BTC : 85001 ₺ ETH : 2852 ₺ XRP : 2.107 ₺ LTC : 417.7 ₺ USDT : 7.305 ₺ XLM : 0.7615 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Telegram tokenleri 10 Temmuz’da satışta

Telegram tokenleri 10 Temmuz’da satışta

Telegram tokenleri 10 Temmuz’da satışta
0
huobi_koinmedya

Telegram tokenleri gelecek ay satışa sunulacak. Gram Token satışları Liquid borsası üzerinden 10 Temmuz 2019’da yapılacak.


Telegram tokenleri sadece Liquid müşterilerine özel satılacak

Geçen sene düzenlenen Telegram ICO başarılı olmuş ve 200’den az yatırımcıya 1.7 milyar dolar değerinde token satılmıştı. Şimdi de Telegram ICO tokeni olan Gram Token halka sunulacak ve isteyenlere alma fırsatı doğuyor.

Liquid borsası, 10 Temmuz’da Gram Token için halka arz düzenleyeceklerini duyurdu.

koinmedya_brave

Anket: Yatırımcıların yarıdan fazlasının parası altcoinlere emanet

Liquid’in sitesinde yer alan duyuruda, Telegram Open Network (TON) token satışının “ilk defa kamuya açık olacağı” belirtiliyor. Görünen o ki Liquid, sadece kendi müşterilerine özel Telegrams Gram Token satışı yapabilmek için Gram Asia ile işbirliği yapmış.

Telegram Open Network (TON), hız ve ölçeklenebilirlik yoluyla kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesi için blockchain çözümleri sağlamak üzere yola çıkmıştı.

İlgili: HitBTC Kin Tokeni sessizce tahtadan çıkardı

koinmedya_brave

Gram Token satışı, 10 Temmuz’da STİ ile saat 11:00’da başlayacak. Ödeme yöntemi olarak ise USDC ve USD kabul edilecek. Tokenin piyasaya sürülmesi ise 31 Ekim 2019 tarihinde yapılacak. Söz konusu token 18 ayı kapsayan toplamda dört dönemde piyasaya sürülecek.

Öte yandan Wirex borsası Wirex token ile kripto paralar piyasasında kendi yerini alıyor. Bunun için de 25 Haziran’da Initial Exchange Offering (IEO) düzenlenecektir.

Kaynak

Etiketler: