okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.81%
Bitcoin
67.847,60 USDT
eth
ETH
-0.77%
Ethereum
3.815,25 USDT
bch
BCH
-0.51%
Bitcoin Cash
468,00 USDT
xrp
XRP
0.11%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.25%
Litecoin
83,65 USDT
bnb
BNB
-0.28%
Binance Coin
599,98 USDT
sol
SOL
-0.35%
Solana
168,10 USDT
avax
AVAX
-0.26%
Avalanche
36,92 USDT
ada
ADA
0.68%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.22%
Poladot
7,39 USDT
doge
DOGE
-0.08%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.46%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin halving sonrası 100x kazanç yapabilecek 3 büyük altcoin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para dünyası, Bitcoin halving sonra yeni gelişmelere aday. Sayısız kripto para birimi arasında Toncoin (TON), Shiba Inu Coin (SHIB) ve XRP, büyük kazanç potansiyeline sahip üç altcoin olarak öne çıkıyor.

Bitcoin halving sonrası 100x kazanç yapabilecek 3 büyük altcoin

Bu kripto paralar, 100 kata varan kârlar için yarılanma sonrası momentumdan yararlanmak üzere iyi konumlanmış durumda.

1. Toncoin (TON)

Telegram tarafından oluşturulan Toncoin (TON), gelişmiş katman-1 teknolojisiyle blok zinciri dünyasında devrim yapıyor. Ölçeklenebilirliği ve kullanım kolaylığı ile bilinen bu ürün, geniş bir kitle için tasarlanmıştır. Düşük işlem ücretleri ve yüksek hızlı işleme özelliğine sahiptir.

Toncoin’in şu anki fiyatı 6,29 dolar. Geçtiğimiz gün %11’lik bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, Toncoin geçen ay %50’nin üzerinde kayda değer bir artış yaşamıştı. Bu artış onu, önemli getiri potansiyeli ile Bitcoin’in yarılanmasından sonra en değerli üçüncü altcoin olarak konumlandırıyor.

Bu yükseliş eğilimi, güçlü bir yükseliş momentumuna işaret ediyor. Şu anda TON, 21,83 milyar dolarlık piyasa değeriyle CoinMarketCap’te 9. sırada yer alan kripto para birimidir. Değeri bir önceki yıla göre %179 arttı.

İlgili – Tether USDT coine TON blockchain ve Telegram entegrasyonu

2. Shiba Inu (SHIB)

coin Bitcoin halving sonrası 100x kazanç yapabilecek 3 büyük altcoin

Shiba Inu (SHIB), merkezsiz finans sektöründe önemli bir büyüme yaşadı ve piyasa ilgisinde önemli bir artış gösterdi. Bu meme tabanlı kripto para birimi, son bir yılda %108 artarak güçlü bir yükseliş eğilimine işaret etti.

Şu anda Shiba Inu coin fiyatı, yakın zamanda %0,57’lik bir artışla yaklaşık 0,00002288 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 13 milyar doları aşarak SHIB’yi piyasa değerine göre en büyük 11. kripto para birimi olarak konumlandırdı. Bu ilerleme, önemli bir altcoin olarak öne çıktığını vurguluyor.

SHIB’nin Layer-2 çözümü olan Shibarium’un piyasaya sürülmesi heyecan oluşturdu ve coinin yanma oranını artırarak olumlu piyasa duyarlılığına katkıda bulundu.

İlgili – Bitcoin fiyatı 2028’de yaşanacak bir sonraki halvingde ne kadar olur?

3. Ripple (XRP)

XRP, açık kaynaklı ve merkezsiz bir platform üzerine inşa edilmiş önemli bir kripto para birimi olarak öne çıkmıştır. XRP Ledger, düşük maliyetleri, hızlı işlem süreleri, yüksek ölçeklenebilirliği ve minimum çevresel etkisi ile tanınıyor.

XRP’nin bir menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmayacağını tartışan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden yasal zorlukların ortasında, kripto para birimi olağanüstü bir piyasa esnekliği göstermiştir. Bu yasal belirsizlik, XRP’nin temel değeri ve işlevselliği konusunda istekli olan yatırımcıların ilgisini çekti.

Özellikle Bitcoin’in yarılanmasının ardından önemli getiri tahminleriyle birlikte, yatırım yapılacak ilk üç altcoin’den biri olarak kabul ediliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.