BTC : 19.24 ₺ ETH : 81150 ₺ XRP : 68.94 ₺ LTC : 0.00646 ₺ USDT : 44.02 ₺ XLM : 527.8 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Teknik Analiz
  3. Dash fiyatı dibi gördü mü?

Dash fiyatı dibi gördü mü?

Dash fiyatı dibi gördü mü?
0

Dash belirgin bir şekilde destek fiyatına oturdu. Bu çalkantılı piyasada yatırımcıların aklına ilk gelen soru: Dash fiyatı dibi gördü mü?


Dash fiyatı dibi test ediyor

DASH son günlerde destek fiyatına doğru yaslandı. Fakat işlem yapısındaki eksiklikten dolayı piyasadaki yeni yönlenmenin ne zaman başlayacağını kestiremiyoruz. Fiyat 2 Nisan’da gördüğü en yüksek seviye olan 0,029 BTC değerini gördüğünden beri düşüyor. 19 Eylül’de yatay seviyeye geldikten sonra da düşüş devam etti. Fakat düşüş sona yaklaşmış görünüyor. Kripto para yatırımcısı imbagsy geçen ay DASH fiyat hareketlerini değerlendirdi. Uzun dönem destek seviyelerine gelindiğini ve Dash fiyatı dibi gördüğünü belirten yatırımcı alıma geçme niyetini belirtti.

Yatırımcı yakında piyasa yönünün beli olacağını ya aşağı bir ayı mumu oluşacağını ya da uzun vadeli yatırım için bir yükseliş trendinin başlayacağını belirtti. Gelin beraber yönün nereye gideceğini araştıralım.

koinmedya_brave

Önemli Dash fiyat seviyeleri

Dash fiyatının Nisan ayından beri düştüğünü rahatlıkla görüyoruz. En önemli direnç seviyeleri 0,0105 BTC ve 0,009 BTC noktalarındayken destek seviyeleri 0,0055 BTC ve 0,0045 BTC seviyelerinde bulunuyor. Şu sıralar fiyat 0,0055 BTC destek seviyesi civarında bulunuyor.

Dash fiyatı dibi Dash fiyatı dibi gördü mü?

Eylül ayından beri haftalık RSI aşırı satış bölgesinde. Dash fiyatı dibi görerek en düşük seviyeleri test etti. Buna ek olarak RSI ve MACD boğa yönüne dönmüş durumda. MACD son bir yıldır boğa sinyali veriyor. Buradan piyasanın  dibe oturduğunu ve yakında dönüş yapacağını söyleyebiliriz. Yine de son desteğinin de altını görme olasılığı da mevcut. Fiyat 2014’ten beri her yükselişinde aynı formasyonu oluşturuyor. Zirveye çıktıktan sonra fiyat dik bir alçalan trende giriyor. Bu hat kırıldıktan sonra fiyat yeni hamlesini yapmadan önce bir süre konsolide oluyor. Şu an görünen o ki konsolidasyon dönemindeyiz.

Dash fiyatı dibi Dash fiyatı dibi gördü mü?

Bu yüzden yeni piyasa döngüsüne girdiğimizde teknik göstergeler de bunu destekleyecektir. Dediğimiz gibi işlem yapısındaki eksiklik piyasaya nerede ve ne zaman gireceğimiz konusunda yeterli ipucu vermiyor. Net bir hareket gördükten sonra alıma geçmek daha mantıklı gibi görünüyor. Fakat sonuç olarak Dash fiyatı dibi gördü yatırıma başlamamızı engelleyecek olumsuz etkiler ortadan kalkmış görünüyor.

BKNZ:DASH fiyat analizi: DASH bir ralliye mi başlıyor?

 Kaynak