Loading...
btc
BTC
0.47%
Bitcoin
66.355,13 USDT
eth
ETH
2.74%
Ethereum
3.577,28 USDT
bch
BCH
1.94%
Bitcoin Cash
431,09 USDT
xrp
XRP
1.97%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.38%
Litecoin
78,68 USDT
bnb
BNB
0.77%
Binance Coin
607,91 USDT
sol
SOL
1.41%
Solana
145,06 USDT
avax
AVAX
0.17%
Avalanche
30,34 USDT
ada
ADA
0.06%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
1.08%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
1.52%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.91%
Shiba Inu
0,00 USDT

Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler

Wabi nedir
wabi token nedir kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Wabi coin nedir? WABI coin yorumları nasıl? WABI coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? WABI coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Wabi coin yorumları

 

WABI/USD – 1 WABI kaç dolar? Canlı WABI coin fiyatı

Wabi coin nedir?

Halen dünya genelinde dolaşan 461 milyar doların üzerinde sahte ürün var. Bu problem, sahte kozmetik ürünlerin piyasaya sızdığı ve pazarı büyük ölçüde rahatsız ettiği Çin’de giderek artan büyük bir sorundur. 300.000’den fazla bebek, soruşturma üzerine melamin denilen bir kimyasal ile bağlantılı olduğu tespit edilen yiyecek maddelerine kurban gitti.

Wabi coin yorum ve grafiği

WABI coin CoinMarketCap ve diğer kripto para fiyat verileri paylaşan platformlardan listelenmiyor. Investing’de ise bu yazı hazırlanırken fiyatı 0.00279 dolar olarak görünüyor. Son bir yılda ise fiyatı yüzde 98 düştü. 2024 yılı başında olumsuz bir görüntü veriyor. Aynı platformun verilerine göre son bir yıl içindeki zirve ve dip seviyeleri şöyle:

 • WABI coin fiyatı 52 haftanın zirvesi:  0,18172 dolar
 • WABI coin fiyatı 52 haftanın dip seviyesi:  0,0003 dolar

Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler

WABI coin fiyatı ve grafiği

WABI coin büyük borsa ve kripto platformlarında listelenmeyen bir coin. Bundan dolayı daha ayrıntılı bir analiz yapamıyoruz. Investing’de yer alan fiyat verisi ve grafiği yukarıda yer alıyor. Genel olarak bu coin ile ilgili bir belirsizlik var ve bu belirsizlik 2024 yılında da devam ediyor. Kısa süre önce gördüğü dip seviyeden önemli ölçüde toparlandı ancak bu çöküş öncesi olan seviyeler ile kıyaslanamayacak kadar çok düşüş bir fiyattan işlem görüyor.

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

Wabi Token hangi soruna odaklanıyor?

WaBi, özelleştirilmiş bir Walimai modülünü içeren bir dijital şifreleme ortamıdır. Sonuç olarak, ürün satışlarında ve benzer pazar verilerinde doğru bir sekme bırakarak sahte olmayan bir sistem görevi görebilir

Projenin işlevselliğini daha da genişletmek için dijital ve fiziksel varlıkları RFID etiketleri aracılığıyla birbirine bağlayan bir dijital bağlama sistemi kullanıyor. Bu etiketler son teknolojiyi kullanır ve aşağıdakiler gibi özelliklere sahiptir

 • Anti-kopyalama işlevselliği
 • Gerçek zamanlı kimlik doğrulama yetenekleri
 • Uzaktan izleme

WaBi’yi kullanırken, müşteriler giyim, ilaç, alkol ve kozmetik gibi günlük nesneler de dahil olmak üzere çok çeşitli tüketici ürünlerini takip edebilecek. Sadece bu değil, WaBi ayrıca online satın alım yapmak, Walimai kullananların ödüllendirilmesine yardımcı olmak için blok zincir tabanlı bir sadakat programı kullanıyor.

 • Platform tam olarak çalışır durumda ve App veya Google Play Store’dan indirilebilir.
 • Sahteciliği önlemek için anti-yeniden kullanım tasarımı kullanan RFID etiketleri kullanır.
 • Basit UI’su nedeniyle platformun genel kullanılabilirliği yüksektir.
 • Alıcılar ve satıcılar için eşit derecede iyi çalışır.
 • Toplam 56.000.000 token satılıktır.

wabi-token-nedir

Proje, özellikle gerçek zamanlı malların takibi amacıyla Walimai etiketi adı verilen bir güvenlik protokolünü kullanıyor. Bu etiket belirli bir üründe bağlandıktan sonra, tedarik zinciri boyunca serbestçe izlenebilir. Buna ek olarak, kullanıcılar aşağıdaki gibi hayati diğer bilgileri de izleyebilirler:

 • Bireysel şifreleme kimlikleri
 • Dinamik gömülü ürün kodları
 • Coğrafi konum ve durum

Kullanıcılar WaBi platformuna giriş yaptıktan sonra, hepsi RFID etiketlerinin kullanımı ile güvence altına alınmış geniş bir ürün yelpazesi satın alma seçeneğine sahiptir. Sadece bu değil, sistem tamamen merkezsizleştiği için tamamen katılımcıları tarafından kontrol edilir.

Ayrıca, müşteriler elektronik etiket sistemini kullanarak emirlerinin değiştirilmediğinden emin olabilirler. Bu sadece alıcılara piyasa güvenini aşılamakla kalmaz, aynı zamanda satıcıların müdahale ile ilgili konularda endişelenmeden ürünleri tüm dünyadan güvenli bir şekilde göndermelerine izin verir.

Son olarak, üreticiler Walimai protokolüyle izleme zincirini yakından takip edebilir ve böylece mallarının küresel pazar içinde dağılımı ve akışını denetleyebilir.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Tüm bu projenin anahtarı, bir ürün tedarik zinciri içerisinde uygulandığında, malların taklit değil de gerçek olduğunu doğrulamak için kolayca kullanılabilen Walimai RFID etiketlerin kullanılmasıdır.

Tüm bunlar, her parsele basit bir şekilde tanımlayıcı eklenmesi ile yapılır ve bu, blok zincirin şeffaflığı sayesinde gerçek zamanlı izleme imkanı sağlar.

wabi Wabi coin nedir? WABI/USD yorum, geleceği ve haberler

Benzer projeler geçmişte bu teknolojiyi uygulamakta başarılı olamasa da, WaBi, işlemlerin blokaj zincirinden akıcı bir şekilde geçirilmesini sağlayan ve böylece uygulanmasına olanak tanıyan ölçeklenebilir bir çözüm ortaya sunduğu için harika şeylere gebe görünüyor. 

Ayrıca, WaBi’nin Çinli müşteri tabanı için özel olarak tasarlanmış kendi sadakat programının olması da önemlidir. Bu benzersiz teşvik modeli ile platform, WaBi’yi düzenli olarak kullanan katılımcılara ödül verecek.

Son olarak, günümüzde distribütörler arasında yaygın olan arbitraj ile ilgili sorunları reddetmek suretiyle, WaBi maliyet farklılaştırma unsurlarını azaltabiliyor ve böylece hem alıcılar hem de satıcılar için daha yüksek getiri elde edebiliyor.

SON DÜŞÜNCELER

WaBi, ölçeklenebilir fonksiyonel modeli ile perakende sektörünün – en azından Çin’de – çalışma biçimini yeniden tanımlamayı taahhüt ediyor.Asya’daki blok zincir projelerin batı kripto piyasasında da önemli bir çekişmeye başlamış olması sürpriz olmayacak.

Bu projeye yatırım yapmaya başlamak istiyorsanız, WABI, şu anda Binance, IDEX ve EtherDelta’da sunuluyor.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

 

Wabi coin geleceği ve fiyat tahmini

Wabi coin bir çok kripto para fiyat veri sağlayıcısı tarafından takip edilmiyor. Bundan dolayı çok fazla bir yorum ve tahmin yapamıyoruz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.