BTC : 65902 ₺ ETH : 1643 ₺ XRP : 1.381 ₺ LTC : 320.4 ₺ USDT : 6.772 ₺ XLM : 0.5469 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler

Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler

Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler
0
huobi_koinmedya

NEM,WAVES, QTUM kripto para piyasasından çok etkilenmeyen kriptoparalar. Dün yaşanan düşüşlerden sonra bazı kriptolar yeniden ayağa kalkmak ve tersi bir fiyat elde etmek için çaba gösterdiler. Destek noktaları daha iyileştirilirken, direnç noktaları yeniden test edildi ve hatta bazıları kırıldı.  Yaşanan bu düşüşlerin nedeni yatırımcıların davranışından kaynaklanıyordu ve RSI göstergesini yönünü zirveleri göstermeye başlamıştı.


NEM, WAVES, QTUM

Eğer boğalar tekrar bir momentum kazanırsa, yukarı yönlü bir trend ortaya konmuş olacak. Pek çok kısa dönem Üssel hareketli ortalama yukarı doğru yönelirken, uzun dönem üssel hareketli ortalama aşağı doğru yöneliyor ve daralan bir üçgen formasyonu oluşturuyor. Bu durum önümüzdeki birkaç gün içinde bir boğa koşusunun başlayacağına işaret ediyor olabilir.

NEM/USD

NEM WAVES QTUM Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler

NEM/USD paritesi  son 24 saatte %3,80 artış gösterdi ve bu durum 0,4313 dolar karşısında s0,426 dolarda elden çıkarmalardan sonra yaşandı.  Güçlü bir ayı koşusuna neden oldu. Ayrıca yükseliş trendine başlamak için dünün piyasalarının üstesinden gelmeyi bildi. Paritenin fiyatının artması yatırımcılar üzerinde olumlu bir etki yaptı. RSI(A) göstergesinde de açıkça görüşüyor.

koinmedya_brave

9 günlük üssel hareketli ortalama sabit duruyorken, 30 günlük üssel hareketil ortalama(B) güneye doğru yöneldi. Her ikisi de, eğer boğalar momentumu yakalayabilirse birkaç gün içinde bir kesişme yaşayacaklar

WAVES/USD

NEM WAVES QTUM Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler

Waves/USD paritesi son 24 saatte boğa görünümündeydi. Yazımızın hazırlandığı 5 Mart gece yarısında WAVES 2,66 dolar ve 24 saatlik değer artışı %1,77. Fiyatta çok az bir düşüş                                                                                                                                                                            de yaşandı son 24 saate yatırımcıların bu kripto paraya yaklaşımı oldukça gelişim gösterdi. RSI(A) da gördüğümüz gibi yatırımcılar  paritenin gelecek  yukarı doğru çıkacağından çok eminler.

Öngörü

koinmedya_brave

9 günülük hareketli ortalama daralan üçgen formasyonu oluşturarak 30 günlük üssel hareketli  ortalamaya doğru hareket ediyor.  Bu durumda bir boğa koşusuna işaret ediyor olabilir.

QTUM/USD

NEM WAVES QTUM Piyasadan etkilenmeyen üç coin: NEM, WAVES, QTUM  günlük fiyat analizi ve öngörüler

QTUN/USD paritesi aşırı baskıya ve dün yaşanan dip noktaya rağmen bir boğa görüntüsü vermeye devam ediyor. QTUM bugün 2,031 dolardan satıldı ve 2,09 dolarda alım yapmak için yukarı harekete başladı. Bu durum %5,10 bir artışa denk geldi.

RSI(A) yukarı yönlenince piyasalar buradan alıyor artık. Bunun anlamı yatırımcılar artan bir şekilde coinlerini elde tutmayı seviyor ve hatta daha iyi birf iyat için tutmaya devam ediyorlar.

Öngörü

He 9 günlük hem de 30 günlük üssel hareketli ortalama kısa dönem için bir ayı piyasasası vaad etse de,eğer boğalar bir momentum tuturabilirse bir boğa koşusu bizi bekliyor.

Kaynak

 

Etiketler: