje. Yaklaşık bir yıldır süren detaylı inceleme aşamasından geçen Enjin Coin’in Coincheck’te onaylanması ve listelenmesi hem tokenin hem de blockchain platformunun benimsenmesi için önemli bir kilometre taşıydı.

Ortaklığımızın duyurulmasından bu yana Enjin ekibi, birçok büyük yerli firmalar ve projeler ile görüşmelerde bulunuyor. Böyle önemli bir dönüm noktasına ulaşmalarına ve Japon oyun endüstrisinin geleceğini olumlu yönde etkilemelerine yardımcı olmaktan onur duyuyoruz. “

 Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: