BTC : 84495 ₺ ETH : 2946 ₺ XRP : 1.918 ₺ LTC : 371 ₺ USDT : 7.627 ₺ XLM : 0.5971 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor

Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor

Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor
0

Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor. Gemini CEO’su bu konuda duyuruyu Twitter üzerinden yaptı.


Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor

Gemini kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, yaptığı duyuruda, önümüzdeki Salı gününden (5 Mayıs) itibaren kripto borsası Gemini’nin Basic Attention Token (BAT) desteği vereceğini bildirdi. Ayrıca Brave hakkında da konuştu. Brave Browser, BAT kullanan ve hızı, güvenliği, gizliliği ve aynı zamanda kullanıcılarına ödül kazanma şansı vermesi ile bilinen bir web tarayıcısı.

Tyler Winklevoss (@tylerwinklevoss9) Twitter hesabı üzerinden şunları yazdı: “Daha iyi bir İnternet inşa etmeye bir adım daha yaklaşıyoruz. Gemini’de BAT işlemleri 5 Mayıs 12 pm ET açılıyor.”

Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta dünyanın en prestijli borsasında işleme başlıyor

koinmedya_brave

Basic Attention Token BAT 5 Mayıs’ta Gemini’de

Bu tweete takipçileri farklı tepkiler verdi. @thanksheros, Winklevoss’a cevap olarak şunları yazdı: “Kripto paralarla ilgili böyle durumlara karşı bir yasa olmalı. Hepimiz Gemini borsasında işlemler öncesi senin bu tokene yatırım yaptığını ve vaktinden önce pump yapmaya çalıştığını biliyoruz.”

İlgili – Araştırma: Kripto borsaları ve ETH balinaları şüpheli hareketler yapıyor

Winklevoss ise cevap olarak “BAT almadım ve hiçbir zaman da bende olmadı. Ama olsaydı seve seve açıklardım. Senin bizim sektöre nasıl algıladığını anlıyorum. Ama bunu Gemini olarak değiştirmeye çalışıyoruz.” diye yazdı.

Başka yorumlar arasında en dikkat çekeni ise Gemini’nin şimdiye kadar piyasa değerine göre en büyük üçüncü coin olan XRP’yi henüz listelemediği ile ilgili. Gemini CEO’su şimdiye kadar bu yoruma cevap vermedi.

Brave, BAT ve Gemini arasındaki bağlantı

Bu üçü de farklı yapılar. Ama 5 Mayıs’tan itibaren aralarında bir bağ olacak. Yukarıdaki tweette Brave’in de ismi geçiyor. Çünkü ödül sisteminde Basic Attention Token’i kullanıyor. Brave, kullanıcılarına zamanlarının değerli olduğunu belirterek, verilerinin gizliliğini temin etmekle birlikte bir de ödüllendiriyor.

İlgili – Brave Browser rekor tazeledi

Brave Ödülleri, BAT sistemi üzerine kurulu. Bu şekilde bu internet tarayıcısı yeni kullanıcılar elde ediyor. Kullanıcı çekmenin yeni bir yolu. Ayrıca kullanıcılar da Brave üzerinden internette zaman harcadığında BAT ödülleri kazanıyor.

Kaynak