1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!

İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!

İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, devam eden mevcut ayı piyasasında büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olan 4 altcoini açıkladı!

Ayı piyasasında yükseliş potansiyeline sahip 4 altcoin!

Popüler kripto analisti Austin Arnold, devam eden ayı piyasasına rağmen dört altcoinin yükseliş potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

 YouTube’da 1,23 milyon aboneye sahip Altcoin Daily’nin sunucusu, ayı piyasasında satın alınabilecek kripto paralarda bu 5 özelliği aradığını söylüyor;

  • yeterli fona sahip olma
  • arkasında yetenekli ekipler bulunan
  • stratejik ortaklarla bağlantılı olma
  • kendini blok zincirlerini zorlayan gerçek sorunları çözmeye adayan
  • ekosistem büyüdükçe büyüyen 

Arnold ilk olarak, merkezsiz Oracle ağı Chainlink’in (LINK) bu projelerden biri olduğunu söylüyor. Chainlink’in bir önceki ayı piyasasında en iyi performans gösteren kriptolardan biri olduğunu belirtiyor.

İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!

Ayrıca analist, Chainlink’in geliştirici tarafından benimsenmesine ve oracle ağının BNB Chain (BNB) ve Polygon (MATIC) gibi blok zincirlerdeki başarısından da bahsediyor.

(Chainlink, yazımızı yayına hazırladığımız sırada yaklaşık %2 düşüşle 7.25 dolardan işlem görüyor.)

Arnold’un listesindeki bir diğer kripto, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın yerel tokeni AVAX. Analist, Avalanche’ı ekosistemdeki en iyi katman 1 çözümü ve Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri” olarak tanımlıyor. Ayrıca projenin Ethereum ile arasındaki farkı ise şöyle açıklıyor:

“Ethereum maksimum merkeziyetsizliğe, Avalanche ise maksimum ölçeklenebilirliğe ve en ucuz ücretlerle maksimum kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor.”

(AVAX yazımızı yayına hazırlarken 25 dolardan işlem görüyor. Bu arada piyasa değerine göre 14. sırada yer alan kripto, son 24 saatte %4’ten fazla düşüş gördü.)

Arnold, aynı zamanda Ethereum rakibi Cardano (ADA)’da büyük ölçüde yükseliş bekliyor. Analist, Cardano ekosisteminin “gerçekten başarılı olduğunu” ve şu anda 5 milyondan fazla NFT bastığını söylüyor.

(ADA fiyatı, şu sıralar 0,57 dolardan işlem görürken; piyasa değerine göre 6. sıradaki kripto para, son 24 saat içinde yaklaşık %7 değer kaybetti.)

Arnold’un listesinin sonunda yer alan kriptopara ise Litecoin (LTC). Analist, projenin şimdiye kadarki en büyük ağ yükseltmesi olan Mimblewimble’ın (MWEB) son zamanlardaki başarılı lansmanına atıfta bulunarak, Litecoin’in yakında büyük bir ralli görebileceğini söylüyor.

(Şu anda 66 dolardan işlem gören piyasa sıralamasında 19. sırada bulunan LTC, son 24 saat içinde yaklaşık %2 değer kaybetti.)

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.