BTC : 64905 ₺ ETH : 1616 ₺ XRP : 1.419 ₺ LTC : 318.5 ₺ USDT : 6.798 ₺ XLM : 0.5055 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11’inci sıraya yükseldi.

Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11’inci sıraya yükseldi.

Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11’inci sıraya yükseldi.
0
huobi_koinmedya

Tron bugünkü fiyat artışları sayesinde hedefine yaklaşıyor ve 11’inci sıraya aday. Tron’daki fiyat artışları sürdürülebilir mi? Teknik verilere göz atıyoruz.


Tron hedefine yaklaşıyor ancak RSI engeline takılacak gibi

Tron’un CEO’su Justin Sun, 15 Ağustos tarihinde Tron yatırımcılarına Tron’u ilk 10’a taşıyacakları konusunda söz vermişti ve Tron bugünkü fiyat artışı sayesinde Cardano (ADA)’yı tahtından ederek 11’inci sıraya yükseldi. Fakat ADA ile Tron arasında taht savaşları devam ediyor. Yazının kaleme alındığı saatte Tron 1,55 cent’ten işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise 1,033 milyar dolar.

Tron hedefine yaklaşıyor Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11'inci sıraya yükseldi.

Lütfen Bkz: Tron stake işine giriyor-Justin Sun’dan al haberi

koinmedya_brave

Tron 2 Haziran ve 25 Haziran 2019 tarihinde iki kez 4 cent’in üstüne çıkarak 2019 yılının rekorunu kırdı. Bu tarihten sonra diğer altcoin’lerle beraber TRX, dolar ve Bitcoin karşısında ciddi bir değer kaybına uğradı. 24 Eylül’deki kanlı düzeltmede ise Tron 1,2 cent seviyesine kadar geriledi. Tron tekrardan kayıplarını gidermek istiyor.

Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz. Bollinger Band’lar (BB) Tron’un destek ve direnç seviyelerini belirtiyor. BB’den hareketle 1,85 seviyesinde direnç oluşurken 1,18’de ise destek seviyesi belirginleşiyor. BB sınırları ise gittikçe genişliyor.

Tron hedefine yaklaşıyor Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11'inci sıraya yükseldi.

Tron teknik göstergelerinden MACD ve RSI değerleri pozitif eğilim gösteriyor. Ancak RSI değerlerinden Tron’un aşırı alım bölgesine girdiğini görüyoruz. Yukarıdaki grafikte Tron’un RSI değerlerine ayrıntılı biçimde göz attığımızda RSI değerlerinin 22 Haziran’da, 23 Ağustos’ta ve 8-13 Eylül’de aşırı alım gölgesine girdiği anlaşılıyor. Bu tarihlerden 4-8 gün sonra Tron fiyatlarında ciddi bir düzeltme yaşanmış. Yani yakın zamanda 1,6-1,7 cent arasındaki bir direnç testinden sonra Tron fiyatlarında ciddi bir düzeltme yaşanabilir.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Binance Tron’a yardım elini uzattı: 12 milyar TRX stake etti

Kaynak

Etiketler: