fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin fiyat hedefi netleşti!

Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin fiyat hedefi netleşti!

Cardano uykudan uyanıyor! ADA coin fiyat hedefi netleşti!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği, ADA coin fiyat tahminleri, beklentiler ve yorumlar bu yazımızda.

Cardano fiyat tahmini ADA coin geleceği

Cardano 1 aya yakın süredir bir konsolidasyon sürecinde. Cardano teknik analizleri, artık yükselişin an meselesi olduğu görüşünde birleşiyor.

Cardano, Alonzo güncellemesi ile birlikte akıllı sözleşme kabiliyeti kazanırken, kripto piyasasından da büyük ilgi gördü. Son olarak Elrond ile yapılan işbirliği duyurusu ADA coini tekrar canlandırmışa benziyor.

Cardano’nun merkezsiz stablecoin merkezi, EGLD’yi her iki ekosistem arasında köprü kurarak platformdaki sabit paraları teminat altına alan ilk zincirler arası varlıklardan biri haline getirmeyi amaçlıyor. Amaç, birlikte çalışabilir token transferlerini ve zincirler arası akıllı sözleşme işlevselliğini etkinleştirmek.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

ADA coin fiyatı ADA/USD

ADA coin
ADAIUSD 4 Saat Grafiği. Kaynak: TradingView

Cardano blockchainin işlevselliği artıkça ADA coin de bundan pozitif yönde etkileniyor. Market Cap değerine göre 4. en büyük coin konumunda bulunan ADA coin fiyatı 4 saat grafiğinde Smetrik Üçgen formasyonunu da kırdı.

ADA coin kırılma sonrasında %6’ya yakın artış gösterdi. Ancak ADA’nın hala gidecek yeri var.

ADA coin Smetrik Üçgen formasyon hedefi 2,83 dolar civarında.

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

ADA coin fiyat analiz

cardano ada coin geleceği
ADA coin in/out MAP göstergesi. Kaynak: İnto TheBlock

Cardano’nun işlem geçmişi, varlığın yukarı yönlü potansiyeline ulaşmasını engelleyebilecek önemli bir dirençle karşılaşmadığını gösteriyor.

Önümüzdeki tek önemli tedarik bölgesi, daha önce yaklaşık 70.000 adresin 1.12 milyar ADA satın aldığı 2,46 dolar ile 2,53 dolar seviyeleri.

Bu bölge temizlendikten sonra fiyatlar daha yüksek seviyelere çıkabilir.

ADA coin düşer mi?

Bu noktada, Cardano’nun önemli bir desteğinden söz etmek gerekir. Yaklaşık 160.000 adres, ortalama 2,20 dolardan toplam 6 milyar ADA coin satıl almış durumda. Bu açıdan bu gölgenin çok önemli bir destek oluşturacağı açık. Eğer direnç bölgesi kırılırsa boğalar ipi ele alabilir.

Öte yandan 2.20 bölgesinin kırılması panik satışlarla birlikte 1,90 dolara kadar bir gerilemeye de neden olabilir.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.17

ADA coin 2021 yıl sonu hedefi

Popüler analist “Crypto Capo” Cardano için 2021 yıl sonu hedefinin 10 dolar olduğu yorumunu yapıyor.

Analist, ADA coin fiyatının 2,25-2,45 dolar aralığında olduğu Cumartesi günü attığı, ADA coin yorum analiz tweetinde, ADA coinin 1,90 dolar ile dip bölgesi oluşturduğunu ve 10 dolar yolculuğuna başladığını yazdı.

 

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1441837386158145543

Cardano yorum, ADA coin geleceği

İşte en gerçekçi ADA coin yorum analiz videolarından biri.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oq31nWvy_jQ

ADA coin yükselir mi?

Bazı Cardano yorumlarına göre, ADA coin Ethereum ve Bitcoin’in yatay hareket yaptığı sürede yükselme potansiyeline sahip. Elbette ADA coin fiyatının yükselmesinde, yapılacak olan güncellemelerin ve akıllı sözleşmelerin durumu da oldukça etkili olacaktır. Başarılı olunması durumunda ADA coin de yükselebilir. Daha fazla bilgi ve güncel teknik analiz için tıklayınız.

Cardano Alonzo güncellemesi nedir?

Cardano Alonzo güncellemesi, Cardano blockchaini üzerinde akıllı sözleşme yürütülmesine izin verecek bir güncellemedir. 

Cardano Alonzo güncellemesi ne zaman hayata geçti?

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano Alonzo güncellemesi 12 Eylül’de hayata geçti. 

Cardano akıllı sözleşmesi nedir?

Akıllı sözleşmeler, blockhain üzerinde istenilen koşullar yerine geldiğinde işlem yapan yazılım kodlarıdır. Cardano blockahini üzerinde yürütülen güncelleme çalışmaları ile blockhaine akıllı sözleşme kabiliyeti kazandırılmaya çalışılıyor.

İlgili: Cardano Alonzo güncellemesi testneti

ADA coin geleceği var mı?

ADA coin yorum yazılarına göre, ADA coin Alonzo güncellemesiyle birlikte kısa vade de 5 dolar, orta ve uzun vadede 10 ve 13 dolar fiyata ulaşma potansiyeline sahip. 

Cardano ADA coin arkasındaki büyük Cardano topluluğu sayesinde sürekli gelişen ve yenilenen bir platform. 

ADA/USD  ADA/TRY   ADA/TL

Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.17

Toplam kaç ADA coin var?

CoinMarketCap verilerine göre, toplam 33.072.998.333 ADA coinden 32 milyar kadarı dolaşımda bulunuyor. ADA coin en fazla 45 milyar adet basılabilecek. 

Cardano iyi bir yatırım mı?

Şu anda en büyük 3. kripto para konumunda bulunan Cardano ADA coin gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. ADA coin piyasanın güçlü coinlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Unutulmaması gereken bir gerçek de kripto para piyasasının yüksek volatiliteli olması. ADA coin bu volatilite içerisinde kendi yerini bulmaya çalışıyor.

Daha fazla Cardano ADA coin haberi için tıklayınız.

Cardona 10 dolara ulaşacak mı?

Smartereum’un yazarı Adam Web, ADA’nın parlak bir geleceği olduğuna inanıyor ve 2025 yılına kadar 10 doları görebileceğini tahmininde bulunuyor.

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi?

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi, evet ama bu bir – iki yılda gerçekleşecek bir şey değil. Tüm dünyanın kripto paralara geçişi sayesinde özellikle Cardano gibi sağlam paraların şu anki seviyesinden binlerce kat daha değerli olabileceği bir sır değil.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.