1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Numeraire fiyatında yeni kritik hareketlilik: Güncel NMR teknik analizi

Numeraire fiyatında yeni kritik hareketlilik: Güncel NMR teknik analizi

Numeraire fiyatında yeni kritik hareketlilik: Güncel NMR teknik analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Numeraire (NMR) fiyatı güne dikkat çeken bir yükseliş ve yeşil mumla başladı. NMR coinde neler oluyor? Güncel Numeraire teknik analizi ile NMR için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Güncel Numeraire teknik analizi: NMR fiyatı ne kadar olur?

Numeraire (NMR) birkaç gündür devam eden düzeltmeden sonra güne yeni bir yükselişle başladı. NMR fiyatı bugün 16,48 dolara kadar çıkarak günün en yüksek seviyesini gördü. Ancak ardından bir miktar geriledi. Yine de günlük bazda yüzde 4’lük artışını koruyor. Bu yükseliş ise 3 gün art arda oluşan büyük kırmızı mumlardan sonra geldi. Öyle görünüyor ki Numeraire fiyatı 14 dolar civarında destek oluşturmaya çalışıyor.

Aşağıdaki NMR/USD grafiğinde şunu görüyoruz. Numeraire fiyatı 2 Eylül günü %130 ralli yaptı. Günün zirvesini 25,25 dolarda gördü. Ancak ardından bir miktar gerilese de hala günü %80’lik dev bir yeşil mumla kapattı. Ardından ise düzeltme geldi. En büyük düzeltme 4 Eylül günü yüzde 24 ile yaşandı. Şimdi 14 dolar civarında oluşturduğu destekten yeniden yönünü yukarı çevirmeye çalışıyor. Ancak hala daha fazla gerileme riski olduğunu hatırlatalım. Önceki günlük mumların uzun üst gölgeleri bunu gösteriyor.

İlgili – Güncel Bitcoin BTC teknik analizi

 

Güncel Numeraire teknik analizi, NMR dolar fiyat grafiği: NMR ne kadar olur?NMR/USD paritesi günlük grafik Kaynak: TradingView

NMR fiyatı destek ve direnç seviyelerine

En son Mart ayında Numeraire (NMR) fiyatı 20 dolar civarında dirence takılmış ve düşüşe geçmişti. Mevcut ralli de bir kez daha 20 dolar bölgesi ile mücadele etti. Burayı aşamayınca da gerilemeye ve destek arayışına başladı. NMR fiyatının 2023 zirvesinin 27 dolarda olduğunu hatırlatalım. Tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ise168 dolar civarında. Son hızlı yükselişe rağmen ATH değerinden yüzde 88 geride.

Son gelişmelerden sonra Numeraire (NMR) fiyatının önünde kısa vadede 15 dolar direnci olduğunu söyleyebiliriz. Ana direnç bölgesi ise 20 dolar civarında. KoinMedya.com’un önceki Numeraire teknik analizi yazısında 14 dolar desteğinden bahsetmiştik. Şimdi bu seviyeyi destek olarak deniyor. Ama eğer daha fazla düşerse 12,50-11,50 dolar bölgesi destek sağlayabilir.

İlgili – Numeraire (NMR) token nedir, geleceği nasıl? Güncel NMR haber ve gelişmeler

NMR/USD paritesi teknik indikatörler ve önemli seviyeleri

  • MACD boğa bölgesinde zayıflıyor.
  • RSI ise 80 seviyesinden gerileyerek 50 seviyesine yaklaştı.
  • Destek seviyeleri: 14 dolar ve 12,50 dolar
  • Direnç seviyeleri: 15 dolar ve 20 dolar

KoinMedya’nın tüm kripto para teknik analizleri için bakınız!