Loading...
btc
BTC
-3.45%
Bitcoin
67.139,82 USDT
eth
ETH
-4.87%
Ethereum
3.489,29 USDT
bch
BCH
-5.42%
Bitcoin Cash
443,67 USDT
xrp
XRP
-3.21%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.41%
Litecoin
76,95 USDT
bnb
BNB
-2.67%
Binance Coin
608,41 USDT
sol
SOL
-6.77%
Solana
148,29 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
31,36 USDT
ada
ADA
-4.42%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.03%
Poladot
6,44 USDT
doge
DOGE
-5.31%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-6.65%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!

İşte ayı piyasasına meydan okuyan kripto para! Litecoin halving etkisi başlamadan bitti mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, devam eden mevcut ayı piyasasında büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olan 4 altcoini açıkladı!

Ayı piyasasında yükseliş potansiyeline sahip 4 altcoin!

Popüler kripto analisti Austin Arnold, devam eden ayı piyasasına rağmen dört altcoinin yükseliş potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

 YouTube’da 1,23 milyon aboneye sahip Altcoin Daily’nin sunucusu, ayı piyasasında satın alınabilecek kripto paralarda bu 5 özelliği aradığını söylüyor;

  • yeterli fona sahip olma
  • arkasında yetenekli ekipler bulunan
  • stratejik ortaklarla bağlantılı olma
  • kendini blok zincirlerini zorlayan gerçek sorunları çözmeye adayan
  • ekosistem büyüdükçe büyüyen 

Arnold ilk olarak, merkezsiz Oracle ağı Chainlink’in (LINK) bu projelerden biri olduğunu söylüyor. Chainlink’in bir önceki ayı piyasasında en iyi performans gösteren kriptolardan biri olduğunu belirtiyor.

İşte ayı piyasasında satın alınacak 4 altcoin!

Ayrıca analist, Chainlink’in geliştirici tarafından benimsenmesine ve oracle ağının BNB Chain (BNB) ve Polygon (MATIC) gibi blok zincirlerdeki başarısından da bahsediyor.

(Chainlink, yazımızı yayına hazırladığımız sırada yaklaşık %2 düşüşle 7.25 dolardan işlem görüyor.)

Arnold’un listesindeki bir diğer kripto, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın yerel tokeni AVAX. Analist, Avalanche’ı ekosistemdeki en iyi katman 1 çözümü ve Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri” olarak tanımlıyor. Ayrıca projenin Ethereum ile arasındaki farkı ise şöyle açıklıyor:

“Ethereum maksimum merkeziyetsizliğe, Avalanche ise maksimum ölçeklenebilirliğe ve en ucuz ücretlerle maksimum kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor.”

(AVAX yazımızı yayına hazırlarken 25 dolardan işlem görüyor. Bu arada piyasa değerine göre 14. sırada yer alan kripto, son 24 saatte %4’ten fazla düşüş gördü.)

Arnold, aynı zamanda Ethereum rakibi Cardano (ADA)’da büyük ölçüde yükseliş bekliyor. Analist, Cardano ekosisteminin “gerçekten başarılı olduğunu” ve şu anda 5 milyondan fazla NFT bastığını söylüyor.

(ADA fiyatı, şu sıralar 0,57 dolardan işlem görürken; piyasa değerine göre 6. sıradaki kripto para, son 24 saat içinde yaklaşık %7 değer kaybetti.)

Arnold’un listesinin sonunda yer alan kriptopara ise Litecoin (LTC). Analist, projenin şimdiye kadarki en büyük ağ yükseltmesi olan Mimblewimble’ın (MWEB) son zamanlardaki başarılı lansmanına atıfta bulunarak, Litecoin’in yakında büyük bir ralli görebileceğini söylüyor.

(Şu anda 66 dolardan işlem gören piyasa sıralamasında 19. sırada bulunan LTC, son 24 saat içinde yaklaşık %2 değer kaybetti.)

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.