BTC : 62558 ₺ ETH : 1555 ₺ XRP : 1.214 ₺ LTC : 284.8 ₺ USDT : 6.881 ₺ XLM : 0.4603 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. JUST token Tron cüzdanlarına eklenmeye başladı

JUST token Tron cüzdanlarına eklenmeye başladı

JUST token Tron cüzdanlarına eklenmeye başladı
0
huobi_koinmedya

JUST token Tron cüzdanlarına ekleniyor! Tron tabanlı stabil coin JUST (JST) token, merkezsiz bir kripto para borsa ekosistemi olan TronWallet’a eklendi.


JUST token Tron cüzdanı TronWallet’a eklendi

JUST token Tron cüzdanlarına eklenmeye başladı. Tron tabanlı stabil coin JUST (JST) token artık, TronWallet tarafından destekleniyor.

Merkezsiz bir kripto para borsa ekosistemi olan TronWallet, JUST (JST) token pariteleri ekleyerek sürekli swap (takas) mekanizmasını güncelledi.

Uçtan-uca (P2P) çoklu blockhain tabanlı bir borsa platformu olan TronWallet, merkezsiz borç verme protokolünün iki yerel varlığından biri olan JUST (JST)’ın, TronWallet’in swap mekanizmasına eklendiğini duyurdu.

koinmedya_brave

Artık JUST (JST) ile anlık swap mümkün

Tron (TRX) tabanlı JUST, kısa süre önce yeni nesil, merkeziyetsiz borç verme ve stabilcoin çıkarma aracı olarak piyasaya sürüldü. Platform şu an için iki yerel varlığa sahip:

Birincisi; ABD Dolarına sabitlenen bir stabil coin olan UnSDJ. JUST’ın CDP portalı üzerinden Tron (TRX) ile teminatlandırılmak suretiyle üretilir.

İkincisi ise; platform içinde bir ödeme ve ödül aracı olarak kullanılan JUST (JST). Faiz ödemeleri, platform bakımı, oylama yoluyla yönetime katılım ve JUST platformundaki diğer faaliyetler için kullanılır.

Bu nedenle, TRX tabanlı JUST (JST), teminatlandırmada şeffaflık sağlar ve platformdaki tüm ödemeleri garanti altına alır.

koinmedya_brave

Bu popüler varlık, TronWallet borsa ekosistemine eklendi. Şimdi, JUST (JST) ile uygulama içi beş kesintisiz swap paritesi mevcut: JSTBTC, JSTTRX, JSTETH, JSTTWX ve JSTUSDT.

Sonuç olarak; bu token, en popüler kripto paraların yanı sıra stabilcoin USDT ve TronWallet’in yerel varlığı TWX ile swap edilebiilir, yani değiştirilebilir.

TronWallet’dan yeni kripto para entegrasyonu

TronWallet ekosistemi, platforma birkaç haftada bir yeni popüler varlık ekliyor. Örneğin; 25 Mayıs 2020’de platforma, Matic (MATIC), PundiX (NPXS), Kyber Network (KNC) ve Crypto.com (MCO) eklendi.

Ayrıca TronWallet, son zamanlarda günlük aktif kullanıcı açısından da önemli bir artış kaydettiğini bildirdi. İletişim ve Pazarlama Direktörü Misha Lederman’ın aktardığına göre; TronWallet geçen hafta 17.000 aktif kullanıcı seviyesine ulaştı. 

Tron hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

Etiketler: