Anasayfa Altcoin Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyor

Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyor

Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyor
0
koinmedya_googlenews

Binance ve Zilliqa kripto paraları, blockchain ağları üzerindeki para transferleri ve diğer işlemlerin gizliliğini arttırmak için Incognito platformu ile anlaştı. Bu platform Binance ve Zilliqa kullanıcılarının işlemlerinde mahremiyeti arttıracak.


Binance ve Zilliqa Incognito daha özel

Gizliliği önceleyen para transferleri denilince akıllara ilk olarak illegal işlemler geliyor. Ancak legal çevre de kalıp da mahremiyeti tercih eden yatırımcılar ve tacirler de var. Örneğin finansal bilgilerinin 3’üncü şahıslar tarafından öğrenilmesini istemeyen yatırımcılar, gizliliği önceleyen kripto paralar üzerinden işlem gerçekleştirmeyi tercih edebiliyor. Bu amaçla talep gören kripto paralardan birisi de Zilliqa.

Lütfen Bkz: Bitcoin Cash ve Bitcoin SV 3 ayın zirvesinde

Takip edilemeyen işlemler için incognito platformunda işlem gören pZIL (privacy ZIL) kripto parası kullanılabilecek. pZIL sahipleri bu coinlerini Zilliqa cüzdanlarına yatırılabilecek. Bu cüzdan üzerinden dileyen Zilliqa yatırımcısı, pZIL’e geçerek özel işlemlerde bulunabilecek.  Yine dileyen yatırımcılar pZIL ile merkeziyetsiz borsalarda da işlem yapabilecek.

Binance coin de benzer yöntem ile mahremiyeti arttırmayı düşünüyor.

Zilliqa (ZIL) yazının kaleme alındığı saatte 0,0047 dolardan işlem görüyor ve CoinMarketCap’te 77’inci sıradan listeleniyor. Binance Coin (BNB) ise 15,24 dolardan işlem görüyor ve sıralamada ise 9’uncu.

Lütfen Bkz: NBA yıldızından 34 milyon dolarlık tokenize bond satışı

Binance Coin 2019 yılının ilk yarısında olağan üstü bir performans göstererek 6 dolar seviyesinden Haziran 2019’un sonunda 40 dolar seviyesine kadar yükseldi. Son zamanlarda ciddi açılımda bulunan Binance borsasının kripto parası BNB, benzer performansı 2020’de de gösterebilir. Aşağıdaki grafikte Binance Coin’in 2019 yılından beri gösterdiği performansı görüyoruz.

binance ve zilliqa Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyorKaynak

Etiketler:
X