BTC : 63450 ₺ ETH : 1584 ₺ XRP : 1.212 ₺ LTC : 286.7 ₺ USDT : 6.863 ₺ XLM : 0.4824 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor

Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor

Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor
0
huobi_koinmedya

Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Bu anlaşma Tron kullanıcılarına ayrıca diğer faydalar da sağlayacak.


Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor

En popüler kripto paralardan biri olan TRON (TRX) daha fazla kullanıcının ulaşımına açılıyor. Çünkü Tron, dijital para transferi şirketi olan Metal Pay ile işbirliğine başladı. Dahası, TRON kullanıcıları, Metal Pay uygulamasını kullanarak ABD doları göndermek ve almak için uygun işlemlerde yüzde 5’e kadar para iadesi alabilecek.

CryptoPotato ile paylaşılan basın açıklamasına göre, TRX çok daha fazla kullanıcının ulaşımına açılıyor. Bu da Metal Pay ile yaptığı işbirliği sayesinden mümkün oluyor.

Kripto para tamamen Metal Pay’in mobil uygulamasına entegre edilecek. Bununla kullanıcılar debit kart ya da hesaplarına bağlantısı olan banka hesapları aracılığıyla fiat para üzerinden TRX alabilecek.

koinmedya_brave

İlgili – Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

Buna ilave olarak TRON kullanıcıları Metal Pay uygulamasını kullanarak ABD Doları göndermek ve almak için uygun işlemlerde MTL token ile yüzde 5’e kadar nakit para alabilecekler.

Bu iki şirket arasındaki ortaklık şu anlama geliyor. ABD vatandaşları VISA kartları üzerinden anında kripto para yani Tron alabilecekler. Bu yeni ortaklık ayrıca desteklediği 20’den fazla kripto para arasında kriptodan kriptoya işlemlere izin veriyor.

Büyük bir kolaylık sağlayacak

Tron Vakfı kurucusu ve CEO’su Justin Sun, bu işbirliği üzerine yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İster kullanıcı isterse de geliştirici olsun, her şeyden önce kolaylık sağlama konusuna önem veriyoruz. […] Kullanıcılarımıza TRX’e güvenli, hızlı ve kolay erişim sağlayarak her zaman topluluğumuza hizmet edeceğiz. Dünya standartlarında güvenliği korurken Metal Pay ile en hızlı TRX işlem altyapısını oluşturduk.”

koinmedya_brave

İlgili – Tron Ethereum katiliyse, DeFi uygulamaları nerede?

Basın açıklamasına göre, Tron Metal Pay entegrasyonu TRON kullanıcılarının sahip olduğu kripto para birimine erişimini daha da artıracak. Aynı zamanda kripto para birimlerinin çok yönlülüğünü gösterecek.

Metal Pay CEO’su ve kurucusu Marshall Hayner ise bu işbirliğinin Tron ekosisteminin gelişimini hızlandıracağını düşünüyor.

Kaynak

Etiketler: