Aragon ANT coin nedir? ANT/USD yorum ve geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Aragon (ANT)coin nedir? ANT coin yorumları nasıl? ANT coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? ANT coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Aragon (ANT) Coin Yorum

ANT/USD – 1 ANT Coin Kaç Dolar?

ANT coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce, ANT coin nedir, tanıyalım.

Aragon (ANT) Coin Nedir?

Kısaca Aragon (ANT) nedir özetleyelim. ANT ekibi, herkesin sınırlar veya aracılar olmadan değer yaratmalarını sağlayan bir altyapı oluşturmayı hedefliyor. Buna ek olarak, projenin gelecekte yönetimlerin demokratikleşmesini umuyorlar, ancak kolay olmayacak. Ademi merkeziyetçi organizasyonlar çekici bir iş modelidir, ancak gerçek dünyada işe yaradığından emin olmak tamamen başka bir şeydir.

Aragon’un (ANT) Coin Hedefi

Yönetim ve bağımsız örgütlerin demokratikleşmesine odaklanan çok sayıdaki kriptokrasi ve blok zincir projeleri ile Aragon’u benzersiz kılan unsurların ne olduğunu bulmak zor olabilir. Kurumlar, aracılara veda ederek “durdurulamaz uygulamalar” yaratabilir ve sürdürebilirler. Sansür veya kapanma süresi söz konusu değildir ve merkezi olmayan bu tasarım, sınır ötesi ve izinsiz bir çalışma şeklini garanti eder. Bu, kesinlikle tüm dünyadaki geliştiricilerin dikkatini çekecek ilginç bir platformdur.

Aragon’un (ANT) Faaliyet Alanı

Merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmak için yeni bir çerçeve sağlamak, kodlayıcıların birkaç saat içinde başardıkları bir şey değildir. Aragon Çekirdeği, bu ekosistemin ana ekmeği ve tereyağıdır, çünkü dApps’e, organizasyon token’larına ve de fonları yükseltmenin yeni yollarına öncülük eder. Oylama dahil edilerek tüm kurumlar, akla gelen tüm konularda merkezi olmayan bir konsensüs elde edebilir. Artı, projenin ekosistemi sadece birkaç tıklama ile anında ödemelere izin verir. 

Adem-i merkezi örgütlerin dünyanın acil sorunlarını çözüm bulup bulamayacaklarını zaman gösterecek. Bu proje Ethereum blok zincirine dayandığından akıllı sözleşmeler gibi tüm tipik Ethereum odaklı işlevleri de kullanıcılarına sunmaktadır. Ekip, bu projeyi kuruluşların da ötesinde de taşıyabileceklerinden emin. Belli bir noktada merkeziyetçi olmayan bir borsa entegrasyonu planları var gibi görünüyor.Proje, açık kaynaklı projelerin finansmanına odaklanarak önümüzdeki yıllarda bu sektörde oldukça büyük bir oyuncu haline gelebilir.

Çoğu kişi çeşitli borsalarda ANT simgesiyle karşılaştı. Bu, projenin kendi para birimidir ve şu an itibariyle kullanım durumu bulunmamaktadır. Ağ resmi olarak hayata geçirildiğinde, ağ yönetimi, oy verme için ANT kullanılacak. ANT yararlı olmadan önce Aragon Projesi 0.7 sürümüne erişmesi gerekeceği için şimdilik ANT en başta spekülatif bir varlık.

ANT/USD Fiyat Grafik Yorumu

aragon ant coin Aragon ANT coin nedir? ANT/USD yorum ve geleceği

ANT coin yükselen bir kama oluşumu içerisinde ilerliyor. Yükselen kamalar aşağı yönlü kırılım ile ünlüdür. Yine de yukarı yönlü kırılım yaptığı ender bazı durumlar da yok değildir. Fiyat aşağı yada yukarı yönlü kırılım yapması durumunda olası hedefler grafikte gösterildi. Yukarıya kırması kurumunda zirvesini tekrar ziyaret edebilir. Ağaşı yönlü kırılım yapması durumunda da tertemiz 2. dalga düzletmesi yapacaktır.

Aragon ANT Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2024, 2025 – 2030

Aragon ANT coin fiyat tahminlerine göre, coinin fiyatı 2025 yılında en yüksek 17 doları görebilir. 2030 yılında ise en yüksek 21 dolara ulaşması bekleniyor.

Yapay zeka tarafından ANT coin geleceği ve fiyat tahmini tablosu:

Yıl Taban Tavan
2024 $ 4.39 $ 12.49
2025 $ 7.01 $ 16.69
2026 $ 5.17 $ 12.58
2027 $ 5.71 $ 9.13
2028 $ 7.55 $ 21.05
2029 $ 11.99 $ 28.55
2030 $ 8.85 $ 21.53
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Aragon ANT coin nedir? ANT/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.