1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano likiditasyon sonrası ralli yapar mı? ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano likiditasyon sonrası ralli yapar mı? ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano likiditasyon sonrası ralli yapar mı? ADA coin fiyatı ne olur?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği, ADA coin fiyat tahminleri, beklentiler ve yorumlar.


Cardano ADA coin fiyat tahmini; ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano ADA coin uzun bir süredir bir likiditasyon formasyonunu takip ediyor. ADA coin likiditasyon formasyonu 18 Haziran’dan beri birkaç defa kendini gösterdi. Likidite formasyonu daha çok stop-lost yapan adreslerin likiditesi üzerine kurgulanmış gibi görünüyor. 

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi ADA coin 2 Eylül dibi altına düştüğünde, 2.5 milyon dolarlık pozisyon likidite oldu. 

ada coin fiyat tahmini
Toplam Likiditasyon Kaynak: Coinglass

Cardano fiyatı, likiditasyon sonrası ralli yapar mı?

Cardano fiyatı 7. ve son likidite koşusu sonrası ile birlikte %7 oranında değer kazandıktan sonra yön değiştirdi. Fiyat, ADA coini tekrark 0,44 dolarlık 2 Eylül dibini altına iterken, özellikle stop-lost yapan ADA boğalarını da cezalandırmış oldu. 

8. Likidite koşusunun fiyatı 0,448 dolar üzerine çıkararak onay alması gerekiyor. Böyle bir durumda, ADA coin fiyatının çok hızlı bir şekilde tekrar 0,47 dolar bölgesine çıktığını görebiliriz. 

Böyle bir senaryoda ADA coin %12’ye varan bir artışa imza atmış olacaktır. 

Bu noktada piyasa yapıcıların gözünden baktığımızda, ADA coinin 0,53 dolara kadar çıkmasının mümkün olduğunu görebiliriz. Bu durumda artış %17’ye kadar çıkabilir.

cardano ada coin fiyat tahmini
ADA/USD 8 Likidite Koşusu

ADA coinin 0,435 dolar altında kalması ve yükseliş gösterememesi durumunda likiditasyonun devam edeceğini ve ADA coin fiyatının, 13 Temmuz dibi olan 0,40 dolara kadar düşürebileceğini söyleyebiliriz. 

Elbette genel perspektifte Bitcoin’in fiyat hareketlerinin de bu durumda etkin olacağını düşünmek yanlış olmayacaktır. 

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Bütün bu gelişmeler sonrasında, ADA coinde satış baskısı devam ediyor. 

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

 Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.379415

ADA coin yükselir mi?

Bazı Cardano yorumlarına göre, ADA coin Ethereum ve Bitcoin’in yatay hareket yaptığı sürede yükselme potansiyeline sahip. Elbette ADA coin fiyatının yükselmesinde, yapılacak olan güncellemelerin ve akıllı sözleşmelerin durumu da oldukça etkili olacaktır. Başarılı olunması durumunda ADA coin de yükselebilir. Daha fazla bilgi ve güncel teknik analiz için tıklayınız.

Cardano Vasil güncellemesi nedir?

Cardano Vasil güncellemesi, Cardano blockchainin hızını ve ölçeklendirme sorununu çözmesi beklenen bir güncelleme. Vasil güncellemesi ile Cardano blockcaini Ethereum’a bir adım daha yaklaşmış olacak.

Cardano Alonzo güncellemesi nedir?

Cardano Alonzo güncellemesi, Cardano blockchaini üzerinde akıllı sözleşme yürütülmesine izin verecek bir güncellemedir. 

Cardano Alonzo güncellemesi ne zaman hayata geçti?

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano Alonzo güncellemesi 12 Eylül’de hayata geçti. 

Cardano akıllı sözleşmesi nedir?

 

Akıllı sözleşmeler, blockhain üzerinde istenilen koşullar yerine geldiğinde işlem yapan yazılım kodlarıdır. Cardano blockahini üzerinde yürütülen güncelleme çalışmaları ile blockhaine akıllı sözleşme kabiliyeti kazandırılmaya çalışılıyor.

İlgili: Cardano Alonzo güncellemesi testneti

 

Cardano geleceği var mı?

ADA coin yorum yazılarına göre, ADA coin Alonzo güncellemesiyle birlikte kısa vade de 3 dolar, orta ve uzun vadede 7 ve 10 dolar fiyata ulaşma potansiyeline sahip. 

Cardano ADA coin arkasındaki büyük Cardano topluluğu sayesinde sürekli gelişen ve yenilenen bir platform. 

ADA/USD  ADA/TRY   ADA/TL

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.379415

Toplam kaç ADA coin var?

CoinMarketCap verilerine göre, toplam 45.000.000.000 ADA  coinden 33.739.028.516 ADA milyar kadarı dolaşımda bulunuyor. ADA coin en fazla 45 milyar adet basılabilecek. 

Cardano ADA token iyi bir yatırım mı?

Şu anda en büyük 3. kripto para konumunda bulunan Cardano ADA coin gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. ADA coin piyasanın güçlü coinlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Unutulmaması gereken bir gerçek de kripto para piyasasının yüksek volatiliteli olması. ADA coin bu volatilite içerisinde kendi yerini bulmaya çalışıyor.

Daha fazla Cardano ADA coin haberi için tıklayınız.

Cardona 10 dolara ulaşacak mı?

Smartereum’un yazarı Adam Web, ADA’nın parlak bir geleceği olduğuna inanıyor ve 2025 yılına kadar 10 doları görebileceğini tahmininde bulunuyor.

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi?

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi, evet ama bu bir – iki yılda gerçekleşecek bir şey değil. Tüm dünyanın kripto paralara geçişi sayesinde özellikle Cardano gibi sağlam paraların şu anki seviyesinden binlerce kat daha değerli olabileceği bir sır değil.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.