1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist yükselme sinyali veren 2 kripto parayı açıkladı: İşte, hedefleri

Ünlü analist yükselme sinyali veren 2 kripto parayı açıkladı: İşte, hedefleri

Ünlü analist yükselme sinyali veren 2 kripto parayı açıkladı: İşte, hedefleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geniş bir kripto yatırımcı kitlesi tarafından takip edine bir analist, 2 kripto parada boğa sinyaller gördüğünü söylüyor. Bu kripto paralar ile ilgili değerlendirmesini paylaşarak hedef seviyeleri açıklıyor. İşte, ayrıntılar.


Ünlü analist yükselme sinyali veren 2 kripto parayı açıkladı: İşte, hedefleri

Ünlü bir kripto para analisti, 2 altcoin ile ilgili boğa beklentiler ifade ediyor. Piyasanın geri kalanı için beklentileri ise daha sakin fiyat hareketleri görmek.

Kripto para piyasasında Kaleo takma adıyla bilinene analist, Twitter’de 593.300 takipçisine yaptığı açıklamada, ilk önce Binance Coin (BNB) fiyatına bakıyor. Ona göre 250 doların altında olan Binance Smart Chain’in yerel kripto parası iyi bir fırsat sunuyor.

İlgili – Bitcoin ve kripto para fiyatları neden yükseldi?

Analist Kaleo’ya göre, BNB fiyatı yeniden 300 doları ziyaret edebilir. Hatta potansiyel olarak Nisan ayının 340 doların hemen üzerinde olan zirve seviyesine de ulaşabilir. Ona göre bu seviyeleri 2023’ün son dört ayında görecek. Şöyle açıklıyor:

Ünlü analist yükselme sinyali veren 2 kripto parayı açıkladı: İşte, hedefleri

Kaynak: Kaleo/Twitter

BNB şu an 248 dolardan işlem görüyor.

Analist, Binance Coin’e olan ilginin şu an çok az olduğunu ancak bu durumun yakında değişeceğini ifade ediyor. Şöyle diyor:

“İlginç olan şu ki şu an kimse BNB ile ilgili konuşmuyor. Ancak yükselmeye başladığında o kadar büyük olacak ki herkes konuşmaya başlayacak.”

Analistin listesindeki bir sonraki kripto para Bitcoin Cash (BCH). Özellikle Bitcoin paritesinde daha fazla yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor.

İlgili – Güncel Bitcoin Cash fiyat tahmini 2023-2025 ve BCH coin gelecek beklentileri

Bitcoin Cash (BCH) şu an 0,00926000 BTC (218,19 dolar) fiyattan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. en büyük kripto para bir aydan da kısa bir sürede yüzde 140 civarında yükseldi. Haziran’da 0,00386000 BTC (117,21 dolar) fiyatta dip yapmıştı.

Kaynak