1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yüzde 18 yükselen Livepeer (LPT) fiyatının önündeki kritik seviyeler

Yüzde 18 yükselen Livepeer (LPT) fiyatının önündeki kritik seviyeler

Yüzde 18 yükselen Livepeer (LPT) fiyatının önündeki kritik seviyeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Livepeer (LPT) son 24 saatte yüzde 18’lik bir yükseliş kaydetti. Güncel Livepeer teknik analizi ile LPT için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Güncel Livepeer teknik analizi: LPT fiyatı ne kadar olur?

Livepeer (LPT) son günlerde art arda yaşadığı düşüşlerden sonra günlük grafikte 200 günlük basit hareketli ortalama (SMA) çizgisinden destek gördü. Bu destek sadece düşüşü durdurmakla kalmadı, aynı zamanda 5,80 dolar seviyesinden yeni bir ralliye ev sahipliği yaptı. Buradan yüzde 18 yükselen LPT fiyatı bugün 6,80 dolara kadar çıktı. Ardından bir miktar gerilese de hala kazancının önemli bir kısmını koruyor.

Aşağıdaki LPT/USD paritesi günlük grafikte, Livepeer fiyatının Ağustos ayının başında dikey bir ralli kaydettiğini görüyoruz. Bu ralli sonucu LPT fiyatı 13 Ağustos’ta 9,26 dolara kadar yükselerek yerel bir zirve oluşturdu. Bu yükselişin sebebi Livepeer’in duyurduğu bazı önemli ortaklıklar. Ayrıca LPT’nin sağladığı hizmetlere ve coine olan talep de fiyatın daha fazla yükselmesine yol açmıştı. Ancak hemen ardından düzeltmeye geçmişti. Kripto para piyasası genelindeki ayı durumu da 200 SMA’de destek bulana kadar düşmesine yol açtı. Şimdi ise yeniden yönünü yukarı çevirdi.

İlgili – Livepeer (LPT) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

 

Güncel Livepeer teknik analizi, LPT dolar fiyat grafiği: Livepeer LPT ne kadar olur?LPT/USD paritesi günlük grafik Kaynak: TradingView

LPT fiyatı destek ve direnç seviyelerine

Livepeer (LPT) grafiğinde 8 dolar civarında direnç oluştuğunu görmüştük. Buradan 5,80 dolarda 200 SMA’nın üzerinde destek bulana kadar geriledi. Şimdi bir kez daha 6 doların üzerinde işlem görüyor.

Bu gelişmelerden sonra Livepeer (LPT) fiyatının önündeki ilk önemli direnç 6,60 dolar – 6,80 dolar bölgesinde. Ana direnç bölgesi ise 8 dolar civarında. Aşağıda kısa süre önce test edilen 5,80 dolar desteği var. Daha fazla düzeltme görürse 5 dolarda da destek arayışında bulunabilir.

İlgili – Livepeer (LPT) coin nedir, geleceği var mı? Güncel LPT haber ve gelişmeler

LPT/USD paritesi teknik indikatörler ve önemli seviyeleri

  • MACD ayı bölgesinde zayıflıyor.
  • RSI ise 60 seviyesinin hemen altında.
  • Destek seviyeleri: 5,80 dolar ve 5,00 dolar
  • Direnç seviyeleri: 6,80 dolar ve 8,00 dolar

KoinMedya’nın tüm kripto para teknik analizleri için bakınız!