BTC : 66094 ₺ ETH : 1637 ₺ XRP : 1.38 ₺ LTC : 319.4 ₺ USDT : 6.756 ₺ XLM : 0.5546 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tron Ceo’su Justin Sun’ın gizli projesi beklenen ilgiyi görmedi!

Tron Ceo’su Justin Sun’ın gizli projesi beklenen ilgiyi görmedi!

Tron Ceo’su Justin Sun’ın gizli projesi beklenen ilgiyi görmedi!
0
huobi_koinmedya

Tron Ceosu Justin Sun’ın gizli projesi beklenen ilgiyi görmedi! Daha önceden yaptığı Twitter paylaşımlarıyla Tron fiyatına doğrudan etki den Justin Sun, bu sefer umduğun bulamadı!


Tron Ceosu Justin Sun’ın gizli projesi umduğunu bulamadı

 

Kripto para sektörü, gerek düzenleyici kanun eksiklikleri gerekse oturmuş bir sektör kültürü eksikliği yüzünden bir türlü spekülatif haberlerin etkisi altında kalmaktan kurtulamadı. Geçmişe ve günümüze bir göz attığımızda kripto para sektöründe pek çok suni yükseliş hareketlerinin meydana geldiğini görüyoruz.

Günümüzde kripto para sektöründeki en spekülatif karakter kim sorusuna %90’ımız hiç düşünmeden Justin Sun yanıtını verecektir. Sun, 2-3 haftada bir sansasyonel bir paylaşımla gelerek sektördeki bazı taşların yerlerini değiştirmesiyle ün salmıştır. Ancak bunda her zaman başarılı olamamaktadır. Aynı dün attığı Tweette olduğu gibi.

koinmedya_brave

İlgili haber: Tron 13 milyon TRX tokeni yaktı

Justin Sun dün yaptığı paylaşımda gizli bir projeden bahsederek, bu projenin BTT ve Tron için çok önemli olacağını ve en az 100 milyon yeni kullanıcıyı Tron ekosistemine çekeceğinin müjdesini vermişti.

Justin Sun’un bu paylaşımından sonra gözler borsalara çevrildi. Ancak hiçbir fon yöneticisi Justin Sun’ın sözlerine itimat göstermedi ve Tron ve BTT oldukları yerde saydı.

koinmedya_brave

”BitTorrent ve DLive için gizli bir projeye başlayalım mı? Ölçülü bir tahminde bulunacak olursam, bu proje BitTorrent ve Tron ekosistemi için en az 100 milyon yeni kullanıcı anlamına gelmektedir. Detaylar daha sonra açıklanacak.”

Sun tarafından gönderilen tweet, gizli projenin BitTorrent ve geçen yıl Tron tarafından satın alınan Blockchain tabanlı canlı görüntü akış platformu DLive için olduğunu belirtiyor. Bu gizli projeyle beraber DLive’ın YouTube, Periscope ve Netflix’e rakip olabileceği konuşuluyor.

tron justin sun'in gizli projesi

Justin Sun’ın tüm bu sansasyonel paylaşımlarına rağmen, bu gizli proje, kripto para topluluğu tarafından spekülatif haber muamelesi görerek ilgi görmedi. Aksine insanlar Justin Sun’a tepki göstererek artık onu dikkate almadıklarına dair yorumlarda bulundu.

”Hahahahha… Artık çocuklar bile seni ciddiye almıyor. Cidden acınacak haldesin. Bu sektördeki günlerin sayılı.”

Justin Sun niçin itibarını bu denli kaybetti

Justin Sun’ın itibarını bu derece kaybetmesinde hiç şüphesiz geçtiğimiz günlerde Digibyte Ceo’su Jared Tate girdiği diyaloğun büyük etkisi oldu.

İlgili haber: Skandallar serisine bir yenisi eklendi! – Digibyte Poloniex’den delist edildi!

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: