1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano ADA coin fiyatında fırtına öncesi sessizlik mi ?

Cardano ADA coin fiyatında fırtına öncesi sessizlik mi ?

Cardano ADA coin fiyatında fırtına öncesi sessizlik mi ?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano yeni güncellemeye gün sayıyor. ADA fiyatı düşüşte

Cardano yeni güncellemeye gün sayıyor. ADA coin hareketli

Cardano(ADA) coinin 24 saatlik kaybı %7’leri aşarken, gün içerisinde 0,57 dolara kadar geriledi. ADA yazı anında 0,5762 dolardan işlem görüyor. ADA coinmarketcap listesindeki 6. basamaktaki yerini korumaya devam ediyor.

Bilindiği gibi ADA coin Mayıs’ayının son haftasını olağanüstü bir yükseliş trendi ile geçirdi. ADA bu süreçte %20’den fazla değer kazandı. Ancak Haziran ayının ilk saatlerinden itibaren düşüşe geçen ADA bir düzeltme evresi geçiriyor.

ADA coin fiyat grafiği, Cardano’nun güncelleme öncesi yaşanan geleneksel fiyat hareketiyle benzerlik gösteriyor. Cardano geçmişinde bu şekilde üç büyük güncelleme yaşandı. Görünün o ki, Vasil güncellemesi de ADA coini benzer bir fiyat hareketine sokacak.

Öte yandan daha önce yaşanan üç hardfork güncellemesinin de boğa piyasasında hayata geçtiğini hatırlatmamız gerekir. Şu anda ise bir ayı piyasasında olduğumuz açık.

Bu noktada, ADA coin fiyatı, daha önce üç olayda da olduğu gibi bir yükseliş trendine girmek yerine, kuvvetli bir destek noktasının test edilmesini görebiliriz.

Cardano ADA coin fiyatında fırtına öncesi sessizlik mi ?
ADA/USD 1 günlük grafik Kaynak Binance

Görüldüğü üzere, ADA coin 0,52 dolar seviyesinde hem 7 hem de 25 günlük MA desteklerine sahip. Bu süreçte ADA coin bu destekleri test etmek isteyebilir.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.403699

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

İlgili: Cardano cüzdan nedir? 2022 en iyi Cardano cüzdanları

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: