BTC : 83505 ₺ ETH : 2902 ₺ XRP : 1.902 ₺ LTC : 367.1 ₺ USDT : 7.607 ₺ XLM : 0.5911 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Bitfinex Bitcoin long grafiğine çok anlam yüklememek lazım

Bitfinex Bitcoin long grafiğine çok anlam yüklememek lazım

Bitfinex Bitcoin long grafiğine çok anlam yüklememek lazım
0

Son birkaç gündür Bitcoin ve kripto para piyasalarını meşgul eden konuların başında Bitfinex Bitcoin long emirlerindeki ciddi artışlar geliyor. Fakat analistler long pozisyonlarının yanıltıcı olabileceğini vurguluyor.


Bitfinex Bitcoin long grafiği yanıltıcı olabilir

Bitfinex Borsasındaki Bitcoin long emirlerinde olağan üstü artış kripto para piyasalarında en çok tartışılan konuların başında geliyor. Bitcoin long değerleri aşağıdaki grafikte görüleceği üzere ciddi bir artış trendi gösteriyor.

Bitfinex Bitcoin long Bitfinex Bitcoin long grafiğine çok anlam yüklememek lazım

Lütfen Bkz: Bitcoin long işlemleri rekor kırıyor ama fiyatlar şimdilik tepkisiz

koinmedya_brave

Bitcoin long emirlerindeki artış geleceğe yönelik Bitcoin’in prim yapacağı yönünde yorumlanıyor. Ne de olsa yatırımcılar Bitcoin’in prim yapacağını bekliyorlar ki Bitcoin long emirlerini tercih ediyor.

Kripto para analisti Josh Rager (@Josh_Rager) takipçilerine paylaştığı bugünkü tweet’inde insanların Bitfinex long emirlerindeki artışa fazlası ile değer verdiklerini iddia ediyor.

Rager:

“Bitfinex kullanıcıları 3,3X kat kaldıraç imkânı tanıyor. Bu da Bitcoin fiyatlarının long emirlerini kapatmak için 5 bin dolar seviyesine düşmesi gerektirebilir.”

Rager’ın tweet’inin orijinalini aşağıda görüyoruz.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1205196673133301760?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1205196673133301760&ref_url=https%3A%2F%2Fbitcoinist.com%2Fbitcoin-highly-unlikely-to-nose-dive-to-5k-right-now-analyst%2F

Bitcoin long’lardaki artışın yukarıda Rager’ın değindiği üzere yanıltıcı sonuçları doğurabileceğine dair yorumlar da dikkat çekiyor. Big Chonis ise Bitcoin long emirlerinin bir girdaba girerek dibe doğru çekilebileceğini belirtiyor ve aşağıdaki grafiği takipçileri ile paylaşıyor.

Bitfinex Bitcoin long Bitfinex Bitcoin long grafiğine çok anlam yüklememek lazım

Fidelitas da (@fidelitas_lex) benzer şekilde long pozisyonlarının fiyatlar hakkında tek başına iyi bir gösterge olmayacağı görüşünde.

Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 7275 dolardan işlem görüyor. Toplam kripto para piyasaları değeri ise 200 milyar doların altına geriledi.

Kaynak

Etiketler: