1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Japonya’dan onay alan Enjin coin pump yaptı!

Japonya’dan onay alan Enjin coin pump yaptı!

Japonya’dan onay alan Enjin coin pump yaptı!
0
“sportsbet”

Japonya’nın menkul kıymet düzenleme kurumu Financial Services Agency (FSA)’dan onay olan Enjin coin (ENJ), son 24 saat içinde %50’ye varan bir pump yaptı!

Enjin coin (ENJ)’den dikkat çeken çıkış!

Enjin Coin (ENJ),  Japonya’nın menkul kıymet düzenleyicisi olan Financial Services Agency (FSA)’den onay aldıktan sonra,pump yaptı. Son 24 saat için varlığın fiyatı %50 oranında değer kazandı.

Enjin coin

Bu yükseliş üzerinde etkili olan bir diğer gelişme ise, ENJ coinin Coincheck tarafından listelenmesiydi. Japonya’nın popüler borsası Coincheck, düzenleyici kurumun onayından sonra Enjin Coin’i listeledi

koinmedya_telegram

Enjin coin nedir?

Ethereum ekosistemi üzerinde oluşturulan Enjin Coin (ENJ), sanal oyun pazarına odaklanan, web sitelerinde ve çevrimiçi oyun platformlarında kullanılan bir dijital paradır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Enjin nasıl çalışıyor?

Enjin ekosistemi, Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olan ve Enjin destekli blockchain varlıklarının değerini doğrudan desteklemek için kullanılan Enjin Coin (ENJ) ile çalışıyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

koinmedya_brave
enjin coin

Sanal oyun pazarına odaklanan bir proje olan Enjin, ekosistem katılımcılarının blockchain varlıklarını yönetmesini, keşfetmesini, dağıtmasını ve entegre etmesini sağlıyor.

Enjin platformundaki araçlar ve hizmetler, blockchain ürünleri oluşturmak veya tokenize edilmiş dijital varlıkları kullanmak isteyen sektördeki büyük veya küçük ölçekli şirketler tarafından da kullanılabilir.

Enjin platformunda, dijital oyun kullanıcıları para da kazanabiliyor. Enjin blockchain ağı dijital oyunların ötesinde finansal çözümler de sunuyor. Aynı zamanda para ve veri transferlerinde hızlı ve güvenli bir altyapı hizmeti sağlıyor.

Japonya’da kripto paralarla ilgili düzenlemeler, Japon Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) tarafından tanınan bir düzenleyici kuruluş olan Japon Sanal Para Borsası Birliği (JVCEA) tarafından denetleniyor. Ve Japonya merkezli borsalarda listelenmek isteyen projeler,oldukça ayrıntılı bir inceleme sürecinden geçmesi gerekiyor.

Enjin coin (ENJ) Coincheck’te listeleniyor!

Japonya merkezli popüler Bitcoin ve kripto para borsası Coincheck, bugün Enjin Coin’i (ENJ) listeleyeceğini duyurdu. ENJ tokeni, 26 Ocak Salı günü Coincheck borsasında listelenecek.

enjin coin Japonya'dan onay alan Enjin coin pump yaptı!

Coincheck’te listelenen 15. kripto para birimi ENJ oldu. ENJ, işlem hacmi bakımından en büyük Japon borsalarından birinde ilk kez listeleniyor. 

“Enjin, 2019’da Japon pazarına girerken, cesur bir taahhütte bulundu. Piyasa koşullarından bağımsız olarak, işlerini bu alanda büyütmeye kararlı bir proje. Yaklaşık bir yıldır süren detaylı inceleme aşamasından geçen Enjin Coin’in Coincheck’te onaylanması ve listelenmesi hem tokenin hem de blockchain platformunun benimsenmesi için önemli bir kilometre taşıydı.

Ortaklığımızın duyurulmasından bu yana Enjin ekibi, birçok büyük yerli firmalar ve projeler ile görüşmelerde bulunuyor. Böyle önemli bir dönüm noktasına ulaşmalarına ve Japon oyun endüstrisinin geleceğini olumlu yönde etkilemelerine yardımcı olmaktan onur duyuyoruz. “

 Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: